Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

pa kaj boš s 510 :?

zdej so se spremenla imena za olja:

nevem kero ------> 510

600 ----------------> 710

800 ----------------> - 800 2T factory line off road

- 800 2T factory line road racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi imam jaz za prodat 3 litre motul 800 off road(nekih razlik s road ni, to so olja top klase) za prodat. sem iz J primorske(obala). kupil sem večjo količino, tako da jih ne rabim tolko. ne potrebujem tako dobrega olja ker se z 300tko ne vozim na tako velikih obratih in mi je motul 710 čisto dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do čateških bi se dalo ja :) za brežice pa bi mogo pogledat na zemlevid pa bi se še te zgubo vrjetno :) al pa se mi sam zdaj zdi :)

brežice so pa 4km PRED catežkimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj boš s 510 :?

zdej so se spremenla imena za olja:

nevem kero ------> 510

600 ----------------> 710

800 ----------------> - 800 2T factory line off road

- 800 2T factory line road racing

motul 510 jaz kupujem že eno leto približno za 125......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eni še zdaj ne vejo da ni več 600 pa to...

_honda_....se bova kar pri vhodu v bazen dobla, k jst vem kje je in ti :D po brežcah bi se mogla pa lovit pa iskat

sej te pokličem ko bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eni še zdaj ne vejo da ni več 600 pa to...

_honda_....se bova kar pri vhodu v bazen dobla, k jst vem kje je in ti :D po brežcah bi se mogla pa lovit pa iskat

sej te pokličem ko bo

ok :) pa dan prej povej da si bom cajt zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bosta ze v brezcah oz catezu pa se lahk zmenmo za kak krog na hitro,mam zelo bliz do tam :P :D

mhm ko grem po olje tja bom povedal tu gor :) pa se lahk zmenmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ko grem po olje tja bom povedal tu gor :) pa se lahk zmenmo

Velja,...tak se bos mim moje hise pelo pa grema lahk skup dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eni še zdaj ne vejo da ni več 600 pa to...

pr mojem serviserju so pravi asi...

sem rekla, da bom TTS-a dala v motor, pa so me ful nadrl, da TTS ni za mašine, ki delajo same mešanco, ampak za tiste, kjer sami delamo mešanco... no skratka... in pol je reku, da lahko TT al pa motula 600 dajem not. pa mu jst rečem, da motula 600 ni več... on pa... kk da ne? mi ga mamo. sem rekla ja pa zdej je namest 600 ja 710... pa on men... ne bi vedu :blush: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojem serviserju so pravi asi...

sem rekla, da bom TTS-a dala v motor, pa so me ful nadrl, da TTS ni za mašine, ki delajo same mešanco, ampak za tiste, kjer sami delamo mešanco... no skratka... in pol je reku, da lahko TT al pa motula 600 dajem not. pa mu jst rečem, da motula 600 ni več... on pa... kk da ne? mi ga mamo. sem rekla ja pa zdej je namest 600 ja 710... pa on men... ne bi vedu :blush: :eek:

Sj ti daješ olje not ne on .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantki rabm vsaj 1 liter (zaželjeno dva) motula 600 oz. 710!!! kdo lohka zrihta za cca. 3000 liter?? dam še za :beer1:

AJDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če kdo pozna to olje: Shell Advance Ultra 2 2taktol????

jp :) sm ga mel eno flašo zaj nazadne...oni ko je dražji ko je okrog 3600 je vredi za 2T motorje oni bol poceni je za skutere se mi zdi...nevem točne oznake drgač keri je za 2T125...drač pa je vrei olje...na servisu mi je reko da je tisto celo za kroske lahko tak da je vrjetno kr dobro...

ammmm si pravo oznako napisal :) tisti je za 2T motorje ja sm šo na flašo pogledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kok kesa maste zej kej olje motul 710 ??? klicu sm simcica pa ja ma po 3.150 SIT ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj bahči :wub: :wub: a bi še zame 2L olja vzeu :? :? :whistle: ti dam za litr 3.200 + še za sok dobiš oz. pivo :yes: pa se zmenmo za turco pa mi prneseš?? boš zrihtu :wub: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

ja ti bom vzel ja ... ok pol :)

to vidš sm vedu da si care :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja olje bo kmal....morm povedat d sm čist veseu k sm dubu cilindr..tko da bo pomoje u petk sestaulen pol pa ulaufat (seveda do čateža prnesm olje) pol pa gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja olje bo kmal....morm povedat d sm čist veseu k sm dubu cilindr..tko da bo pomoje u petk sestaulen pol pa ulaufat (seveda do čateža prnesm olje) pol pa gasa

opa celo da so poslali :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!