Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Ti svetujem, da mal pogledaš temo, pa pol povej, če res samo Šumaherske novice sem not pišm :hmm: Sej lahk ti kako drugo napišeš in boš prec pred svojim pragom pometu. Sej kakrkol napišeš ti, je tut samo o Šumaherju :nono:

PS: Nikol nism reku da je Šumaher Bog :nono: Edino, če ga ti smatraš za Boga, pa ne vm :doze:

PPS: Pa dozdej se še nikol ni noben prtoževal :grrr , kar sem napisu, pa nej je blo to šumahersko, Coulthardsko, Alonsosko al pa kej druzga.

Če ma pa kdo pripombe oz. ga moje pisanje tle not mot, nej pa pove, pa bom ostal samo še bralec te teme.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej Jure pust tega tomosa!

Men osebno je čist hudo da ti in ostali kej tle napišete ker ne spremljam tolk medijev pa tega in večino zvem tle v tej temi!

Pač če komu ni kej všeč glede te teme naj jo ne bere...nekateri čist uživamo B)

Pa bedni ste s tem kritiziranjem enega in drugega!Sej ne rečm da jst nikol nobenga od dirkačev ne pokritiziram sam je ponavad to čist utemeljeno ne pa kr neki ke v tri dni pluvat po nekom ker ti pač kot oseba al pa kej druzga ni všeč!

Sej nismo več 10 let stari!!

Sorry for :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti svetujem, da mal pogledaš temo, pa pol povej, če res samo Šumaherske novice sem not pišm  :hmm:  Sej lahk ti kako drugo napišeš in boš prec pred svojim pragom pometu. Sej kakrkol napišeš ti, je tut samo o Šumaherju  :nono:

PS: Nikol nism reku da je Šumaher Bog  :nono:  Edino, če ga ti smatraš za Boga, pa ne vm  :doze:

PPS: Pa dozdej se še nikol ni noben prtoževal  :grrr , kar sem napisu, pa nej je blo to šumahersko, Coulthardsko, Alonsosko al pa kej druzga.

Če ma pa kdo pripombe oz. ga moje pisanje tle not mot, nej pa pove, pa bom ostal samo še bralec te teme.

Jure: poglej moj post gor, pa povej če sem kdaj napisal da samo šumaherske novice not pišeš? PROSIM POKAŽI MI STAVEK! Dej ga skopiraj not pa da ga preberem! Če ga pa ne najdeš, mi pa ne polagaj besed v usta.

Da se napišejo novice, ki niso neposredno povezane s F1 nimam popolnoma nič proti. Hvala bogu, sej je pomembno tako dogajanje na stezi, kot tudi v boksih, razmerah v domovih dirkačev,... Nisem jaz kritiziral tebe, pač pa ti mene. Jaz sem samo pokazal kje si ti počel tisto, kar si meni rekel, da se ne sme. To je razlog, da sem omenil post o novem letalu.

Drugač pa zakaj greš nekoga napadat da ne napiše ničesar pametnega in da smo kritizira MS. Raj mal poglej nazaj, pa preglej recimo poste, ki sem jih napisal v zadnjem mesecu.

Če se ti zdi da sem preveč kritiziral MS povej, pa grem s foruma in lahko vsi navijači MS en drugemu kimate kako zelo imate prav.

Hvala bogu bo ostal vsaj še netopir in par drugih, ki niso slepo zaljubljeni v Ferrari in MS, da vas bo vsake toliko malo prizemljil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure: poglej moj post gor, pa povej če sem kdaj napisal da samo šumaherske novice not pišeš? PROSIM POKAŽI MI STAVEK! Dej ga skopiraj not pa da ga preberem! Če ga pa ne najdeš, mi pa ne polagaj besed v usta.

Nisem jaz kritiziral tebe, pač pa ti mene. Jaz sem samo pokazal kje si ti počel tisto, kar si meni rekel, da se ne sme. To je razlog, da sem omenil post o novem letalu.

