Skoči na vsebino

benz pušča


Guest lucy4s-adrenalin

Priporočene objave

Guest lucy4s-adrenalin
lucy4s-adrenalin ka si že poštimala tisto z benzom.

Al še kr ne.

:cry: še ne še

...upam da bo enkat do spomlad čas...k pol me bo spet začel trgat :kva2:

....sj bo, bom povedala k bo.

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

čaw

sm sla dones se mal gont s skutičem pa čist ok dela.

sam moram vseen zrihtat da nebom sam kje ostala. :BUA:

sam da kolege skup zberem da mi bojo pomagal k nebom zdržala do pomlad. :)

sej bo

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš kaga kolega ko se spozna na to naj ti pomaga pa naj ti pove kok se to zrihta.Tak som se pomoje usi učil (no sj jst sm se tak).Sej kej velkega tak ni moglo bit.

Lp.Joco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

oni so tud se čist tko navadl popravlat.

mal me je strah da nebom kej zafukala k pol se nebom mogla naokol ganjat. :doze:

kva če še bl sfukam? :?

sam me pa fulll ma da bi znala tkole popravlat sm že razmišlala da bi šla na kako tako smer :hmm: :P

želje pa take sam ne se ustrašt. :D

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni so tud se čist tko navadl popravlat.

mal me je strah da nebom kej zafukala k pol se nebom mogla naokol ganjat. :doze:

kva če še bl sfukam? :?

sam me pa fulll ma da bi znala tkole popravlat sm že razmišlala da bi šla na kako tako smer :hmm:  :P

želje pa take sam ne se ustrašt. :D

lp lucy

Zafukat na fergiju nemoreš skor nič edino kej lahka zgubiš npr dizo al pa iglo al pa zaponko za iglo.

Lepo to da te to zanima sej je fajn če znaš kej sam popravt pa to.Sam da bi pa skos to delala pa ni to to. Verjem mi.Mene tut to ful veseli pa nism šou za avtomehanika.Pa mi od mojga kolega fot skos teži da nj grem za avtomehanika.(Servis majo doma pa mi je reku da bi me takoj zaposlil če bi to šolo naredu jst sm mu pa reku da nebo šlo kr nočem tega ceu lajf počet)

Drgač pa nauč se kej popravt ne pokvart.Sej bo s časom.Počasi pa bo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zafukat na fergiju nemoreš skor nič edino kej lahka zgubiš npr dizo al pa iglo al pa zaponko za iglo.

Lepo to da te to zanima sej je fajn če znaš kej sam popravt pa to.Sam da bi pa skos to delala pa ni to to. Verjem mi.Mene tut to ful veseli pa nism šou za avtomehanika.Pa mi od mojga kolega fot skos teži da nj grem za avtomehanika.(Servis majo doma pa mi je reku da bi me takoj zaposlil če bi to šolo naredu jst sm mu pa reku da nebo šlo kr nočem tega ceu lajf počet)

Drgač pa nauč se kej popravt ne pokvart.Sej bo s časom.Počasi pa bo. :OK:

Ti pa cist tiho :D ka si pa zadn na mojem bivsem motorju fergazer neki zjebo ko si ga puco :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušej deklič, v tej temi se oglašam zadnjič (se mi zdi vse skupaj že malo brez veze).

Takoj sem ti povedal kje je napaka (pusti uplinjač pri miru !!!), zamenjaj pipico (če tega ne obvladaš, naj ti to naredi oče - frende pusti pri miru, ker če bi imeli kaj pojma, bi bila zadeva že zdavnaj zrihtana).

Če pa ti je samo do debate, pa vse skupaj nadaljuj v drugi temi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa cist tiho  :D  ka si pa zadn na mojem bivsem motorju fergazer neki zjebo ko si ga puco :D :D :D :D

Veš ka ti povem jst sm spucu fergija pa se je mnde neka mivka notr v kako dizo ujela.Zato mu ga zdej zaduši če ga dolg tera. :blink:

Tist ko mu je pa benz spušu je biu pa plovc kriv kr je zašteku in ga je zalival pol je pa vn tekl. :D

Wredu zdej pa nehi s takimi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!