Skoči na vsebino

Nato in Slovenija?


miki

Priporočene objave

Ne da se mi komentirat, sam enostavno govoriš neumnosti od točke 1 do točke 5.

Sploh ne, kar dobro je napisal in svoje mnenje argumentiral na precej daljsi nacin kot ti :wink:

Tud jaz tako mislim. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da so največji zagovorniki NATA ravno osebki, ki sploh niso služili vojske ali pa mutijo, sam da jih ne pokličejo noter.

u stvari vas je strah ... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vsem, ki se vam zdi, da vedno rinemo iz neodvisnosti pod nekakšno protekcijo: bo že res, ampak koliko našega ozemlja bi bilo zdajle Slovenija, če pod protekcijami ne bi bili. Morda Ljubljansko barje z bližnjo okolico, kaj več pa gotovo ne.

2. Vsem, ki mislite, da je namesto za vojsko bolje dati denar za izgradnjo x klinik (ali za podporo y društvom, ali za z humanitarni namen): take trditve, ki jih večkrat slišimo od kakih marginalcev, so čista manipulacija. Spominjajo me na trditve nekaterih vegeterijancev, ki so izračunali, da bo na svetu zaradi pridelave mesa zmanjkalo vode, ter tudi, da pridelava rastlin terja bistveno manj vode: ergo, viva vegetariana! Zamolčali pa so, da po največ desetletju brez mesa / mlečnih izdelkov telesu zmanjka lastne zaloge B12 in zboli za hudo obliko anemije.

Tako nekako gredo argumenti tudi zdaj. Gradimo klinike, podpirajmo kulturo, vojske itak ne rabimo. A še kdo pomni 11 let nazaj? A še kdo pomni NEKAJ MESECEV nazaj, ko so Hrvati predlagali, naj v piranski zaliv pošljejo svojo vojno mornarico. In kaj bi mi? Kaj pomenijo vse klinike in vsi urejeni lončki na cestah, če nas nekdo brez primerne vojske razsuje v nekaj dneh.

3. Ko postane jasno, da vojska je nuja, se izkaže NATO za cenejšo varianto: a res še kdo misli, da si z 2 % GDP lahko sami zagotovimo učinkovito obrambo?

4. Veliko odpora zoper NATO je zaradi splošne protiameriške nastrojenosti. Ampak vse skupaj se mi zdi milo rečeno NAIVNO. To, da Amerika počne , kar je v njenem interesu je vendar tako že PO NARAVI STVARI. Kdor ima moč jo, jo je, in jo vedno bo izkoriščal za povečanje lastnega blagostanja. Clinton, Bush ali Gore: v vsakem primeru bi bile posledice v bistvenem enake, le da bi demokrata svoje interese uveljavljala na bolj latenten, prikrit način. Še vedno pa v svetovni politiki velja, da ima največjo moč argumenta prav argument moči.

5. In kaj lahko tu storimo mi?

a) Lahko smo realni, dojamemo situacijo in ravnamo tako, da bo za nas najbolje, ne glede na to, da nam situacija v svetu in ameriško manipuliranje sploh ni všeč.

B) Lahko pa nadaljujemo z nekonstruktivnim protiameriškim pizdenjem -- efekt pa bo enak SCANJU PROTI VETRU.

LP

Andrej

Bom pa jest probal anmau pokomentirat:

ad1. Kakšne protekcije v preteklosti? Pred 11 leti ko smo si sami izborili neodvisnost, to da nas je pa ostali svet sprejel pa je samo uspeh naše zunanje politike in ne nekih Avstrijcev, Nemcev, itd. Da ne bi šli dlje nazaj v zgodovino (II in I svetovna), kjer smo pod okriljem (beri protekcijo) drugih samo igubljali naše ozemlje.

ad2. Točna ugotovitev, vendar dajmo denar za našo poklicno vojsko!

ad3. Morda drži, dokler ni potrebno kupovati drage vojaške opreme, se ve od koga. Učinkovita obramba? Koliko američani zmečejo dnarja za obrambo, pa se je vseeno zgodil 11.september? Možnost terorističnih akcij pa se bo z našim članstvom v NATU povečala tudi pri nas.

ad4. No tukaj se tudi ti strinjaš, da je NATO v bistvu samo orodje za izvrševanje interesov Amerike. Kakšne interese imajo ostale članice pa itak ni važno. Tako pa bo tudi z interesi Slovenije!

ad5. Na referendumu obkrožimo dvakrat NE!!!

