Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

peresno lahek v svoji klasi.. lahkotnost in okretnost r klase ..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:
......

 

tale je sigurno zagovornica enakopravnosti med spoloma ... pol se pa tko matra ... itak da nismo enakopravni ... ona ga nima, lahko ga pa dobi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

ne zgledajo slabo. Vsekakor bo rit vesela :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj so na sliki popolna ekipa..dva kulturna , blondinka , trebušnjak in dva poraščena japija ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, jaz jim kar privoscim nove motorje.. stari so bili res zdrajsani, uporabljeni, verjetno ze 10x amortizirani.

Prvoscm jim tud nove bmwje(provide). Raje vidim da se oni vozijo v takem voznem parku kot da presezek denarja ponikne neznano kam.

Pa srecno in upam da boste imeli cim manj dela. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ukica pravi:

No no, jaz jim kar privoscim nove motorje.. stari so bili res zdrajsani, uporabljeni, verjetno ze 10x amortizirani.

Prvoscm jim tud nove bmwje(provide). Raje vidim da se oni vozijo v takem voznem parku kot da presezek denarja ponikne neznano kam.

Pa srecno in upam da boste imeli cim manj dela. :) 

da nau pomote ... tudi jaz jim privoščim :)

naj se vozijo okol .. ampak ne tm k js, čeprav se vozim po predpisih :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
40 minutes ago, maus said:

Itak, ker jo merijo samo glede na stevilo zrtev v prejsnem koledarskem letu. Naj ruknejo ven se celotno evidenco - koliko je bilo skupno nesrec, ter koliko od tega na delovnih zaporah. Aja javna uprava.. oni imajo statistiko vrjetno se v kartotekah, saj drzava nima dovolj denarja da jim nalozijo windowse in kupijo MS Office Excel.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

Itak, ker jo merijo samo glede na stevilo zrtev v prejsnem koledarskem letu. Naj ruknejo ven se celotno evidenco - koliko je bilo skupno nesrec, ter koliko od tega na delovnih zaporah. Aja javna uprava.. oni imajo statistiko vrjetno se v kartotekah, saj drzava nima dovolj denarja da jim nalozijo windowse in kupijo MS Office Excel.

pomoje obstaja statistika vsaj za 20 let nazaj ... v računalnikih ;)

in mislim, da je bila tudi objavljena, samo jaz jo ta trenutek ne najdem ;)

vsako leto se objavlja taka statistika ... ampak ... jas najdem tega ne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za l.98 vem,da je bila objavljena...mislim 125 ali 127 mrtvih....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam s statistiko kar veliko.. excel obracam kar veliko. Kar sem povedal ze velikokrat, statistiko se zmeraj lahko prikaze na milijon in en nacin. 

Mene ne zanima statistika mrtvih, ampak statistika vseh nesrec in koliko je bilo od tega vsake kategorije. Ce sem se bolj tocen me zanima za tocen odsek in ovinek.

Ce je za drzavo standard za varnost cim manj mrtvih bog nam pomagaj, res.

Sploh pa ta statistika je pesek v oci, ce ze policisti skorj zmeraj zvalijo krivdo na soferja. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ukica pravi:

Delam s statistiko kar veliko.. excel obracam kar veliko. Kar sem povedal ze velikokrat, statistiko se zmeraj lahko prikaze na milijon in en nacin. 

Mene ne zanima statistika mrtvih, ampak statistika vseh nesrec in koliko je bilo od tega vsake kategorije. Ce sem se bolj tocen me zanima za tocen odsek in ovinek.

Ce je za drzavo standard za varnost cim manj mrtvih bog nam pomagaj, res.

Sploh pa ta statistika je pesek v oci, ce ze policisti skorj zmeraj zvalijo krivdo na soferja. 

Glede na idiotske voznike, je skoraj čudež, da ni vsak dan 100 mrtvih. 

Statistika obstaja po odsekih in kilometrih. Poišči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Borutt said:

Glede na idiotske voznike, je skoraj čudež, da ni vsak dan 100 mrtvih. 

Statistika obstaja po odsekih in kilometrih. Poišči. 

Ker jih drugje na svetu ni? 

Procent debilov na cesti je povsod isti.

Samo pri nas so tako represivni prijemi, zal. Pa sem videl ze nekaj sveta..

To mene spominja na kaksno privat firmi, lansko leto je poslovala super, dobicka je bila 35%. Drugo leto ga mora biti 40% drugace si pod pricakovanji. Stekas? Nekje je limit. 

Bom si tvoj prvi stavek sposodil:

Glede na idiotske voznike, je skoraj čudež, da ni vsak dan 100 mrtvih. 

Glede na starost infrastrukture, je skoraj cudez, da ni vsak dan 100 mrtvih. :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak glavni politični nabijači in vodstva organov statistiko vedno obračajo sebi v prid. Zato pa se reče: statistika je qurba :D

Konec leta se je potrebno pohvaliti, kako se je stanje izboljšalo, kako so ukrepi zalegli bla bla bla

čez 3 mesece pa je že potrebno pojokati, kako se nekaj povečuje (beri denarja primankuje) zato je potrebno uvesti višje k______i (črke vstavi sam) povečati nadzor, nove radarje, sekcijsko merjenje, več represije, celodnevne akcije in bla bla bla...

poleg tega "statistika" ne upošteva da:

1. se vsakoletno povečuje procent udeležencev v cestnem prometu

2. da se starejša (beri slabši refleksi, počasnejše zaznavanje, problemi s sosočanjem z gnečo itd) prav tako stara in povečuje

3. da se na glavnih AC prometnicah bližamo maximumu obremenitve, sploh ko še tujci udarijo nanje

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je res celotna prometna infrastruktura v banani. Sam se vozim cca 3-4x na teden v Novo mesto.. rade volje bi se vozil z vlakom ter vmes se ucil/naredil kej za sluzbo ampak lepo prosim 3,5h v eno smer? Ne hvala je pa moj cas vec vreden kot 15€ bencina za tja in nazaj.

Javni transport je pri nas v p.... Ce spustimo Ljubljano ter LPP.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!