Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Ja, če imaš mrežico je mogoče boljše. jaz nimam posebnega kombinezona za poletje. Imam dvodelnega iz Cordure, in spomladi iz.poleti snamem termo podlogo, ko je vroče pa še nepropustno membrano proti dežju. Če je kombinezon na kožo sem takoj moker in se mi lepi. zato imam raje dolg rokav....

Pa tudi lepši sem z dolgimi rokavi..... :lol1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glider ja ce mas kr podlogo zna bit potem bedno. zato ma pr nas fant tudi dolge rokave. mam pa tudi jst se en komplet iz kordure samo je bolj za pomlad in jesen, mi je pa usnje bolj komot in se v njem bolje pocutim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glider in cikadina, hvala za pomoč. Sem že kontaktiral "strica iz gornjega posta" ,dobil prospekt in v petek zvečer tudi naročil. Upam, da bo Ok. Sporočim, ko preizkusim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem včeraj. Preizkusim danes. Material zgleda super, kroj kot ulit. Glede na vse skupaj se mi zdi cena zelo ugodna.

Danes po službi še preizkus na motorinu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem včeraj. Preizkusim danes. Material zgleda super, kroj kot ulit. Glede na vse skupaj se mi zdi cena zelo ugodna.

Danes po službi še preizkus na motorinu....

super... poročaj ker sem jaz tudi v fazi nakupa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cikadina in glider, hvala za pomoč.

Danes sem preizkusil kupljeno in sem zelo zadovoljen.Kot prvo so mi majica in hlače dovolj dolgi kljub moji višini. Tudi ko se sklonim naprej, je OK, saj je majica zadaj daljša.

Tui med samo vožnjo je bilo super. Ves čas sem imel občutek suhe kože, čeprav je bilo kar nemarno vroče. Sploh ko ustaviš na carini, ali pa na semaforju. Tudi, ko sem na morju slekel jakno, me ni nič hladilo,saj sploh nisem imel občutka, da bi bila majica mokra,(čeprav je morala biti,saj se v vročini kar precej potim) in prav z užitkom sem spil kavico in sok.No, saj sem bil tudi žejen..... :beer1:

Skratka zelo zadovoljen tako s ceno, kot dobrim občutkom pri nošenju.

Punca me že "prijazno gleda", naj naročim še zanjo... :boobies::blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, naročil sem za punco, še en kpl.zase in enga za frenda ter dobil še soliden popust na količino..

Naj vas ne zavede (pre)enostaven prospekt. Material je vrhunski po videzu in za nošenje. Tudi šivanje zgleda na nivoju, je daleč od tistega kar sem kupil v Italiji, ko so nitke visele.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, naročil sem za punco, še en kpl.zase in enga za frenda ter dobil še soliden popust na količino..

Naj vas ne zavede (pre)enostaven prospekt. Material je vrhunski po videzu in za nošenje. Tudi šivanje zgleda na nivoju, je daleč od tistega kar sem kupil v Italiji, ko so nitke visele.

LP

Me je moja okregala, da sem grdo napisal. Mišljeno je bilo, naj vas ne moti malo bolj enostaven prospekt, ne pa, naj vas ne zavede....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, po štiridnevnem potepanju (malo po Srbiji)zopet "na trdnih tleh".

S perilom DAMPRO zelo zadovoljen .In moja volkica tudi. Prijeten občutek, tudi v veliki vročini. Ko slečeš kombinezon te ne hladi in nimaš občutka, da je majica mokra. Suho zelo hitro. Kljub vročini in večjim količinam "tucane oštre paprike" na jedeh, nam ni bilo prevroče... :beer1:

Pohvala proizvajalcu (stricu iz gornjega posta, kot bi rekla cikadina... ) :rolleyes:

LP Volk

Popravljeno . Popravil wolf87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, ko preberem kakšno pohvalo glede naših izdelkov (TABOO by DAM-PRO) . Lepo je vedeti, da smo razvili dober in cenovno ugoden izdelek, ki vam izboljša počutje pod kombinezonom tako v vročini, kot tudi v hladnejših jutrih..

Kar se tiče kataloga, je zaenkrat res malce bolj skromen in enostaven. Potrudili se bomo, da bomo od jeseni naprej tudi na spletu. Stran, ki jo je urejal moj brat je po njegovi izgubi žal tehnično nedosegljiva.

Glede na možnosti pa nam je ta trenutek bolj važna vsebina kataloga, predvsem pa uporabnost, kakovost in ugodna cena naših izdelkov.

Za kakršnekoli želje ali informacije glede podoblačil pa mi le pišite na PM.

Sicer pa želim vsem skupaj veliko prijetnih motorističnih kilometrov....

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pred dnevi prišli s tritedenskega "potepanja" do Kaspijskega morja in nazaj.Prijetno utrujeni...

Sicer pa zelo zadovoljni z DAMPRO podoblačili. Vozili skoraj po "zimi", kakor tudi po 40stC in čez......Tudi, ko opereš, suho v pol ure...

