Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

mhm ......

no dans sm sel mal po nabavi tko da vam povem v gorici pr simčiču ma olje se zmeraj -25procentov ...... tko da ma MOTUL600 samo po 2.880sit ..... :) pa najbrz ma tud TTS znizan saj lani je bil bi pa je 2.600sit ... :)

ce rabi kdo nabavo ? :D predvsem mislim tuki na moto_mata ko smo se ze enrka tneki menli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu jst bi tud šou....ej bahc a bi ga ti zame kej uzeu pa bi ti jst pol dau keš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu jst bi tud šou....ej bahc a bi ga ti zame kej uzeu pa bi ti jst pol dau keš??

mhm ni panike ... dej kdor rabi nej me PM-ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...

jaz "vozim" yamaho tzr50 in dobim TTS-a zase za 2000 sit, toliko, kolikor ga rabim.

vrti pa se na obratih do 10.000 rpm. a naj rajši nabavim vseeno motul 600 k je v najcenejši trgovini 900 sit dražji, medtem ko je v celju dobrih 4800 sit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...

jaz "vozim" yamaho tzr50 in dobim TTS-a zase za 2000 sit, toliko, kolikor ga rabim.

vrti pa se na obratih do 10.000 rpm. a naj rajši nabavim vseeno motul 600 k je v najcenejši trgovini 900 sit dražji, medtem ko je v celju dobrih 4800 sit?

pomoje bo kr kul TTS :D

4800???a so mal fukneni teli celjani??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... 4800 pride liter :eek:

zato pa sem posegla po tts-u, ker ga dobim bistveno ceneje.

zdaj imam notri še motula 600, ker mi ga je serviser dal zastojn, ko sem kupila motor pri njih (to je bilo kao darilo), imam pa že tts-a doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda... 4800 pride liter :eek:

zato pa sem posegla po tts-u, ker ga dobim bistveno ceneje.

zdaj imam notri še motula 600, ker mi ga je serviser dal zastojn, ko sem kupila motor pri njih (to je bilo kao darilo), imam pa že tts-a doma.

ja sam pazi da prej ves olje vn spupmaš..k no dobr če 2 olja mešaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ......

no dans sm sel mal po nabavi tko da vam povem v gorici pr simčiču ma olje se zmeraj -25procentov ...... tko da ma MOTUL600 samo po 2.880sit ..... :) pa najbrz ma tud TTS znizan saj lani je bil bi pa je 2.600sit ... :)

ce rabi kdo nabavo ? :D predvsem mislim tuki na moto_mata ko smo se ze enrka tneki menli :)

ej a si kje iz okolice lj, da bi še men kšn liter kupu? al pa če maš kšnga frenda iz lj da mi ga da?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pazi da prej ves olje vn spupmaš..k no dobr če 2 olja mešaš .)

ja to em slišla, da je dober... samo kako pa naredim to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je moj namen... lučka posveti, jaz nalijem drugo olje.

sem misla, da je treba še kaj druga naredit :blush:

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to je moj namen... lučka posveti, jaz nalijem drugo olje.

sem misla, da je treba še kaj druga naredit :blush:

k ti lučka zasvet se še mal voz da ga bo čim manj not pol pa nalij drugega .)

ja lahko pa tko nardiš k mam zdej jst...daš dol plastiko...pa lepo tm k maš cevko da gre vn iz posedice za olje stakneš cevko dol...pa daš vn ta motul kar ga je še not...

pol pa daš cvko nazaj gor...pa daš drugo olje notr .)

pa nimaš nobenga problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si kje iz okolice lj, da bi še men kšn liter kupu? al pa če maš kšnga frenda iz lj da mi ga da?

hm ... ce bo po vsej sreci vam ga zrihtam 8ga ... :D

uu motoristka med nami :) lpo lpo :) ma za 50ccm ne rabs motula. .... dobr je tts .. kr itk mas stalno na obratih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men so motula not nalil, ko sem kupla motor, pa so mi dal poln kesl kao za darilo.

zdej pa mam doma 5 litrov tts-a, kar pomeni za par let, kolker se jst vozim... ga grem pa jutr registrirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

letos je motul 600 po 3k/liter (to pa zato ker so jih baje tudi v trgovinah podražili :cry: ), če koga zanima: MSN al pa PM

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos je motul 600 po 3k/liter (to pa zato ker so jih baje tudi v trgovinah podražili :cry: ), če koga zanima: MSN al pa PM

v TC Motoshopu je 4200sit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoho pr simcicu se nadaljuje lanska cena 2.800sit :P :OK:

sam veš kje je simčič :D

jst bom al nate al pa na kocija računu...tko da fanta...prpravta se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v TC Motoshopu je 4200sit :SS

ja tut jst letos grem po 2l motula v TC-ja, pol pa računa me je pa kr mal stisnl :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!