Vse aktivnosti
Tok se samodejno posodablja
- V zadnji uri
-
GAte dej prAT
-
Presenečenje zate bo, ko jh dobijo in ne bo nič, ker so mladoletni. Ja, ukradli so mi motor, tudi v garaži zaklenjen in priklenjen.
-
NOben me ne boGA
-
SToodstotNO
-
Idrijski zdravnik "za penziče" je moji dragi rekel, de je normalno, de te po takih poškodba noga boli tako močno in toliko časa. Na enem od zadnjih mojih pregledov po operaciji desnega kolena v Valdoltri (polproteza) v Valdoltri pre "mojem ortopedu" sem ga prosil nej mi na rentgenu "slika" tud levi kolk, kateri me ves čas tako boli, in na slikah mi je s prrstom pokazzav, kako zglida izrablen kolk, verjetno kar oba moja. Še približno ena dobra ura do mojega današnjega dopoldanskega kofeta v ležalniku na balkonu, v Karmini družbi , in če mi bo tudi danes uspelo prinesti na balkon, brez da bi mi padlo na tla, "po etapah" kakor včeraj.
-
Iz enega kilograma kerozina (C12H26) v procesu izgorevanja nastane 1,38 kilograma H2O in 3,1 kilograma CO2. Tile znanstveniki morajo dobit Nobelovo nagrado... Res... https://www.regionalobala.si/novica/skrivnostne-sledi-na-nebu-nad-obalo-kaj-letala-puscajo-za-seboj-foto
-
To sploh ni smešno !!!!!!!
-
Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?
Buschi je odgovoril Mavti v temi Kr' neki (Splošne debate o vsem)
Kot kaže, so primorke bolj nežne. Če bi jaz moji, kleni štajerki, težil, da mora prodat svoj moped bi bil deležen jezikove župe, tihe maše, kakega šamarja in še kufre bi pakiral...- 1.920 odgovorov
-
- dobra volja
- petek
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Potovanje po BiH in Hr
Quest je odgovoril Bogataj Miha v temi Načrtovanje potovanj, izletov, voženj...
Prokoško update. Ni še. Asfaltirajo po 30 metrov na dan. Track 2 dni nazaj Detalji Policaj ne pusti naprej, ker asfaltirajo. Tud € ne pomagajo. Za hardendure probal 100 m pa sem raje obrnil dokler se je še dalo. Predomislek. V Tovarištu videl ob garaži krosovca in vprašal kako do Prokoškega. Pa mi je tole pot predlagal. On že ve. Lokalc na krosu. Prišel do strmega klanca s skalami 10-20 cm na poti. Z mojim ni teorije. Obrnil komaj. Nazaj in spust. Tudi SPUST zelo težak(za mene in Hypota). Do puščice je šlo. Potem nazaj. Komaj obrnil. K sreči lahko motor zadaj znižam in je bilo lažje. Napake, al pa tudi ne. V neznano je kul, samo ne sam. Motor natankal do vrha. Ja se spomnil šele ko sem plačal. 30 litrov tank to je 20 litrov preveč. Marsikdo bi tudi z Hypotom odpeljal. Meni je tudi časa zmanjkovalo. Živ, zdrav, zmatran enako tudi Hypo. Drugič po asfaltu. Bo nekje do 2037 pomoje. Predomislek je pametna reč. - Danes
-
COpatarji imajo prednoST
-
IMaš vso praviCO
- Včeraj
-
-
-
12 years ago today. my friend Dave came out running and screaming "ITS A BOY!!!" With tears streaming down his face... We never went back to Thailand again.
-
Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?
DAMI34 je odgovoril Mavti v temi Kr' neki (Splošne debate o vsem)
sj, če maš srečo, pameti skor ne rabiš ps @Frenk 67srečno vožnjo vošči mulcu tudi v mojem imenu- 1.920 odgovorov
-
- 1
-
-
- dobra volja
- petek
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
odklopiš in je mir tako sem nardil na 790 adv Če nima elastike za zapet tačko pa da ni supermočen feder bo tačka ko skačeš po grbinah tudi sama se premikala gor in dol in potem to zna zajebavat, sploh če senzor/stikalo hitro prime.
-
jah, ce pa crkuje zaradi stenderja ga je verjetno najbolj varno takole vozit
-
Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?
kawamoto je odgovoril Mavti v temi Kr' neki (Splošne debate o vsem)
Jest mu pa želim velik sreče, če je že pamet problem. 🍀- 1.920 odgovorov
-
- 2
-
-
-
- dobra volja
- petek
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
GARMIN naprave - kartografija / Software, izdelave rut..
Snečer je odgovoril NumLock v temi GPS zadevščine
-
Ni vse v napetosti. Pod obremenitvijo ga pomeri. Zmontiraj, voltmeter na kleme in start. Ce zaniha pod 10V je fuč. In ko bos ravno imel voltmeter na klemah, preveri se polnjenje. 13V ali malo vec je OK. 12V zna bit premalo.
-
Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?
Frenk 67 je odgovoril Mavti v temi Kr' neki (Splošne debate o vsem)
- 1.920 odgovorov
-
- 5
-
-
-
- dobra volja
- petek
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Zadnjič zjutraj startam, kresne ko mina, celo pot vžigal brez problema, če sem kje stal... pridem domov, ugasnem za par minut... hočem vžgati ''tk-tk-tk''... prazen. Mamo mu vidim, štiri leta je od menjave. Treba menjati, vem. Sem pa v dilemi -klasičnega ali gel? Me pa malo bega, v slabih 80 kilometrih od prejšnjega startanja da bi se spraznil... Sem ga potem čez noč polnil na pulznega, pa mi je potem v dveh dneh (sem ga pustil na miru, ko sem ga odklopil) padla napetost za pol volta...
-
Ja upam da vam niso kaj odtujili še posebej motorja ker se vsi tako navežemo.....za nepridiprave se ne sekiram ker jih bodo čakala presenečenja! Lp Živ a je ta ponudba še aktualna?
-
Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?
Frenk 67 je odgovoril Mavti v temi Kr' neki (Splošne debate o vsem)
Ena stara Yamaha FZ1N, čeprav sem mu svetoval, da najde nekaj s 100 konji, ker nima glih velik pameti v glavi.- 1.920 odgovorov
-
- 1
-
-
- dobra volja
- petek
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Novice
-
Prihajajoči dogodki
-