Samo moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da so največji zagovorniki NATA ravno osebki, ki sploh niso služili vojske ali pa mutijo, sam da jih ne pokličejo noter.

u stvari vas je strah ... :shock:

Dej, še men razlož, kako se to opazi, please... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj boste morali pa peti:

Sung to the tune of "If You're Happy And You Know It Clap Your Hands"

If we cannot find Osama, bomb Iraq.

If the markets hurt your Mama, bomb Iraq.

If the terrorists are Saudi

And the bank takes back your Audi

And the TV shows are bawdy,

Bomb Iraq.

If the corporate scandals growin', bomb Iraq.

And your ties to them are showin', bomb Iraq.

If the smoking gun ain't smokin'

We don't care, and we're not jokin'.

That Saddam will soon be croakin',

Bomb Iraq.

Even if we have no allies, bomb Iraq.

From the sand dunes to the valleys, bomb Iraq.

So to hell with the inspections;

Let's look tough for the elections,

Close your mind and take directions,

Bomb Iraq.

While the globe is slowly warming, bomb Iraq.

Yay! the clouds of war are storming, bomb Iraq.

If the ozone hole is growing,

Some things we prefer not knowing.

(Though our ignorance is showing),

Bomb Iraq.

So here's one for dear old daddy, bomb Iraq,

From his favorite little laddy, bomb Iraq.

Saying no would look like treason.

It's the Hussein hunting season.

Even if we have no reason,

Bomb Iraq.

[Author unknown ... name lost back in cyberspace as this has been passed around.]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih poslušam radio Ga-Ga, kjer Schwarzenegger pozdravlja Slovenijo v Natu : "Welcome to Nato, Slovakian people!"

Čolnič:"You mean Slovenian?"

- "Yes, Slovakian!"

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We make peace.....trough superbe fire pover. A ni ta stavek protisloven, če že ne grotesken??

NE NATO

JA EU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We make peace.....trough superbe fire pover. A ni ta stavek protisloven, če že ne grotesken??

NE NATO

JA EU

Ne NATO

NE EU

JA CANNABIS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v redu,se strinjam.samo zakaj je pristop v nato nujno slaba stran? sprasujem s te strani,ker ocitno si preprican v to.zakaj torej?

Zato, ker sem (kot sem že navedel) prepričan, da NATO dela izključno in samo v korist velikih sil, predvsem US of A. Ker ga vodi samo denar in vonj po nafti. Nikakor ne vidim, kako lahko to koristi mali SLO :? :cry:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vsem, ki se vam zdi, da vedno rinemo iz neodvisnosti pod nekakšno protekcijo: bo že res, ampak koliko našega ozemlja bi bilo zdajle Slovenija, če pod protekcijami ne bi bili. Morda Ljubljansko barje z bližnjo okolico, kaj več pa gotovo ne.

Andrej - vendarle vsi, tudi tisti, ki napadajo, zadnje čase trdijo, da naj bi civilizacija v zadnjih desetletjih blazno napredovala. Saj veš - včasih so te hoteli imeti za sužnja tako, da da si njihove njihe okopaval, danes gre to drugače: kupuješ njihov hamburger, kavbojke, poslušaš njihovo muziko, gledaš njihove filme, kupuješ njihove programe, računalnike - njim plačuješ obresti za kredit, ki ga vzameš, da kupiš njihov avto ali motor, njim plačuješ članarino v XXXX, da te "varujejo" pred onimi drugimi, ki so imeli jajca in se z njimi že v startu niso strinjali.