Skratka vrhunsko! Vredno vsakega evra !!!

(čeprav sem bil na začetku malo skeptičen (zaradi prodaje po pošti...)

LP Volk

p.s.

Sicer pa mi naj samo kdo še enkrat reče, da so naši policaji in cariniki "težki"....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj sva se z mojo drago&Co vrnila s potepanja po Italiji. Kljub vročini sva imela TERMO komplet (kosmačen s polpulijem) od DAM-PROJA. Moram priznati, da se tudi v neznosni vročini, ki smo je bili deležni v zadnjih dneh ne obnese nič slabše, kakor THERMOLITE letni komplet. Ko smo šli, je bilo namreč malce hladneje, ko je zagrelo pa sem se že ustrašil,da se bomo skuhali, vendar ni bilo razlike. Stalen občutek, da si suh,skratka, zelo prijetno kljub nori vročiniiin potenju Tudi rute nisem rabil zaradi polpulija, saj se je lepo dopolnjeval s podkapo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako pa se vam tale DAMPRO obnese kaj v hladnejših dneh? Jaz imam en tanjši komplet iz Coolmaxa (kupil v Louisu, kjer niti ni bil najcenejši), pa sem bil v vročini nekako zadovoljen, čeprav ravno ni tisto, kar mi je razlagal prodajalec. Nekako imam ves čas po vročini občutek vlažne majice ..ne vem.

Sedaj, ko so jutra malo zahladila pa mi je absolutno prehladno in moram oblačit še kakšen puli za povrh, vendar je nerodno, ko ga moram proti poldnevu pa slačit .

Prosim za mnenje...

LPK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se vam tale DAMPRO obnese kaj v hladnejših dneh? Jaz imam en tanjši komplet iz Coolmaxa (kupil v Louisu, kjer niti ni bil najcenejši), pa sem bil v vročini nekako zadovoljen, čeprav ravno ni tisto, kar mi je razlagal prodajalec. Nekako imam ves čas po vročini občutek vlažne majice ..ne vem.

Sedaj, ko so jutra malo zahladila pa mi je absolutno prehladno in moram oblačit še kakšen puli za povrh, vendar je nerodno, ko ga moram proti poldnevu pa slačit .

Prosim za mnenje...

LPK

Bil bi vesel kakšnega mnenja, saj imam kar nekaj planov tudi za jesenske ture.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi vesel kakšnega mnenja, saj imam kar nekaj planov tudi za jesenske ture.....

Ti samo nabavi. Zadeva je kvalitetna in zelo dobro opravlja svojo nalogo. Zimski komplet lepo nalahko objame telo in daje prijeten in topel občutek.

Nikoli nisem imel občutek da sem moker, pa se precej znojim. Pa perilo tudi po par dnevni uporabi ni imelo vonja po znoju. :notworthy: :notworthy:

Seveda so občutki subjektivna stvar.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se vam tale DAMPRO obnese kaj v hladnejših dneh? Jaz imam en tanjši komplet iz Coolmaxa (kupil v Louisu, kjer niti ni bil najcenejši), pa sem bil v vročini nekako zadovoljen, čeprav ravno ni tisto, kar mi je razlagal prodajalec. Nekako imam ves čas po vročini občutek vlažne majice ..ne vem.

Sedaj, ko so jutra malo zahladila pa mi je absolutno prehladno in moram oblačit še kakšen puli za povrh, vendar je nerodno, ko ga moram proti poldnevu pa slačit .

Prosim za mnenje...

LPK

Zelo zadovoljen. Uporabil v vseh razmerah, z volkico sva naredila ker nekaj km tudi v hladnejših razmerah. Razlika glede na navadno švic perilo je ravno ta, da so njihova oblačila primerna tudi za hladnejše dni, ne samo za vročino. Poleg celoletne imajo tudi TERMO varianto za hladnejše dni, vendar je že navadna celoletna super.Mislim, da nimaš kaj zgrešit, najbolje pa, da se pri proizvajalcu pozanimaš še sam. Lastnik je prijazen in zgleda, da kar pozna zadeve.Pa še motorist je..

LPV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vzel zase in za punco. Sva naredila eno furco v Nm in si malce ogledala. Prijazen možakar pa še enak motor ima, kot jaz :yea1: . Velikost, ki jo je predlagal, je pasala, kot ulita.

Sva vzela celoletna kompleta in jih prejšnji teden tudi preizkusila. Zelo zadovoljna. Sicer ni bilo ravno hudega mraza , ampak tam okoli 10 st je pa bilo zjutraj bolj v hribih. Tako zjutraj, kot potem po vročini se je krasno obneslo. Z eno besedo, super!!

Mislim, da bom čez kakšen mesec naročil tudi termo komplet, bi znal bit dober tudi za smučarijo.

LPKuža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes tudi midva z ženo probala Thermo in zelo zadovolna.......

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!