Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

PR dela, mogoče preveč očitno :naughty:

Pri meni že ne. Jaz sem pač poskusil z njimi, saj sem imel pri svojih 185 cm in 115 kg vedno problem s toplimi gatami in majicami za na motorin. Ker sem zadovoljen, to povem, če ne bi bil , bi pa tudi. Vsekakor pa si na koncu vsak sam izbere glede na okus, izkušnje in pa tudi ceno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovini se reče "Podjetje TRG". Ti pa priporočam, da prej pokličeš, ker nimajo vedno vsega na zalogi.

sem gledu in moraš plačati poštnino plus razliko v davku 1% tk da itq vseen če sam naročim prek neta res ne vem v čem je fora, pri motomariu v velenju lahk naročaš iz avnerja in ni treba plačat poštnine ali razlike v davku, pravtako sem ravnokar naročil pri jogiju ki dobavlja iz kataloga polo in mi je zrihtu celo 110 evrov cenej kot v katalogu poleg tega nisem plačal poštnine in mu celo ni blo treba vzeti ce mi npr. ne bi blo prav.

V glavnem res so cudni pri podjetju-trg ce mene vprasate

Popravljeno . Popravil mitjaxp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledu in moraš plačati poštnino plus razliko v davku 1% tk da itq vseen če sam naročim prek neta res ne vem v čem je fora, pri motomariu v velenju lahk naročaš iz avnerja in ni treba plačat poštnine ali razlike v davku, pravtako sem ravnokar naročil pri jogiju ki dobavlja iz kataloga polo in mi je zrihtu celo 110 evrov cenej kot v katalogu poleg tega nisem plačal poštnine in mu celo ni blo treba vzeti ce mi npr. ne bi blo prav.

V glavnem res so cudni pri podjetju-trg ce mene vprasate

Kakšna poštnina? Jaz sem naročeval pri njih, osebno prevzel, in ni bilo nobene poštnine. Samo +1% zaradi DDV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna poštnina? Jaz sem naročeval pri njih, osebno prevzel, in ni bilo nobene poštnine. Samo +1% zaradi DDV...

http://www.podjetje-trg.si/louis.html pač tule sem prebral 'Stroški poštnine so minimalni, glede na naročilo znašajo od 0 do 4.95 EUR, največ pa do 9.95 EUR.' pol tk vredu ce ni poštnine ker to se mi je pa res čudno zdelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki tko malo bolj iz firbca zanima, če oblečeš npr. Alpinestars THERMAL PRO WINDPROOF Undersuit pod poletni usnjen kombinezon, a te pole še vedno zebe ku psa al mislte da bi moglo bit to ok? k mene pod 20°C zebe, pa zdej ne vem al nej si kej takega za odspodi umislim, al še eno touring jakno pa hlače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki tko malo bolj iz firbca zanima, če oblečeš npr. Alpinestars THERMAL PRO WINDPROOF Undersuit pod poletni usnjen kombinezon, a te pole še vedno zebe ku psa al mislte da bi moglo bit to ok? k mene pod 20°C zebe, pa zdej ne vem al nej si kej takega za odspodi umislim, al še eno touring jakno pa hlače?

Jaz mislim, da je druga varianta boljša. Poletni usnjen kombinezon je verjetno celo malo perforiran, predvsem pa samo usnje ne zadrži toplote, lahko pa tudi malo prepiha.Svetujem kakšno jakno in hlače iz Cordure,kjer je običajno dodan še zračno&vodno nepropustni "vložek" ter termo "vložek". Enega in drugega lahko običajno snameš(zadrga) ter imaš poletno jakno. Če bo še hladno pa priporočam spodaj še kosmačeno THERMO majico oz.polpuli.Saj veš čigavo.. :rolleyes:

LP

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo perforiran je se milo receno. ma ja sej verjetno si bom se eno touring zadevo za mraz umisnla. za ta tople dni pa kombinezon, k mi je ful fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgo spodnje perilo (swix) + dolge štunfe + Enodelni kombinezon + brezrokavnik čez kombinezon ter podkapa.....BP tudi pri 5 stopinj do 120km/H KAR JE VEČ PA ZNA MALO ZAZEBST :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo a tvoj je tudi prefroriran pa ma ful ungih elastičnih delov (ne vem ku se reče, pa sej vidiš kakega mam)? pa jst sm malo zmrznjena. najbolj me pa moti k me v rit piha. pa si jst to ne bi glih preveč prehladila, k naj bi mi kdaj še prou pršlo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kako se obnesejo sixs podoblačila? Jih kdo ima,izkušnje, nasveti...?

Jaz imam, vendar sem imel problem s številkami, saj mi je XXL malo majhen, sploh, ko se priklonim naprej.Sicer pa odlično podoblačilo, vendar malce dražje.

Kasneje sva z našo kupila tudi DAMPRO ali DAM-PRO podoblačila in sva zelo zadovoljna. Tako s ceno, kot z nošenjem. Imava za na motor in za smučarijo. zelo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsen teden sem sprobal Under armour pr ene -10 na Krvavcu... Ni dileme, kaj naslednjic oblect.. Obnese se poleti na motorju in pozimi na dilcanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa dobiš ta under armor? l zgleda ful dobro? če ne drugo za smučat.

Moto trgovina v Trebnjem ima sigurno (Moto loteks), opazam pa, d ma tud Hervis zadnje case nekaj kosov te firme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ogrevalna podoblačila (moto norik oz ebay)? že kdo preizkusil? obstajajo celo ogrevalne hlače...

Je take zadeve že kdo kupil preko ebaya oz preko katerega drugega- in kakšne so izkušnje s tovrstnimi oblačili?

Koliko časa potrebujejo tovrstna oblačila, da napolnijo baterije?

<kje dobiti ogrevalne hlače? - IMA KDO IZKUšNJE Z NJIMI? Prosim za odgovor.....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ogrevalna podoblačila (moto norik oz ebay)? že kdo preizkusil? obstajajo celo ogrevalne hlače...

Je take zadeve že kdo kupil preko ebaya oz preko katerega drugega- in kakšne so izkušnje s tovrstnimi oblačili?

Koliko časa potrebujejo tovrstna oblačila, da napolnijo baterije?

<kje dobiti ogrevalne hlače? - IMA KDO IZKUšNJE Z NJIMI? Prosim za odgovor.....

Se vozim ko je lepo vreme in vrooooooč asfalt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pošteno povem, v zadnjih dneh smo s kolegi prevozili kar nekaj km po relativno nizkih temperaturah, tja do -5C in zadeva nekako gre s termo perilom, podrokavicami, 3 majicami, podkapo, ovratniki....bla, bla, bla....sej je fajn vsake toliko narediti kakšen km vendar si v vsej tej opremi neokreten, ceste so polne soli in zmrznjene vode, potem je potrebno paziti na cesto v senci, ker je lahko padla ponoči slana...no kakorkoli pretiravati z nevem kakšno ogrevalno opremo vseeno ne gre, kajti cesta enostavno ne dovoljuje užitka.

Tako, da čakamo otoplitve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tankovska podobleka od bivše armije...poleg pulija in puloverja...pa cordura čez....pa termo hlače spodaj... usnjene rokavice v smučarske ... podkapa in ruta ...je pa res , da s toliko opreme ne moreš dirkati.. samo tudi zmrzniti ne moreš ...

( joke :pa še lepo te od drugih fovšija greje :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!