2. Vsem, ki mislite, da je namesto za vojsko bolje dati denar za izgradnjo x klinik (ali za podporo y društvom, ali za z humanitarni namen): take trditve, ki jih večkrat slišimo od kakih marginalcev, so čista manipulacija. Spominjajo me na trditve nekaterih vegeterijancev, ki so izračunali, da bo na svetu zaradi pridelave mesa zmanjkalo vode, ter tudi, da pridelava rastlin terja bistveno manj vode: ergo, viva vegetariana! Zamolčali pa so, da po največ desetletju brez mesa / mlečnih izdelkov telesu zmanjka lastne zaloge B12 in zboli za hudo obliko anemije.

Andrej - vojska ni prehrana. NATO sicer ni vegetarijansko gibanje ali zveza zagovornikov čevapov, dunajcev in pleskavic. Saj veš - NATO je tista zveza, ki napada brez privoljenja Združenih narodov, tista zveza, v kateri je glavni šef mali šerif iz Washingtona - ker pač njegovi davkoplačevalci v NATO prispevajo največ; NATO je tista zveza, ki pravi, da mora slovenska vojska kupiti Hummerje, čeprav bi lahko imeli za posredovanja drugje tudi kakšne puche ali kaj jaz vem, kaj... Je NATO morda naredil kak javni razpis, da je na njem izbral hummerje? Dvomim...

Mimogrede - a si ziher, da je tisto z B12 res? A ni splošno tako, da je homosapiens anomalija v živalskem drevesu po tem, da celo življenje pije mleko : drugi sesalci pa v glavnem zgolj med odraščanjem --> pozneje pa samo muce, ki jim neumni ljudje dajejo mleko celo življenje, namesto da bi jim dali vsakih nekaj dni smetano za lepo dlako, vodo pa za žejo...

Tako nekako gredo argumenti tudi zdaj. Gradimo klinike, podpirajmo kulturo, vojske itak ne rabimo. A še kdo pomni 11 let nazaj? A še kdo pomni NEKAJ MESECEV nazaj, ko so Hrvati predlagali, naj v piranski zaliv pošljejo svojo vojno mornarico. In kaj bi mi? Kaj pomenijo vse klinike in vsi urejeni lončki na cestah, če nas nekdo brez primerne vojske razsuje v nekaj dneh.

Kaj pa je bilo 11 let nazaj? Napadla nas je vojska, katero smo plačevali prej 40 let. Zdaj bomo plačevali NATO - kako bo potem, če se zgodovina ponovi? Zakrat smo sikali proti Srbiji, Beogradu - kaj bo, če v nekaj letih izrazimo glasno nestrinjanje z Washingtonom? Aja, saj ne bomo - na podlagi minulih izkušenj - upali tega narediti...

Nekaj mesecev nazaj - yeah, sure... Hrvati se bodo zdaj stepli s Slovenci, potem, ko jim je ranvo postalo jasno, v kakšni pizdi so se znašli zaradi nedavnih vojn... Ja, valjda...

3. Ko postane jasno, da vojska je nuja, se izkaže NATO za cenejšo varianto: a res še kdo misli, da si z 2 % GDP lahko sami zagotovimo učinkovito obrambo?

1) Nisi dokazal, da je vojska nuja.

2) Nisi dokazal, da je NATO cenejši.

3) Učinkovite obrambe si sami ne moremo zagotoviti niti, če vložimo 100% BDP v oboroževanje.

4) Kdo pa trdi, da ti bo NATO zagotovil obrambo... Kaj, če nas napadejo Italijani? Velika Britanija, Afganistan ali Bora-Bora nas zagotovo ne bo...

4. Veliko odpora zoper NATO je zaradi splošne protiameriške nastrojenosti. Ampak vse skupaj se mi zdi milo rečeno NAIVNO. To, da Amerika počne , kar je v njenem interesu je vendar tako že PO NARAVI STVARI. Kdor ima moč jo, jo je, in jo vedno bo izkoriščal za povečanje lastnega blagostanja. Clinton, Bush ali Gore: v vsakem primeru bi bile posledice v bistvenem enake, le da bi demokrata svoje interese uveljavljala na bolj latenten, prikrit način. Še vedno pa v svetovni politiki velja, da ima največjo moč argumenta prav argument moči.

