Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

js bi tud rabu par litrov, sam bom se vidu kok. tm nek 3 do 5 litrov.

Sej se ne mudi tok an :? :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi ti najprej motorja kupu?....razn če mislš v 6ko motul zlivat :hmm: Lahko ti pa samo na polici sedi :D

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tiste k zanima cena poštnine

Navadni paket

€ SIT

do 2 kg 3,7139 890,00

nad 2 kg do 5 kg 4,5902 1.100,00

nad 5 kg do 10 kg 7,0940 1.700,00

nad 10 kg do 15 kg 7,5113 1.800,00

nad 15 kg do 20 kg 8,7631 2.100,00

mene tut lahk za kakšne 3 l računate....drugač pa čimboljše da se pred uber sezono naroči da nebomo rabil drugot dražjega olja kupovat.....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je koci poslal 12litrov(12kg)...pa je blo 1800 poštnine...pa sej še kdo s tvojega konca naroči...pa bo ane :P

Jaz sem plačal za 3 litre olja nekaj čez 2000 SIT poštnine :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem plačal za 3 litre olja nekaj čez 2000 SIT poštnine :blink:

mogoče hitra pošta?...

pa na enbalažo je tut treba nekaj malega gledat....sam v tvojem primeru je nekaj druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi ti najprej motorja kupu?....razn če mislš v 6ko motul zlivat :hmm: Lahko ti pa samo na polici sedi :D

ma ne embalaža mi je všeč, pa bi ga dov na polico za okras :topic:

btw ne rabm ga zase :nono:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. :D

A je zlo narobe če daš v rezervar za olje tts pa recimo shell olje? Vrjetno ni nč? :? :D

Aja pa še to.

A ma kdo kšne izkušnje z oljem Shell ADVANCE ULTRA 2T ??

Piše da naj bi bil za "high performance 2t motorcycles" :P , pa da zamnjšuje dim iz auspuha? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misliš, če mi mešal 2 olja.

po moje ne more bit nič narobe. razlog? če se dva olja mešata in je različna kvaliteta posameznega olja, potem dobiš neko povprečno vrednost olja ven.

če pa se olja ne mešata, potem to pomeni, da je ziher en lažji od drugega (in še kakšna druga lastnost olja je drugačna) in bo potem motor najprej porabil olje, ki je težje in potem tisto, ki je lažje.

to je samo moje mnenje. jaz sem imela 1x not še ene 3 deci tts-a, pa sem zraven dolila motul (ali obratno - se ne spomnim več), pa ni bilo nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bom zdaj ziher že 10tič napisa...lahk 10 vrst skup zmešaš za 2T motorje ko so za visoke obrate pa neo nič...oni shell je solidn...sm ga mel ena 2 litra pa je biu tak ko tts al pa motul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko mešaš brez problema, kot je že Duhec napisal. Jaz sem večkrat mešal motul pa TTS, ko nisem motula dobil pa sem pač TTSa na benzi kupo in ni nobenih problemov sploh...

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi, hvala za odgovore :D

Sej glede mešanja olj se mi je kr zdel da nebo nč narobe, sam zarad shella nism biu čist prepričan če bi ga natankou notr :D

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Kaksna je razlika med Motul 600, pa 710, a ve kdo za kako trgovino, kjer majo pocen motul olja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Kaksna je razlika med Motul 600, pa 710, a ve kdo za kako trgovino, kjer majo pocen motul olja?

ubistvu je ni... isto ole... druga oznaka .) ja v lj je ena... u zalogu... za mb pa ne vem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pozna kdo tole trgovino, ful pocen majo olja Motul.

www.scooterkit.com

Popravljeno . Popravil Josi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda poznamo to trgovino. tut tam sem že kupla olje. včasih ga nimajo na zalogi, pa moreš kakšen dan počakat.

če pa si iz primorskega konca, pa ga lahko ti naročiš, pa ti ga grem jst iskat pa dostavim do kopra. tako ti pol ni treba plačevat poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motul 710 iz herkulesa. En forumaš me je kontaktiral in rekel da bi vzel 40 litrov olja z frendi. Tako da zdaj pa še tisti ki bi še kaj vzeli povejte, da se gre to iskat.

P.S. ne zalagam denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm med tednom vsak dan v LJ, tko da nebi blo problema.

LP

Ok ko boš imel čas me samo pokliči(cifra v profilu) pa se zmeniva, jaz imam do centra 10 min tako da zame ni problema.

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!