Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

Nevem no meni nekak ipone ni vreden zaupanja... :krneki:

bolši je že od stila pa od husquarne...http://ww...herkules.si/index.php?productID=48181.. tu piše da je pol sintetično vendar ni je 100% sintetično

aja pa s tem oljem mi je moped malenkost bol šel kot pa z scooter expertom ( pospeški, moč pa to ) :OK:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Na svojem kmx-u bi rad probal kako drugo olje za mešanco. Do zdaj sem imel stihl olje. Za TTS je verjetno premalo navita mašina :whistle:

Rad bi probal nekaj od motula. 800 odpade, ker imam oljno pumpo. Ostane še motul 510 in 710. Kater bi bil bolši, glede na to, da se dosti vozim in po cesti in po hosti?

Pa v kratem dobim giannelli-ja, tako da bo šlo kak 1k rpm več:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svojem kmx-u bi rad probal kako drugo olje za mešanco. Do zdaj sem imel stihl olje. Za TTS je verjetno premalo navita mašina :whistle:  

Rad bi probal nekaj od motula. 800 odpade, ker imam oljno pumpo. Ostane še motul 510  in 710. Kater bi bil bolši, glede na to, da se dosti vozim in po cesti in po hosti?

Pa v kratem dobim giannelli-ja, tako da bo šlo kak 1k rpm več:yea1:

710

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

710

če si zdaj mel kaj bol sintetičnega in greš na 510 bi se znalo zgodit da bi zarad naštelanega fergazerja premalo olja dobil (če maš pumpo?!). tak da 710 pa mirna bosna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svojem kmx-u bi rad probal kako drugo olje za mešanco. Do zdaj sem imel stihl olje. Za TTS je verjetno premalo navita mašina :whistle:

Rad bi probal nekaj od motula. 800 odpade, ker imam oljno pumpo. Ostane še motul 510 in 710. Kater bi bil bolši, glede na to, da se dosti vozim in po cesti in po hosti?

Pa v kratem dobim giannelli-ja, tako da bo šlo kak 1k rpm več:yea1:

A ni 710 naslednik 510 ? Nekdo je enkrat neki govoru ... pa se ne spomnm več dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sm mel stihl-ovo olje. Najbolj ugodna cena, ki sem jo do sedaj našel je 14 €/l. Se da kje dobit motula 710 ceneje?

Pa še eno vprašanje.

Se res lahko v menjalnik natoči mašinsko olje za 4T motorje? Imam doma liter takega olja od liqui moly.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sm mel stihl-ovo olje. Najbolj ugodna cena, ki sem jo do sedaj našel je 14 €/l. Se da kje dobit motula 710 ceneje?

Pa še eno vprašanje.

Se res lahko v menjalnik natoči mašinsko olje za 4T motorje? Imam doma liter takega olja od liqui moly.

Tudi mene to zanima, če kdo pozna kakega dilerja. 14€ Motul 710 najceneje kar sem ga videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vidli za 14€?Jaz devam za njega 17€.TTS dobiš kolko hočeš za 9 al pa 10€.Motula 710 pa ne najdem nikjer pod 17€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vidli za 14€?Jaz devam za njega 17€.TTS dobiš kolko hočeš za 9 al pa 10€.Motula 710 pa ne najdem nikjer pod 17€.

www.motul.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!