No, saj si se sam lepo izpodbijal - več, držav, ki jih ZDA posiljuje, je veliko, vključno z Afganistanom, če hočeš malce grobo ilustracijo. A to pomeni, da so ZDA svetnica, vsi drugi, ki jim nasprotujejo, pa baaaad? Stari, daj no, ... to je enotavno NAIVNO.

5. In kaj lahko tu storimo mi?

Lahko jim pokažemo sredinec. Ali pa pokleknemo in rečemo "Ja, šef." Če s ito pripravljen tako nekritično toriti, potem ne vem, zakaj te tako boli to, da so nas jugosi napadli pred 11 leti? Zakaj nisi takrat rekel "Ja, šef"?

a) Lahko smo realni, dojamemo situacijo in ravnamo tako, da bo za nas najbolje, ne glede na to, da nam situacija v svetu in ameriško manipuliranje sploh ni všeč.

In se s tem poščijemo na lastno "neodvisnost", katere smo imeli in še imamo tako polna usta.

B) Lahko pa nadaljujemo z nekonstruktivnim protiameriškim pizdenjem -- efekt pa bo enak SCANJU PROTI VETRU.

Raje ščijem proti vetru, kot pa direkt sam po sebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenija,severna provinca hrvaske.slovenci,alpski hrvati.imate to raje? ce se ze gremo ektremizacije....

prav zabavno vas je tukaj brati.vecina proti,manjsina za,nekateri neodvisni.vsi imate,gledano na drobno,svoj prav.v sklopu evrope ali globalno ne gleda nobeden.vsak se dere samo za tisto,kar njemu osebno prinese najvec.in potem se cudite,da je slovenija narod fousije."sign o´ the times" je nekdo pel pred leti .

potem zacnete pogrevati tako stare,kot nekorektne podatke iz zgodovine.dodas se malo osebnega zaljenja in juhuhu cirkus je tu.

spostujem vasa mnenja dokler so utemeljena s fakti.panicarjenje tako z leve kot z desne je kontraproduktivno.ne zelim sloveniji da bi zivela v "interesantnih casih".

z zamero ali brez.....who cares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostujem vasa mnenja dokler so utemeljena s fakti.panicarjenje tako z leve kot z desne je kontraproduktivno.ne zelim sloveniji da bi zivela v "interesantnih casih".

:lol: BRAVO! Popolen zadetek bistva.

Ob tem bi lahko samo dodal še, kaj nekaterim res ni jasno, da so stari časi dokončno minili in da jih ni več. Danes so časi EU in očitno NATA. Takšni so pač današnji trendi, če se jim ne prilagodiš izgubiš.

Ste bili vsi, ki se zdaj tako derete proti EU in NATU tudi leta '91 proti razpadu Jugoslavije. In zakaj ne, če je bilo prej tako fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu........... :arrow: :!: :!: :!:

Ja? Kaj natanko si sporočil s tem?

"Pa saj sem se hecal. V bistvu sem neodločen. Niti na referendum ne bom šel... "

Lastnosti vključitve v NATO:

- Slovenija samodjeno dobi boljše ocene za poslovne investicije držav članic NATO

- to sicer pomeni, da bodo naša podjetja lažje dobila denar za investicije: še vedno pa ga bodo dolgovala in bodo morala biti prekleto konkurenčna, da ga bodo lahko povrnila

- Slovenija avtomatsko dobi kakšno vojaško bazo

- Slovenija avtomatsko začne plačevati članarino za klub, ki je zgolj relikt hladne vojne

- menda bo treba plačevati 10-15 milijonov (niso povedali, v kateri valuti, in niso povedali, ali tedensko, mesečno ali letno) - so pa rekli "max. 2 procenta BDP" -- v proračun NATO

- Slovenija avtomatsko postane tarča Al Kajde in drugih, ki se "ekstremno ne strinjajo" z ZDA

- Slovenija avtomatsko zgubi možnost čvekati naokoli, da je neodvisna (kot je Avstrija)

- Slovenija avtomatsko kupi vsaj 40 hummerjev :twisted: in ene par ameriških uniform

- Slovenija avtomatsko mora dovoliti, da se pri nas zasidrajo jedrske podmornice in druga navlaka ZDA in drugih, ki ne vedo, kje bi se ravno v določenem mesecu parkirali na hamburger

Seveda, vsak ima svoj prav. Jaz nisem kategorično za, tudi nisem kategorično proti. Me pa vsaka kategoričnost spravi v slabo voljo.