Drugač pa zakaj greš nekoga napadat da ne napiše ničesar pametnega in da smo kritizira MS. Raj mal poglej nazaj, pa preglej recimo poste, ki sem jih napisal v zadnjem mesecu.

Če se ti zdi da sem preveč kritiziral MS povej, pa grem s foruma in lahko vsi navijači MS en drugemu kimate kako zelo imate prav.

Hvala bogu bo ostal vsaj še netopir in par drugih, ki niso slepo zaljubljeni v Ferrari in MS, da vas bo vsake toliko malo prizemljil.

Lej sam tok bom še reku pa nehu:

Že to, da si v oklepaju omenu mene, da mam jest Šumaherja za boga... Nikol nisem nikomur tega reku oz. omenu, sem pa vedno priznal napake ki jih je naredu, za katere sem bil prepričan da so izključno njegove(Jerez npr.), medtem ko NIHČE, ampak res nihče od drugih pristašev nikoli ne prizna nikakršne napake drugega dirkača (coulthard Spa, Fisichella - Malezija in podobno, Hill leta 95 Monza in Silverstone npr.). Vedno čivknete, ko je vmes Šumaher. Res, da si je z nekaterimi manevri pač pokvaril ugled, samo nihče me pa nau prepričal, pa tudi miljone ljudi ne, z vsemi strokovnjaki in dirkači, kot so Lauda, Alesi in tudi sam DAMON HILL, ki je priznal, da trenutno ni boljšega dirkača v karavani kot je ravno Šumaherjev Miha, pa čeprav sta takrat trčila.

Glede unega stavka: te citiram:

@tomos: "A nisi nekaj pisal, da ta tema ni Šumaher? Morš najprej sam pod svojim pragom pomest, šele pol druge kritizirat. "

Ta stavek jaz razumem, kot da jaz samo o Šumaherjih pišem. Seveda napišem - med drugim tut o Mihet, ampak velikokrat tudi o drugih. Ti, roko na srce zelo malo napišeš o kom, razen, ko je treba spluvat Ferrari in Šumaherja in moje poste Sevede, lahko bi pisal tut o Coulthardu, ki je davil Masso po koncu dirke v Imoli, ki naj bi Davidu kazal izstegnjeni prst na dirki, pa pač nisem. Napišem pa dost stvari ki so povezane s Formulo, ki jih najdem po netu in podobno, nikoli pa ni vedno ali največkrat Šumaher.

Sploh pa nisem kritiziral jaz tebe, saj si ti zopet provokativno odgovoril na na en moj post - citiram:

@tomos:Kaj pa takrat ko je Jos Verstappen zagorel, ker so pobral filtre ven iz naprave za dolivanje goriva? S tem je namreč naprava gorivo dolila hitreje in so prišparali več kot sekundo pri vsakem postanku?

Aja sej res takrat je bil v isti ekipi tut Michael. Pol že ni blo nikakršnih goljufij.... :SS

Znova pridemo do sklepa da večkrat ti moje poste kritiziraš, oz. pišeš provokacije kot jaz tvoje :hmm:

Pač nisem eden izmed unih, ki vsak let navijajo za druzga. Za Šumaherja sem že od leta 1993, čeprou dirke spremljam osebno od leta 1989 oz. tam nekje in sem do takrat vedno nekako simpatiziral s Prostom, kasneje morda z Mansellom.

Da bi bil pa kdaj zaljubljen v Ferrari... sam ne vem, še manj pa, da bi bil zaljubljen v Šumaherja in bil zato nekje nad zemljo? Nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je brez veze de se pričkava, ker sva očitno oba narobe razumela kar je drugi napisal. NIKOLI ampak res NIKOLI nisem kritiziral ne tebe ne tvojih postov. Ti pa SI kritiziral mene, ko si napisal da ne napišem nobenega pametnega posta. Tega ne moreš zanikat!!!

