Skoči na vsebino

friziranje 2T strojev


klemen

Priporočene objave

vedno ko spreminjaš kaj boš moral nastavti fergazar. npr če odpreš airbox ali zamenjaš filter boš odprl luft-motor bo dobival več lufta, mešanica bo prerevna z bencinom in bo šlo vse bolj na suho (ribanje!) pa tudi moči nebo take

tak da treba se je poigrat z dizami, gledati na barvo svečke in obnašanje motorja

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljse do serviserja da ti on pove kako in kaj :D :D :D

jebeš servise, zakaj bi daval 20k če si lahko sam narediš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno ko spreminjaš kaj boš moral nastavti fergazar. npr če odpreš airbox ali zamenjaš filter boš odprl luft-motor bo dobival več lufta, mešanica bo prerevna z bencinom in bo šlo vse bolj na suho (ribanje!) pa tudi moči nebo take

tak da treba se je poigrat z dizami, gledati na barvo svečke in obnašanje motorja

Prej bo ribnala prej bo kit gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi večje dize.

Povej mi kak fergazer imaš(ne sam Dellorto oz. Mikuni ampak oznako) in povem ti kake dize rabiš za fully open mitaka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji frgazar

večje dize

odprt filter polini, K&N...

Poliranje kanalov

Lahko retuning kanalov

Sportni reşonančni izpuh, lahko custom narejen po velikostih kanalov ......

Sam pri vseh posegih morate biti previdni, ker lahko vse zajebate in bo se slabs k original..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji frgazar

večje dize

odprt filter polini, K&N...

Poliranje kanalov

Lahko retuning kanalov

Sportni reşonančni izpuh, lahko custom narejen po velikostih kanalov ......

Sam pri vseh posegih morate biti previdni, ker lahko vse zajebate in bo se slabs k original..

na teh 2t mašinah se da kar pošteno vse spremenit ja..timinge spremeniti, kanale razširti in naostriti, izpušnega malenkost dvigniti in razširiti (tu za 125cc nisem ziher, tak vglavnem delamo pri skuterjih), izpušni kanal spolirati, kartere potem na novo priredit na cilinder in jih speskat, vglavnem narediš čim lepšo pot mešanici brez ovir, lamel block daš vforce3, fergazar drugi ( eni izmed najboljših so keihin samo imajo pošteno ceno) ga odzadi pri konusu spolirat odspredaj speskat. potem avspuh resonančni, najboljše dela roost samo morete motor k njemu pelat da naredi po meri.veliko vlogo ima nastavitev fergazarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

na teh 2t mašinah se da kar pošteno vse spremenit ja..timinge spremeniti, kanale razširti in naostriti, izpušnega malenkost dvigniti in razširiti (tu za 125cc nisem ziher, tak vglavnem delamo pri skuterjih), izpušni kanal spolirati, kartere potem na novo priredit na cilinder in jih speskat, vglavnem narediš čim lepšo pot mešanici brez ovir, lamel block daš vforce3, fergazar drugi ( eni izmed najboljših so keihin samo imajo pošteno ceno) ga odzadi pri konusu spolirat odspredaj speskat. potem avspuh resonančni, najboljše dela roost samo morete motor k njemu pelat da naredi po meri.veliko vlogo ima nastavitev fergazarja

a lahko opišeš kako se nastavi fergazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko opišeš kako se nastavi fergazer?

če tukaj lahko omenjamo tud styling me zanima nekaj stvari:

- kako bi "zamenjal" barvo sedežev na aprili RS 125, se da zamenjati ta material s katerim je prevlečen sedež ? ali obstaja kakšna druga možnost

- kam bi lahko dal aprilio prebarvat v nekak tak odtenke kot so na spodni sliki

- kje se dobi modre ledice za osvetljavo armature (števci) in podlage (ozadja) za števce

- kje naj dobim ledice za pod zadnji sedež in armaturo, pa kam naj jih priključim

hvala

post-5472-1148494034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tukaj lahko omenjamo tud styling me zanima nekaj stvari:

- kako bi "zamenjal" barvo sedežev na aprili RS 125, se da zamenjati ta material s katerim je prevlečen sedež ? ali obstaja kakšna druga možnost

- kam bi lahko dal aprilio prebarvat v nekak tak odtenke kot so na spodni sliki

- kje se dobi modre ledice za osvetljavo armature (števci) in podlage (ozadja) za števce

- kje naj dobim ledice za pod zadnji sedež in armaturo, pa kam naj jih priključim

hvala

-sedeze das enemu prevlect ki se s tem ukvarja

-prebarvat das kakemu licarju

-pozicijske za v stevce se da dobit v trgovini z avtodeli,podlago za stevce ti mam pa jaz narejeno nekje na racunalniko sam mi je ni ratalo v stevce vstavit,ker jih nisem narazen dobil,drugace na internetu jih pa nism najdo

