Skoči na vsebino

registracija


speed-devil

Priporočene objave

Ja, saj mi je rekel da če bom rabil pogodbo, lahko pokličem pa se zmenimo, samo vseeno se mi ne da spet tak daleč furat po eno pogodbo <_<

Bom prvo vprašal če mi lahko vseeno registrira, alpa vprašal če kdo pozna kterga dol, čeprav dvomim da se lahko to šmugla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koga je pisan motor? lej pac, pogodba more bit podpisana od obeh in pol se overi.. sej lahko po posti, nikjer ne pise da mors ke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nikogar ni pisan, ker nikoli ni bil registiran (če je to to)

Drugače je pa na računu napisano ime prodajalca.

Na občini pa ga ni na nikogar

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz svojega nisem mogel registrirat, dokler nisem imel tam kupoprodajne, overjene. Imel sem tisti papir ko ga dobis pri firmi ko delas prepis, ampak ni blo dosti..

"Tisti papir" je ubistvu kupoprodajna pogodba. Ko "tisti papir" overiš lahko z njim normalno registriras vozilo. Jst nism mel nobenih problemov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mike ne kapiras. Imel sem en izvod ki ga dobis ko naredis prepis. Tisto ni kupoprodajna. Le-to so imeli nekje v arhivu v tisti firmi.. tako da sem se jebal nekaj casa da sem se dokopal do tistega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal sem svojega starega skuterja in zdaj mora iti na tehnični in niti kupec niti jaz nisva kakšna tehnična tipa, tako da bi prosil, če kdo ve kje bi se dalo hitro in učinkovito vstavit blokade v Ljubljani za Peugeota (vivacity), tako da bi šel lepo 45. Zdej gre ~70.

Aja, please če lahko napišete kakšen kontakt, če boste odgovorili, ker mi odgovori v smislu "tm v zalogu mislim da je en ful dobr serviser" nič ne pomagajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav motor uradno sploh ne obstaja (ni bil registriran nikoli) vseeno rabim pogodbo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem bil zadnjič na tehničnem v pisarni in sem zvedel, da ne rabim nobene pogdbe, ker še ni bil nikoli registriran.

V primeru da bi bil bi jo pa rabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Glede registracije me zanima:

Imam skuter letnik 98 z dokumenti : Izjavo o ustreznosti in tehnični brezhibnosti vozila in Zavarovalno polico iz leta 98. Prometne nimam!

Skuter po prvi registraciji ni bil več registriran, ne zavarovan in ne vožen.

Sedaj sem jaz novi lastnik.

Kako ga naj sedaj jaz registriram in zavarujem če lastnika ni več, kupoprodajne pogodbe pa tudi nimam?

Po mojem bo treba kupoprodajno pogodbo dobit, glede zavarovanja pa ne vem?

Kaj sedaj...

Za odgovore lepa hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jaz vem, se skuterja takrat še ni registriralo, tako da ne vem, kaj imaš ti registrirano. lahko imaš zavarovalno polico, ker je pač oni pred tabo dal motor zavarovati iz lastnih potreb, kot sem to naredila jaz, čeprav zavarovanje ni bilo obvezno!

seveda potrebuješ nek papir, da si ti lastnik motorja.

drugače pa pokliči na AMZS ali pač nekam, kjer registrirajo motorje in se pozanimaj!

za zavarovanje itak ni problema, če imaš homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva primerjava: AO plus za voznike avtomobilov 15.000. AO plus za voznike motorjev 60.000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker v avtu ne moreš pasti po tleh in si strgati jakno, hlače, rokavice, podrsati čelado, zlomiti gležnja, komolca, kolena,... get it ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem :yes: Ampak jst še nikol nism vidu da bi motor ali motorist takole končal :P

post-3961-1143915158_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

upajmo tud da neboš vidu nikoli

ej jaz sem pa videl nekaj podobnega, sam nimam nobene slike, se je vse prehitro zgodlo

posledice glih niso bile hude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa motoriste vidiš večkrat v ograji ipd. mestih...

al pa razmazani na cestah :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa razmazani na cestah :(

pozabili ste tovornjake in letenje čez havbo avtomobila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima po kolikih letih se moped šteje kot oldtimer, da bi ga potem lahko tudi registriral kot takega (če se ga seveda da brez papirjev). Mam pa tomos automatica letnik '85, brez papirjev, najdu na kosovnem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da 25-30 let

nekje tukaj je :)

da lahko registriraš kot oldtimer moraš bit včlanjen v nekem oldtimer klubu...saj za avtomobile je tako, verjetno pa tudi za motorje, ker imajo oni sklenjeno neko pogodbo z njimi

če sem narobe povedal me naj nekdo popravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da 25-30 let

nekje tukaj je :)

da lahko registriraš kot oldtimer moraš bit včlanjen v nekem oldtimer klubu...saj za avtomobile je tako, verjetno pa tudi za motorje, ker imajo oni sklenjeno neko pogodbo z njimi

če sem narobe povedal me naj nekdo popravi

ok hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!