Glede tistega stavka o pometanju pred pragom. Še enkrat preberi moj post in videl boš da to ni letelo na to da pišeš samo o Šumiju ampak na to, da največ tem, ki niso neposredno povezane z F1 napišeš ti. Pa še enkrat ti povem da s tem ni popolnoma nič narobe. Ti si rekel da jaz ne napišem ničesar pametnega o F1. A to da ima MS nov avion je pametno in pomembno dejstvo o F1?

Znova pridemo do sklepa, da tvojega posta še nikoli nisem kritiziral, pogosto pa sem izrazil moje nestrinjanje z njim. Res je, da velikokrat provociram MS način vožnje in njegovo vedenje na stezi, ampak pogosto ga tudi pohvalim. Velikokrat sem že rekel da je zelo dober voznik, kar parkat sem že rekel da je bil vpleten v nesrečo in da ni bil kriv Npr: ko se mu je Hill zaletel v zadek, pa tudi letos ko sta imela prerivanje s Heidfeldom.

In vse kar sem ti napisal, ti zelo zelo dobro veš, ker sem to že velikokrat povedal v živo.

To da si zelo zelo velik fen Šumija si sam potrdil v zgornjem postu, kjer si naštel vse dirkače, ki so kdajkoli izjavili, da je najboljši voznik v F1. Kaj pa vsi tisti, ki so izjavili da ni najboljši, ima pa daleč najboljši avto? Tiste si pa pozabil, čeprav jih je veliko več, kot tistih ki so ga pohvalili.

Brez kakršnega koli zadržka pa priznam, da si eden redkih, ki so MS zelo privrženi pa vseeno priznajo tudi njegove napake.

Zdej pa glede na to, da je to tema ''Formula 1'' in ne ''tomos vs. Jure#007'' predlagam da se zmeniva naprej ob kofetu.

Če se boš tokrat prvezu ko greva iz bifeja! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej tomos sam teme smradis :nono: ze lansklet se spomnm je biu vedno ogn u streh k si ti s svojimi zaceu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ti pa SI kritiziral mene, ko si napisal da ne napišem nobenega pametnega posta. Tega ne moreš zanikat!!!

...ampak pogosto ga tudi pohvalim.

To da si zelo zelo velik fen Šumija si sam potrdil v zgornjem postu, kjer si naštel vse dirkače, ki so kdajkoli izjavili, da je najboljši voznik v F1.

Kaj pa vsi tisti, ki so izjavili da ni najboljši, ima pa daleč najboljši avto? Tiste si pa pozabil, čeprav jih je veliko več, kot tistih ki so ga pohvalili.

Zdej pa glede na to, da je to tema ''Formula 1'' in ne ''tomos vs. Jure#007'' predlagam da se zmeniva naprej ob kofetu.

Če se boš tokrat prvezu ko greva iz bifeja! :whistle:

Nisem napisu, da ne napišeš pametnega posta, ampak da zelo malo o kom drugem kot pa pluvanju, sej veš koga.

Kar se aviona tiče: Ok, je pač neko dogajanje akterjev F1. Zarad mene lahk nekdo drug napiše, kdaj gre Briatore srat in če Slovenske novice spotoma bere, pa kaj pol.

Da ga pogosto pohvališ :hmm: Ok, sej ga pohvalš ampak raje reciva poredkoma.

Ok, velik fan... glih histeričen nism k ga zagledam, res pa je, da je on zame najboljši. Je pa res, da ima oz. GA JE imel najboljši avto. Ampak da je avto res najboljši, ima zasluge tudi on se ti ne zdi? Tudi Benetton ni bil najboljši avto takrat, saj je bilo to obdobje Williamsa pa poglej kje je bil Benetton takrat z Mihetom, pa kje se bil vse do danes (ko je že renault).