V povezavi z NATO, ki ni več vojaška, ampak politično-gospodarska zveza (tisto orožje imajo zgolj za vzgojne ukrepe, če jim kdo ne da nafte :twisted: ), je nujno potrebno razmisliti še o EU. Saj veste - ko gremo v EU, ne bo treba nobeni sosedi, ki bi se nas hotela polastiti, uporabiti vojske - Italijani že razmišljajo o nakupih Adriatica, eno banko že imajo, eno bank ona severu smo nedavno prodajali gerontojem s severa, pa tako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., če jim kdo ne da nafte :twisted: ), je nujno potrebno razmisliti še o EU. Saj veste - ko gremo v EU, ne bo treba nobeni sosedi, ki bi se nas hotela polastiti, uporabiti vojske - Italijani že razmišljajo o nakupih Adriatica, eno banko že imajo, eno bank ona severu smo nedavno prodajali gerontojem s severa, pa tako naprej...

Zato pa pravim, da je beseda SAMOSTOJNOST bedarija, ki še danes nekaterim zveni po glavi in se derejo, da jo bomo izgubili z vstopom v EU in NATO. Na žalost smo svojo samostojnost izgubili že zdavnaj z uvedbo tržnega gospodarstva.

Če niso uspeli z vojsko nas bodo pa zasužnjili s svojim kapitalom. Slednje jim je itak skoraj že uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa pravim, da je beseda SAMOSTOJNOST bedarija, ki še danes nekaterim zveni po glavi in se derejo, da jo bomo izgubili z vstopom v EU in NATO. Na žalost smo svojo samostojnost izgubili že zdavnaj z uvedbo tržnega gospodarstva.

Če niso uspeli z vojsko nas bodo pa zasužnjili s svojim kapitalom. Slednje jim je itak skoraj že uspelo.

Oh ja, se strinjam.

Vse skupaj je kot ena vsem dobro znana igra - Monopoly. SAm da je igralna plošča malo večja. Jaz sem zmeraj rad pobral bled in ohrid (če se ne motim), pa vse tri zelene jadranske otoke... Včasih pa sem še zapor kupil :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, najprej sem ti hotel odgovoriti po točkah, pa ne bo treba, ker se da vse tvoje pisanje povzeti v en sam argument, ki ga tu berem znova in znova: kontra NATU, ker ne maramo ZDA.

In v nekaterih točkah ti dam pri tem čisto prav. NATO je pod velikim vplivom ZDA, ZDA se obnaša samovoljno, ZDA res nima posluha za multikulturnost in izvaža svoje vrednote kot splošno veljavne. Vse to (in še marsikaj drugega) je res.

Vendar pa gre tu za REAKCIJO na to dejansko stanje. Slovenija se lahko, če hočeš "iz protesta", ne vključuje v to in druge evropske in svetovne integracije, ali pa se vanje vključi, kljub temu , da se z nekaterimi stvarmi ne strinja (kar sem napisal že v prejšnjem postu). Tudi pri vključevanju v EU se pojavljajo iste dileme.

Odločitev je torej: sprejeti svet tak kot je in se vanj dejavno vključiti, ali pa ostati zunaj. Samo to. S tem, da lahko z vključevanjem marsikaj pridobimo (predvsem ekonomsko, če pustimo varnost ob strani), če pa ostanemo zunaj

--- ali sploh lahko o(b)stanemo zunaj?

