Skoči na vsebino

Maxi skuterji

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Nakup Burgmana 650 Excusitive

    2. Stranski nosilci za kovček

    3. Nakup Maxi Scooterja

    4. T MAX, X MAX, MP3

    5. yamaha yp 400, vibracije na startu

    6. Suzuki Burgman 650

    7. Zaklep vilic(roll lock)

    8. Maxi Scooterji za večje ljudi

    9. Lučka za gorivo




    • Zadnje objave

      • RobiRoberto
        Počivam moji nogici na kavču, za računalnikom.  
      • RobiRoberto
        I U mojima ranijima godinama, sam volio šmoRN
      • RobiRoberto
        VS800 HVALA za HVALA.   Danes sem si zaželel spiti  v Hoteršici v Gostilni Piceriji Žakelj, kjer se mi zdi, da sem včasih pojedel tudi kakšno pico  , po letenju z letalskim modelom na takratni modelarski stezi na Planinskem polju.  Pred današnjim odhodom od doma, najprej "hitri servis" obeh zračnic picikla.   ARSO METEO:  Popoldne se bo od zahoda postopno pooblačilo. Na severozahodu bo občasno deževalo, krajevne plohe in kakšna nevihta bodo lahko tudi drugod po Sloveniji. Ob morju bo začel pihati jugo. Temperature bodo od 17 do 24 °C. Zvečer in ponoči se bodo plohe in nevihte okrepile in zajele vso Slovenijo. Možni bodo nalivi. Jugo ob morju se bo krepil. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju okoli 17 °C. Jutri bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami, deloma plohami in nevihtami. Veter ob morju bo proti večeru oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 23, v Zgornjesavski dolini okoli 14 °C. Juti zaslužen kavč, brez bicikla ...  
      • bajkr88
        Norc, as tok prdnu da ti ga je  razklal na pol 😮
      • Frenk 67
        ŠMorn bo za kusIU
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!