Ok, sam kufe plačaš ti :P

Si ne morm kej, da neb biu zlobn pa tole skopiru:

@tomos: Velikokrat sem že rekel da je zelo dober voznik, kar parkat sem že rekel da je bil vpleten v nesrečo in da ni bil kriv Npr: ko se mu je Hill zaletel v zadek, pa tudi letos ko sta imela prerivanje s Heidfeldom.

:hmm:

No no.... Sej smo velikrat vidl koko je bil Schumacher žrtev. Pr Hillu, Villeneuvu, Montoyi, zdej nazadnje pri Heidfeldu,...

Bogi Šumi k se vsi vanjga zaletavajo.

Ajde dost, zdej se bojo kmal razjezil pri Administraciji in Modnih ratorjih bojo še kake % potalal :whistle:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta no fanta, ne se kregat :nono: Sej bosta dobila vsak svojo formulco, pa se bosta lahk lepo skupi igrala O:-) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma moderatorji zadne 2 strani zbrište ker samo nabijanje v prazno!

Vidva pa se zmenta po PM/kofy/samo tle ne!

Jure keep up the good work...ti nas kar obveščaj o dogajanju v F1!Komur pač ne bo pasal kar pišeš bo pač preskočil napisano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat za nedeljo:

1.Miha

2.Alonso

3.Barrichello

4.Fisico

5.Coulthard

Misliš da je Ferrari že tok dober da bo konkurirau Renoju z obema dirkačema?!? .)

Po moje spet boj med Alonsom in Šumijem za prvo mesto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede unih strani: Se opravičujem :friend1:

Montoya se vrača

V Barceloni se po dveh dirkah za volan vrača Juan Pablo Montoya, ki si je po zagotavljanju zdravnikov, pozdravil ramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo z moštvom BAR?

Danes se odloča o usodi moštva BAR Honde v Parizu. FIA baje želi in poziva mednarodno prizivno sodišče, da se moštvo BAR izključi iz nadaljnega tekmovanja. Če bo tako, so vse glasnejše govorice, da bi lahko Jenson Button kmalu sedel v bolid Franka Williamsa.

Poleg izključitve, pa Baru grozi še milijon evrov kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo z moštvom BAR?

Kljub temu pa bo moštvo, za katerega vozita Button in Japonec Takuma Sato, v naslednjih 24 urah doživljalo težke trenutke, saj je predsednik FIA Max Mosley neomajen: "FIA zahteva, da se izključi BAR-Hondo iz tekmovanja in se ji naloži kazen najmanj milijon evrov." Mosley je že pred začetkom sezone zatrdil, da bo krovna avtomobilistična organizacija zahtevala izključitev za vsakega, ki bo kršil pravila.

Ne kaže jim preveč dobro :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da je Ferrari že tok dober da bo konkurirau Renoju z obema dirkačema?!? .)

Po moje spet boj med Alonsom in Šumijem za prvo mesto :OK:

sploh ne dvomim. za pondelkovo obleko za v službo mam že prpravljeno rdečo kravato z majcenim črnim konjičkom spodaj in SF gravuro.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtem ko v Parizu teče obravnava glede moštva BAR, je vodilni v točkovanju za svetovno prvenstvo, Fernando Alonso, za španski časopis Marca izjavil: ''V formuli ena sta dve ekipi, ki goljufata. Ena je - kot se je pokazalo v Imoli - BAR in druga ekipa je Ferrari, ki testira veliko več, kot pa je dovoljeno po sporazumu.

Medtem, ko bo domnevna goljufija moštva BAR v kratkem potrjena ali pa zavržena, leži ''goljufija'' rdečih bolj na ravni fair playa. Konec koncev tega sporazuma, ki ga navaja Alonso, pri Ferrariju ne obstaja. Vemo tudi zakaj…

Popravljeno . Popravil Jacque
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je bil BAR 5.4 kg pod 600 kg mejo, ko so iztočili gorivo, kar pomeni, da so gorivo uporabljali kot balast. 100% bodo spoznani za krive goljufije, vprašanje je samo še kazen.... :angry2:

A si predstavljate kako bi zgledala tale tema, če bi bil v BAR-ovi koži FERRARI :?

