Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

prosim... ne me imet za debila, ampak... v keri trgovini vi nabavljate olja za mešanco???

tnx

Samo v trgovini ne kupovat,...ce bi rad poceni dobo me kontaktiraj na PM al pa MSN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mam gilero rc 125 in od kar tankam olje TTS mi motor ne vleče na take obrate kot prej, :hmm: v zadnji 6 prestavi pa sploh nima moči. :BUA: ne verjamem da je kriv bat ker se je sprememba zgodila na hitro.

nekaj sem bral o raznih oljih in bom probal z motul 600.

če ga lahko kdo zrihta naj pove al pa če veste za kakšno trgovino v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci alo js rabim olje jaooooo... da si neom že tretje flaške olja ki kupo:S glej da ko pridem iz morja da ga dobim ker mi je bad še zaj devat ven dnar za olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja olje bo kmal....morm povedat d sm čist veseu k sm dubu cilindr..tko da bo pomoje u petk sestaulen pol pa ulaufat (seveda do čateža prnesm olje) pol pa gasa

Koci, a name si se spomnu :? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte...

jst sem prej mela motula 600 not, zdej pa mam tts-a. pa se mi zdi, da motor ne gre več tolko. po števcu pride zdaj do max. 91 km/h (po ravnini), prej pa mi je 96 km/h (po ravnini). a mislite, da je krivo olje?

je pa tut tak, da sem prej mela en kesl bencina za 270 km, zdej pa sem naredla že 287 km in še niti na rezervo nisem dala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi povejte...

jst sem prej mela motula 600 not, zdej pa mam tts-a. pa se mi zdi, da motor ne gre več tolko. po števcu pride zdaj do max. 91 km/h (po ravnini), prej pa mi je 96 km/h (po ravnini). a mislite, da je krivo olje?

je pa tut tak, da sem prej mela en kesl bencina za 270 km, zdej pa sem naredla že 287 km in še niti na rezervo nisem dala.

ja pomoje maš isti problem k jest odkar tankam TTs motor nima tok moči, in zdej morm probat motul 600 pa sm prepričan da bo bolš! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci alo js rabim olje jaooooo... da si neom že tretje flaške olja ki kupo:S glej da ko pridem iz morja da ga dobim ker mi je bad še zaj devat ven dnar za olje

olje ma dolenc doma, ampak on je na morju, takoj ko pride z morja grem do njega po olje in ti ga pošlem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim manj menajte olje .)...bo boljš za mašinco....

jst sem porabla 2 litra motula 600, ker mi ga je serviser nalil (zastojn).

potem sem se odločla, da bom od zdaj naprej na TTS-u. pa ne mislim menjavat. a misliš, da bo bolš, ko bom porabla recimo 2 litra TTS-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje ma dolenc doma, ampak on je na morju, takoj ko pride z morja grem do njega po olje in ti ga pošlem ;)

js grem u torek na morje za 1 tedn...tak da pol po morju pa upam da bo kaj z oljem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mam gilero rc 125 in od kar tankam olje TTS mi motor ne vleče na take obrate kot prej, :hmm: v zadnji 6 prestavi pa sploh nima moči. :BUA: ne verjamem da je kriv bat ker se je sprememba zgodila na hitro.

nekaj sem bral o raznih oljih in bom probal z motul 600.

če ga lahko kdo zrihta naj pove al pa če veste za kakšno trgovino v Lj.

Še mal APTS ventil poglej, če se prekmal odpre se 6. ne bo zvrtela. Isto če je denfr preveč odprt.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO ALO !!!! :eek:

NUJNO BI RABU KAK NASVET!

Rabim olje motul 600 , bil sem pri elisi domžale in ga je zmanjkalo. Rabil bi ga čim prej. Če kdo ve kje v Ljubljani bi ga dobil (kakšna trgovina) al pa če je kdo z lj in ga ima za prodat samo kak liter. nujno :kva2:

thx za pomoč ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO ALO !!!! :eek:

NUJNO BI RABU KAK NASVET!

Rabim olje motul 600 , bil sem pri elisi domžale in ga je zmanjkalo. Rabil bi ga čim prej. Če kdo ve kje v Ljubljani bi ga dobil (kakšna trgovina) al pa če je kdo z lj in ga ima za prodat samo kak liter. nujno :kva2:

thx za pomoč ! :OK:

SALON APRILIA LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci ju3 tedn se vrnem iz morja...in pričakujem da se boma za sredo al pa četrtek drug tedn zmenla da po olje pridem...dans sm s5 mogo TTS-a kupit :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc je pršu z morja danes, tko do ojle je jutri pri meni, ti pa povej zdaj al ga boš pršeu iskat do čateža tko ko sma se zmenla al ti ga pošlem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatiboy ful hvala za predlog dobu sem olje v Apriliji :OK: pa tok za informacijo zdej se je motul 600 preimenoval v MOTUL 710 pa nova embalaža je tko je reku prodajalec. za en liter sm dal 4200sit :eek: kr mal velik se mi zdi sam kaj čm. :P

by :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mam problem pa rabm kakšno bolj strokovno mnenje ker nisem lih expert za frčake :grrr .

mam gilero rc l. 93 , 2T, 125ccm pa to lih ne spada v to temo pa vsen. tts sm zamenu tza motul 600 in težava se ni odpravla gre zato da se 6 prestava ne zavrti. kaj je vzrok? :( odprl sm uplinjač je ok, svečo mam NGK B9E S , katere uporabljate vi, je lahko kriva sveča.z apts ventilom al kaj že je je pa tko pr 6.000 obratih se odpre, če ga pa na mestu zavrtim do 12.000 tisoč ventil pride do konca sam pa ne gre nazaj. :cry:

mogoče motor nima dovolj kompresije? so lahko krivi batni obročki? a ma kdo bat za prodat? need help :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prodaja kdo motula 600 oz. 710 ko je zej po nov po kaki razumni ceni al pa pozna kak naslov tak človeški v okolici celja če obstaja :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!