Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

Mi je skoraj malo zal da sva ga z Gorjancem sploh potegnila iz naftalina na video kaseto in jo potem ripala na masino. Ja dragi moji - jaz sem sokrivec, da se je mozakar spet pojavil...

Mi je skoraj malo zal...

Ja, te razumem. Najprej sem se tudi jaz krohotal, pol pa sem ga zadnjič gledal na A kanalu. Se mi je zasmilil. In una krava, ga je še spodbujala. :SS Sem se spomnil, ko smo v OŠ zajebavali kakšnega takšnega reveža. Upam, da je Fredy s tem vsaj kaj zaslužil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž, kaj bi ti zdej rad povedal. Da se nam mora smilt, al kaj. Človek je prostovoljno izbral svet ''estrade'' in s tem pač pridejo kritike. Pozitivne al pa negativne. Če pa je model ta prave sorte, bo pa iz tega tud kaj potegnil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si gledal A kanal? Smili pa se mi zato, ker mislim, da sam ne ve, zakaj je postal tako "popularen". In dejstvo je, da zdaj takšnega originalno naivnega videospota več ne more narediti, ker bo v vsakem primeru ponesrečen poizkus ponovitve. Saj je zaradi videospota postal popularen, ne zaradi pesmi a ne? V resnici pa me boli q. Ker je brezposeln (prej je delal na žagi) mu privoščim kakšen milijonček iz tega naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi vse skupaj kot en "joke". Performance. Preveč je podoben likom, kot je recimo un Dule na TLP, ali kakim drugim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa fajn zdi da še kak korošc razveseli pardon izrazu žabarje! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi vse skupaj kot en "joke". Performance. Preveč je podoben likom, kot je recimo un Dule na TLP, ali kakim drugim ...

Dule je zaigran.. fredi je pa pac fredi post-26-1102516705.gif

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale mojster (Zlad!) bi moral nastopiti na evroviziji s tem komadom?! Pa ni, ker so ga turške oblasti aretirale na letališču zaradi posedovanja drog. Seveda so ga diskvalificirali, ob povratku domov pa se je zahvalil vsem sonarodnjakom Molvancem, še posebej svoji družini, prijateljem in, pazi to, svojemu dilerju!!!

Svašta majka rodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale mojster (Zlad!) bi moral nastopiti na evroviziji s tem komadom?! Pa ni, ker so ga turške oblasti aretirale na letališču zaradi posedovanja drog. Seveda so ga diskvalificirali, ob povratku domov pa se je zahvalil vsem sonarodnjakom Molvancem, še posebej svoji družini, prijateljem in, pazi to, svojemu dilerju!!!

Svašta majka rodi...

in ti, pametnjakovič, si že bil v Molvaniji, od koder prihaja Zlad? :naughty: :naughty:

Hint ---> gremo v Molvanijo

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti, pametnjakovič, ...

:unsure: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:  <_<

Špilći; se ko sem bla jest tok stara kot ti, tut še nism vsega vedla, veš? :rolleyes: O:-)

:friend2:

Ziad je zakon. Tut če ni iz Molvanije .)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer na NET TV v odaji lejt najt rejtaš si je voditelj kr fajn privoščil Fredija! :lol1: :lol1:

Drug tedn ga bojo mela pa za gosta :kva2: :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak....jest še zmer ne vem.....koji ku*ac je tale Fredy???????????

A je to kej za na kruh namazat.....nova Merkatorjeva znamka za tablete proti slabosti.......konzervirana tuna v lastnem soku......WTF..........razširite mi obzorja......plizzzzzzzzzzzzzzzz :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, člowk, pejt na taprvo stran te teme in si filmček/videospot/posnetek/umetnijomeseca;leta zavrti. :)

Vse ti bo jasno. :004

Pa nkar več ne sprašuj, ker boš smešen izpadu. :fight2:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, člowk, pejt na taprvo stran te teme in si filmček/videospot/posnetek/umetnijomeseca;leta  zavrti. :)

Vse ti bo jasno. :004

Pa nkar več ne sprašuj, ker boš smešen izpadu. :fight2:

:)

Ne dela :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če snemaš!  :kva2:

Ker jast ( by Altermann) tega programa ne morem videt/gledat/zasledit :doze:

Če bom doma, pa če bom spomnu, bom posnel! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da vidimo, kdo od nas bo prvi one-eyebrow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!