-ledice ti mam jaz doma modre mocno svetilne,jih mam ene 30 komadov viska z upori vred,priklucis jih pa na akumulator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi me pa tole kj stal, d bi mi en ličar prebarvu + airbrush telih vzorcov, bi blo 50k sit dost?

evo ena taka groba photoshop varianta (vzorci so kle bl za en k....) sam tko je mal narjen d se prbližn vid kuko bi zgledal :D

post-5472-1148497579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi me pa tole kj stal, d bi mi en ličar prebarvu + airbrush telih vzorcov, bi blo 50k sit dost?

evo ena taka groba photoshop varianta (vzorci so kle bl za en k....) sam tko je mal narjen d se prbližn vid kuko bi zgledal :D

heh 50k to ni nič za tako...mislim odvisn komu bi dal

eni dajo samo za masko farbanje 30k...medtem ko sem jz dal za cel motor 20k

sploh pa vzorec ni zapleten, tiste površine bi lahk z trakom zaščitu, ker so vse ravne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh 50k to ni nič za tako...mislim odvisn komu bi dal

eni dajo samo za masko farbanje 30k...medtem ko sem jz dal za cel motor 20k

sploh pa vzorec ni zapleten, tiste površine bi lahk z trakom zaščitu, ker so vse ravne

ja jst sm zj mislu tko, d bi ga dav enmu frendu za štihat ker je od nega fotr ličar, pa bi mu plaču barvo pa še ene 10k sit zravn

za airbrush pa nevem kolk stane, mal pa razmišlam da bi dau narest nalepke pa bi jih gor nalepu, sam vprašanje kuko bi to pol zgledal :? bi blo pa pomoje kr dost ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm zj mislu tko, d bi ga dav enmu frendu za štihat ker je od nega fotr ličar, pa bi mu plaču barvo pa še ene 10k sit zravn

za airbrush pa nevem kolk stane, mal pa razmišlam da bi dau narest nalepke pa bi jih gor nalepu, sam vprašanje kuko bi to pol zgledal :? bi blo pa pomoje kr dost ceneje

airbrush... to je drago ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm zj mislu tko, d bi ga dav enmu frendu za štihat ker je od nega fotr ličar, pa bi mu plaču barvo pa še ene 10k sit zravn

za airbrush pa nevem kolk stane, mal pa razmišlam da bi dau narest nalepke pa bi jih gor nalepu, sam vprašanje kuko bi to pol zgledal :? bi blo pa pomoje kr dost ceneje

nalepke daš gor po barvi in pol čez njih lak, pa dobr zgleda pa še spraskat jih ne morš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepke daš gor po barvi in pol čez njih lak, pa dobr zgleda pa še spraskat jih ne morš

a to misleš tko, da bi pobarval pol pa kuj k se barva posuši dav gor nalepke, pa šele pol čez vse skupaj lak za barvo al kuko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misleš tko, da bi pobarval pol pa kuj k se barva posuši dav gor nalepke, pa šele pol čez vse skupaj lak za barvo al kuko ?

najprej barva in počakaš da se dobr posuši, pol nalepke in šele potem lak čez..tko mam jst pa je površina skoraj gladka in spraskat nalepk z nohti nikakor ne morš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej barva in počakaš da se dobr posuši, pol nalepke in šele potem lak čez..tko mam jst pa je površina skoraj gladka in spraskat nalepk z nohti nikakor ne morš

aha, ql, a bi lohk kšno sliko prlepu da vidm kuko zgleda tvoj motor ker na avatarju se dost slabo vid

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš pod fotografije motociklov 125-250ccm na 6. strani

pa TUKAJ

a pa se drgač tko dost vid rob od nalepk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa se drgač tko dost vid rob od nalepk :?

ne, skoraj ga ni, mogoče polovica milimetra

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi me pa tole kj stal, d bi mi en ličar prebarvu + airbrush telih vzorcov, bi blo 50k sit dost?

evo ena taka groba photoshop varianta (vzorci so kle bl za en k....) sam tko je mal narjen d se prbližn vid kuko bi zgledal :D

mhm zakaj ne bi celga prefarbal v crno ..... pol pa gresh do enga k nalepke dela pa ti jih sam nastima a ..... pa se nalepi .. :OK:

uglavnm ... mi lahko kdo pove k smo ze v tej temi ..... kok bi mogu met kej dize ..... oz kko nej nastavim fergy .....

mam pa ....

- odprt AIRBOX

- gianelli auspuh

- RAVE ventil

- dellorto 28

pa vse blokade zunej ...

saj dizo mi povejte kaksno bi mogu met ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!