Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

Ce si pa iz Kranja si pa Motula lahko kupis pri Sternu, Vombergarju. Najcenejs je pa pomojem se v Medvodah zraven bencinske crpalke. Samming je trgovina po mojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbliži maš vombergerja sam je baje da ma drago! Jst tm olje jemlem za mojo rsko! Vombergerja maš tm v britofu, tm sm tud od enga rsko kupu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem kupu MOTULA (600), pa ful diši pa zelen je :)

Prej je bil v motorju TTS pa omo vidl kk bo.

Drgač je pa pr nam Motul 3850 sit.. tk da je kr velik to..

Aja btw vem da je offtopic: ker bencin tankate? js sm nalil 98 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 95 pa 98 oktanskih ne bo noben človk ugotovu da je razlika med enmim in drugim. Sicer če se v motor že od začetka tanka 95 je dobr da se skos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tud mašina se česa navad! Pa najbrš če piše v owners manual da se more tankat 95 pol more to neki poment ni to kr neki. Sej ne rečem da kej uničuje mašino al pa kej. Isto naprimer če piše za mobitel da se more filat pred prvo uporabo 16 ur je dobr da ga ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant...ne bo drzal....pise ti sam, da je priporocljivo tankat vsaj 95 oktanov....ni pa postvljena zgornja meja....vsekakor je vec bolse...verjemi

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zanima me kaka je razlika med motul 600 in motul 800?

800 je namenjen za pre-mix, 600 pa je primeren tud za avtomatsko pripravo mesanice. je pa 800 tezje topen, uporablja se pa pri najbolj obremenjenih agregatih (a la dirkalniki, itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lahko vam zrihtamo Shell racing- cena v trgovini naj bi bla okol 6000sit, jest zrihtam za 3400sit! Nujno je edino da nas več naroči, ker se da sam zaboj 12 litrov nabavt, če ste za povejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vam zrihtamo Shell racing- cena v trgovini naj bi bla okol 6000sit, jest zrihtam za 3400sit! Nujno je edino da nas več naroči, ker se da sam zaboj 12 litrov nabavt, če ste za povejte

in v čem je bolši od motul 600 recimo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je cena v trgovini 6000sit je nedvomno boljši

ja po ceni že... hmmm sam kaj ma a ma bolše mazanje al zakaj taka cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vlij dvotaktol notr in moli da vžge :D

Boljše očitno že je zarad cene, zdej se sam ubadam z vprašanjem obratov, racing olje je ponavadi narjen za visoke obrate->15000rpm recimo, naši motorji pa se vrtijo na recimo 11000rpm, kar LOHK pomeni da ne zgori celo in pol paca mašino...

Sicer je sintetično(pomeni da 100% zgori pa vseen) bom povedal k izvem kej na tem področju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .. jst uporablam motul600 je sicer malo drazje pride okol 3500sit ma je pa se bols k tts :P

Po čem sklepaš da je bolš od tts-a??

Jst točem tts-a pa je čist ql :OK: Ne gre nč slabi, bolš pa mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS zapaca mašino!

Motul je definitivno bolši, če ne druzga ker je Motul, ne pa Castrol...

Če ste za mi povejte že no, lohk naročmo sam v paketu 12 flajš po 1litr...

Cena je 3400sit/litr, lohk pa vam prnesem v LJ ali v Ilirski Bistrici, Žiga bo verjetno lohk prnesu še naprej do Litije in tam!

Sama mi2 pa ne bova naročila 12 flajš! V trgovini je okol 6000-7000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS zapaca mašino!

Motul je definitivno bolši, če ne druzga ker je Motul, ne pa Castrol...

Če ste za mi povejte že no, lohk naročmo sam v paketu 12 flajš po 1litr...

Cena je 3400sit/litr, lohk pa vam prnesem v LJ ali v Ilirski Bistrici, Žiga bo verjetno lohk prnesu še naprej do Litije in tam!

Sama mi2 pa ne bova naročila 12 flajš! V trgovini je okol 6000-7000sit

jp jp moi moi motulcek :P

mhm ej ej burek cak ... kiro olje to mislis za nabavit ? kr jst ga morm it zej kupit zadne sm porabu vcer ko sm tanku :( tko da ... kiro olje misliste to nabavit ?

aja shell mhm .... a tisto je v redu ? po kok je tukej motul600 in kje se ga sploh da dobit ? ko meni ga za 15 evrov iz trsta edn prvlece, tko da ne vem ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah mal preberi no, a nej vsakmu povem posebej? Če je RACING že ni slabše od Motul 600 alpa TTS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!