Kot je že nekdo rekel, podnebja za banane nimamo.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej -

saj ne rabimo banan gojit. Pa četudi. Saj vemo - a nam je Amerika sama po sebi tako všeč, da si želimo imeti pri nas tak istem, kot velja tam? Si želimo takše socialne razlike, kot so tam? Že takšne, kot jih imamo sedaj, nas mal bolijo (čeprav verjetno nihče od nas ni na skrajno spodnjem robu) - kaj šele bi bilo, če se pretvorimo v takšno gnilobo, kot je ZDA.

Jaz sem za karkoli in proti čemurkoli. Itak ne morem bistveno vplivati - očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REŠITEV :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Vrnimo človeštvo v kameno dobo!!!!!!!!

Potem pa začnimo pot znova.....družine :arrow: plemena :arrow: skupnosti :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: pa bomo spet pred dilemo NATO da :arrow: NATO ne

Samo za to se pač jest ne bom sekiral več...........ker bom že davno gnojil rodno zemljico!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym et altera: zdaj pa malo prevec panicarite...... a se je v nemciji razvil ameriski kapitalizem? v spaniji? v italiji? v kateri od drugih clanic nata? zakaj enakovrednotite zda z natom.... res da so zda trenutno najmocnjesa sila v natu in v svetu (in bodo najbrz tudi se par let) ne diktirajo pa nacina zivljenja v drzavi.

da se gledajo filmi,pije cokacola in je hambije ni "krivda" zda temvec lastnega prebivalstva; tako rekoc velja pravica do izbire; ce vam ni vsec,ni treba.naredite kaj boljsega,cenejsega,bolj popularnega in bo cel svet pljuval cez slovenijo,ces da vsem vsiljuje svoje produkte,svoj nacin zivljenja,svojo filozofijo.

.......samo kje pa pise,da je treba ravno vso navlako iz dezele hambijev tudi prevzeti; ce tega slovenija noce ji ni treba.clanstvo v nato pomeni samo nekatere obveznosti in nekatere pravice.da se mora prevzeti vse (nacin zivljenja in kapitalizem us-stile) nisem nikjer zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REŠITEV :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Vrnimo človeštvo v kameno dobo!!!!!!!!

Potem pa začnimo pot znova.....družine :arrow: plemena :arrow: skupnosti :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: pa bomo spet pred dilemo NATO da :arrow: NATO ne

Samo za to se pač jest ne bom sekiral več...........ker bom že davno gnojil rodno zemljico!!!!!!!!!!!!

8) 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REŠITEV :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Vrnimo človeštvo v kameno dobo!!!!!!!!

Potem pa začnimo pot znova.....družine :arrow: plemena :arrow: skupnosti :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: pa bomo spet pred dilemo NATO da :arrow: NATO ne

...

Hja, z malo sreče bo to za nas vse naredil pametni g. Bush :cry: . Samo da ne bo nikogar več, ki bi lahko spet začel karkoli...

Res se samo prepucavamo - ko/če bo referendum, bo vsak od nas pač glasoval po svoji vesti (ali pa sploh ne bo glasoval, itaq je vseeno), saj bo naša ljuba država naredila natančno tako, kot ji bo pasalo, ne glede na rezultat referenduma :roll: :wink: :cry: ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nato ne hvala

to je čisto moje osebno mnenje.

ne mislim nikogar prepričevat . lahko pa povem svoje razloge zakaj sem proti.

-dejstvo da nas bo nato branil pred hrvati oziroma kateremkoli drugem napadalcu...to je vse skup za lase privlečeno, preden steče vsa procedura nas že nikjer več ni

-ker smo majhni- zakompleksanost slovenske nacije

gospodarski napredek oz. boljši pogoji za razvoj - ha ha ha to pa to nam bodo močnejše članice iz same kolegialnosti in dobrtnosti odstopile en svoj delček a ne ..dejte ga no mal mej srat

-ker če nisi v natu nisi nič-še ena zablodela izjava.,ki jo pač ne znam kaj prida argumentirati. men se pač zdi čist mim.

toliko z moje strani vsak naj glasuje po svojem prepričanju in naj res dobro pretehta vse možnosti.

to je čisto moje mnenje, ki pa ga ne bom spremenila.

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!