Tko se pa nihče ne razburja :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, Fernando Alonso, za španski časopis Marca izjavil: ''V formuli ena sta dve ekipi, ki goljufata. Ena je - kot se je pokazalo v Imoli - BAR in druga ekipa je Ferrari, ki testira veliko več, kot pa je dovoljeno po sporazumu.

Medtem, ko bo domnevna goljufija moštva BAR v kratkem potrjena ali pa zavržena, leži ''goljufija'' rdečih bolj na ravni fair playa. Konec koncev tega sporazuma, ki ga navaja Alonso, pri Ferrariju ne obstaja. Vemo tudi zakaj…

Verjemite, da bo Alonso, ko bo naslednjič stegoval svoj jeziček dobro premislil kaj bo izustil, ko bo nekoga obtoževal goljufije. :fight2: (somugažemaloprivilipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu pa bo moštvo, za katerega vozita Button in Japonec Takuma Sato, v naslednjih 24 urah doživljalo težke trenutke, saj je predsednik FIA Max Mosley neomajen: "FIA zahteva, da se izključi BAR-Hondo iz tekmovanja in se ji naloži kazen najmanj milijon evrov." Mosley je že pred začetkom sezone zatrdil, da bo krovna avtomobilistična organizacija zahtevala izključitev za vsakega, ki bo kršil pravila.

Ne kaže jim preveč dobro :hmm:

Se mi zdi, da bo samo denarna kazen, ker imajo probleme v F1, da sploh imajo vse štartne pozicije zasedene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemite, da bo Alonso, ko bo naslednjič stegoval svoj jeziček dobro premislil kaj bo izustil, ko bo nekoga obtoževal goljufije.  :fight2: (somugažemaloprivilipress)

Saj Flavio Briatore je znan v formuli 1, kot velik goljuf :klicaj: če pogledamo samo, ko je že z Šchumijem uporabljal sisteme proti zdrsu, kateri so bili prepovedani in še in še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnim so bili najprej dovoljeni, ko so jih prepovedali, so naredili take sisteme, da niso bili proti pravilom, nakar so še ta pravila spremenili....zdej ma pa reno neko novo pogruntavščino, ki ni proti pravilom... kdor se znajde - ma dost točk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mednarodna avtomobilistična zveza je moštvo formule 1 Bar Honda kaznovala z dvema prepovedma nastopa na naslednjih dirkah.

Jensonu Buttnu so odvzeli 6 točk

Vodstvo Mednarodne avtomobilistične zveze (FIA) je moštvo formule 1 Bar Honda kaznovalo z dvema prepovedma nastopa na naslednjih dirkah za veliko nagrado Španije (8. maja) in VN Monaca (22. maja), prav tako pa so Britancu Jensonu Buttnu odvzeli šest točk, ki jih je osvojil na zadnji dirki za VN San Marina v Imoli.

Button in njegov moštveni sovoznik Japonec Takuma Sato bosta na prihodnjih dveh dirkah torej počivala, na gladke asfaltne steze pa se bosta ponovno vrnila na dirki za VN Evrope, ki bo 29. maja v nemškem Nuerburgringu.

FIA, na čelu s predsednikom Maxom Mosleyjem, je celo grozila z izključitvijo iz tekmovanja za letošnje svetovno prvenstvo, tako da je moštvo BAR z razsodbo lahko zadovoljno. Do celotnega zapleta je prišlo po zadnji dirki za VN San Marina, ko so pri pregledu dirkalnika tretjeuvrščenega Buttna ugotovili, da je dirkalnik za pet kilogramov lažji od dovoljenih 600 kg.

Popravljeno . Popravil Jacque
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!