Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

A se splača dat v športne 125ke 2taktne seveda kakšno TTS ali navaden dvotaktol :) , katero olje vi uporabljate in ali so kakšne razlike med različnimi olji

Kolk so približne cene

pa ali uporabljate avtomatsko mešanje al zmešate"na roke"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst uporabljam tts mesam na roke ... najbolj ziher!! :OK: tts pa stane 3.200 sit se men zdi :BUA: vendar je dober pa se cist sinteticn!! cel izgori! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jest vem je TTS gniu pa ful zapaca masino... recen je blo da je MOTUL 600 najbol sam je drag (~6k/litr)

pa men se zdi da je blo nek ze govora o oljih... :hmm: (slism klonk? .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS ni tako slab, bolj pa se splača nabavt eno olje od ELF-a, ki je baje celo boljše

od TTS in še malo cenejše. Drugače pa je najbolj sigurna izbira motul 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS ni dober olje :BUA: , res da je pocen, sam po mojih izkušnjah se ni dobro obnesel.

Jaz sem pr svoji Cagivi zmer dajal noter Motula, od začetka sem sam delal 2% mešanco z Motulom 800, naslednje leto sem se pa opogumil in priklopil pumpo za olje in nalil olje Motul 600 v posodico .)

Z obema sem bil ful zadovoljen, še posebej ubijalska kombinacija je bla Motul800+ super98 osvinčen (ta plau) , takrat so ga namreč še imel pr nas :grim

Se pozna pr motorju, če tankaš 98 neosvinčenega al pa 98 osvinčenega .)

No nazadnje, sem dvakrat kupil tud olje Agip (oznake se trenutno ne spomnim), tud z njim sem bil zadovoljen :OK:

Vmes sem edin enkrat kupil TTS-a, pa še to sam zarad tega,ker je bla nedelja jaz pa brez olja, in na PETROLu majo sam TTS <_<

Poleg tega,da mi je motor začel kadit, ga je še pokuril enkrat hitreje kot druge dva .) TTS je voda prot ostalima omenjenima :blink:

cena Motul-a 600 je pa v Hein Gericke v Beljaku: 11.70EUR za 1L, 4L so pa 39.95EUR

No ja sem pa še zmer mnenja da je bol ziher mešanco pr 2T delat sam .)

lp cagiva

P.S aja pa Motul 800 najbolj diši od vseh, TTS še celo smrdi :devil:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jest vem je TTS gniu pa ful zapaca masino... recen je blo da je MOTUL 600 najbol sam je drag (~6k/litr)

motul 600 je 3.800 liter (Langus, Ljubno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni res da Castrol TTS zapaca mašino in je čist dobro olje.

To po moje tud ni res, sam vseen pa kvaliteten ta olje ni. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn maš slabe izkušnje glede TTS-a

Poznam enga k že dve leti tanka v krosko TTS in ni nič narobe.

Pred kratkim je zamenjal bat,notr ni čist nč zapacan itd.

Tok slabo olje pa že ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS je dost specifičn ole. Bol je navita mašina bolj mu paše.

Sem ga neki časa u APN-ko tankal pa je bla cela mašina pa auspuh ola. V krosači pa Gilerci pa tega ni blo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej ste me pa mal u dilemo spravl!! a je res tts tako slabo olje?? jst ga tankam v prepricanju da je to dobro olje in tudi poceni ni!! :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa olivno? :OK: Mah ne mislm dajat 3,800sit za 1l olja, pa nej ribne če hoče, rabu ga bom pa za v športno al aprillio RS125 alpa Mitota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce pa ne mislis dajat tulk pol pa tak bols da si ne kupis 2-takterja!!

kr lej a ves ti sploh kulk je stroskov ce motor ribne?? to ni sam bat kr ponavadi ce ribne naredi rise se na cilindru raj ne vpras kulk to kosta !! za vse skup bi reku 100k :BUA: :BUA: ne si mislat da bos lahka kej cenejsga not dal to ni tomos!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa olivno? :OK: Mah ne mislm dajat 3,800sit za 1l olja, pa nej ribne če hoče, rabu ga bom pa za v športno al aprillio RS125 alpa Mitota

Zaradi mene se lahko uščiješ u kestl, sam da nauš pol jamru zakva ti je ribnu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo motul za svojo NSRjko in tud za VFR MOTUL nic druzga ne tankamo pr ns..najbol olje...se kr podpisem pod tole :D

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj zedj eni pravjo motul eni TTS, moj brat je v krosko tanku TTS in je blo kul, vem da ma rad višje obrate in navite mašine...

Kako nej sprobam katero je boljše oz. če je TTS dobr? a se vidi tudi kej v zračnem filtru al je treba cilindr dol dat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, najbolj da sprobaš oba, pa boš vidu če je kej razlike .)

Sam jaz ti povem da pr olju se pr 2T ne sme šparat .)

Drgač pa pravjo da Motorex tud ni slab olje.

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej buuureeek,glede na to da maš apn-a,jih ne preveč poslušat.moj tomos ni nikol druzga vidu k dvotaktola.če nimaš ful navitga,nimaš kej falit :D

če ti pa ni škoda $$$,pa kr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nevem zakaj je tts na tako slabem glasu...vem da ljudje vozijo/li tud cros dirke s tem (g. Sebastjan Eder)...jaz osebno mešam s Fuchs pro kr 2...samo ni za cestovno uporabo maš v roku 3 min zjebano svečko pod konst. gasom...je za maximalne obremenitve..na bazi ricinusa in etra...fanje tistim ko motul diši bi mogli to povohat...bi se rajši za motorjem vozo..mhhhmmmmm :lol: ...ma vlivajte kaj hočete samo pazite da dovolj pa ne mešajte olj med sabo ker potem nastane pi***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nevem zakaj je tts na tako slabem glasu...vem da ljudje vozijo/li tud cros dirke s tem (g. Sebastjan Eder)...jaz osebno mešam s Fuchs pro kr 2...samo ni za cestovno uporabo maš v roku 3 min zjebano svečko pod konst. gasom...je za maximalne obremenitve..na bazi ricinusa in etra...fanje tistim ko motul diši bi mogli to povohat...bi se rajši za motorjem vozo..mhhhmmmmm ...ma vlivajte kaj hočete samo pazite da dovolj pa ne mešajte olj med sabo ker potem nastane pi***

ej a za svečko mislš da se zapaca al da crkne :hmm: , ke to kupš, pa kok daš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!