Skoči na vsebino

registracija


speed-devil

Priporočene objave

ker vidm da vm usem motor leti veš kot 45km/h kot je predpisano me zanima kaj nardite na tehničnem da ga nardite.en moj frend je gas tko naštelu da mu je šu mn, pa bremzo naštimu da mu je skos bremzal.a mate kšno bl enostavno idejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah že že omejevalnik sam najbrž se da to tut brez 10-ih jurjev nardit ne???

no čeprov maš prov če ti kupiš omejevalnik maš pol za ceu life mir.hvala zok bom premislu o nakupu :004

:P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kak homologiraš scooter 50 ccm na 70 ccm.

Npr. maš notr alu cilinder pa use(se mi ne da naštevat)pa maš izpit za 125 ccm

pa bi rad scooter homologiru na 70 ccm.Pa seveda dobu belo tablco.

to me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..poglej si na use custom dele k jih maš not, pa boš vidu da na njih al pa na kakih papirjih piše: NOT TO BE USED FOR ROAD USE :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga lahko najprej samo odblokiras pa peles da ti spremenijo pa dajo belo tablco (takrat mas v bistvu se vse legalno pa for road use) pol pa prpeles dam pa samo se nazaj nastimas 70ko in to in to je to :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

micho registracija novega skuterja stane tm okol 18-20 k odvisn tut ke ga registriras k eni ti mal vec poberejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj so to neke premije?.. :? .. tm ko si računaš... pa so neki procenti.. pa številke :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mors, ker pise na kitu not for road use.

loh pa ga predelas na original, ga odblokiras tako da ti bo sel vec ko 50, in ker ti bo sel vec ko 50 in ne bo v njem nobenih neoriginalnih delov, dobis belo tablico, nato pa ruknes notr 70, izpuh itd, po zelji. pol ti itak ne bo sel nihce vec preverjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz na dtju 50 dam not drugo cinspulo ki ma blokado na 5600 obratov in ne gre vec kot 48 km/h :OK: in ni nobenih problemov glede tehnicnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dns naredu.. podlozka u vario.. 45 na valarjih, tulilo ko satan (70cc). Sej se mu je tak cudno zdelo, ko pa ze zgleda da gre vec ko 45:))) no vazno da sem naredo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sn danes tudi naredo tehničnega. Vzel sem stari auspuh in dal med auspuh in cilinder podložko z odprtino 9mm.

Pol pa je bla gužva na tehničnem, pa ma niti ni dal na valčke, tak da nevem kolko je točno šel. :?

Drugač pa sem se po mojem števcu pelal največ 47km/h. Pa pri speljevanju sem ga mogel malo porinit. :naughty:

Zaj pa 2 leti mir z tehničnim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!