Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

quote:

Ženska ni na svet, da bi jo zastopil, ampak da jo ljubiš.

lp RAN

Napaka........

Ženska je na svetu,DA JO OBČU(DU)JEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ženska ni na svet, da bi jo zastopil, ampak da jo ljubiš.

lp RAN

Napaka........

Ženska je na svetu,DA JO OBČU(DU)JEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Ljubezen se izraža predvsem z občudovanjem, pa še kaj je zraven. Zato pa je ljubezen širši pojem.

Kakšen nosoroga v živalskem vrtu občuduje, pa to še ni to.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno so izziv.... ker..... sej ko se bom enkrat umirila, pa si bom zaželela resno vezo, mi bo verjetno gregsov kaliber pasal (al pa če se v koga tako zaljubim, da mi bo že v samem štartu pasal). Drugače pa.... ti faloti so pa izziv.... nikoli ne veš, kaj dobiš, koliko časa boš imel in kdaj izgubil.

Je kdo pomislil kdaj, da so tudi ženske lovke in ne samo plen? Da bolj uživajo v lovljenju kot biti plen?? Tega se ljudje premalokrat zavedajo.

In potem se kaka taka najde... in kaj pa je sedaj to?? joj, take ženske se je pa kar za bati !!

Eh.. in potem se svet začne spet vrteti...... le kam le kam.....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Meni osebno so izziv.... ker..... sej ko se bom enkrat umirila, pa si bom zaželela resno vezo, mi bo verjetno gregsov kaliber pasal

Eheheheh... To, Pupa! Ampak tebi se niti ne sanja, kaksen kaliber sem jaz...

Ceprav mirna in ljubece-nezna dusica, ampak kaj pa lahko zenske dobijo pod tem... eh, tega pa ne bom povedal.... mogoce samo tole... se nobena ni sla nepotesena stran...

Pomanjkanje splosne domisljije nadomestim pac nekje drugje... ehehehe....

Torej, izziv ti je lahko tudi nekdo, ki ne zajebava zenske ze od zacetka, ampak je raziskovanje in tuhtanje se bistveno globlje, pa ceprav nekdo ne izgelda baraba... ehehehehe....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da sem te sprovociral, je samo za lase privlečen izgovor. Iz sebe si spravil le drobec tistega, kar že dolgo zori v tebi in če hočeš biti pošten, boš priznal, da se bolje počutiš.

Pepe, nikakrsen izgovor. To so lastne izkusnje. Sem iz sebe dajal slabo leto in imam tega dovolj... zdaj samo se prenasam izkusnje na druge, ce jim bo kaj koristilo... ker z znanjem, ki sem ga s tem pridobil, lahko prisparam marsikaj drugim... ce seveda zelijo sprejeti to... ce pa ne... who cares?!

Uf, kaksno goro lahko dam iz sebe, ce bi to zele...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, to tvoje zveni bolj kot oglas:

"Zdrav kmečki fant, nekadilec, s traktorjem, išče ..."

Oh, Brrrm, se zdalec ne! Mi ni potrebno iskati zenska na ta nacin... res ne... pa nisem latino lover, ampak upam, da do tega pa res ne pride nikoli...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, my main man, kaj naj ti rečem? Vesel sem, da te poznam . Še vedno trdim, da te nisem jaz sprovociral. Bisere podarjaš po lastni volji in več ko jih podariš, bogatejši si sam. Pravilna ali napačna trditev? Dajmo na glasovanje.

Lepo te pozdravljam, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, my main man, kaj naj ti rečem? Vesel sem, da te poznam . Še vedno trdim, da te nisem jaz sprovociral. Bisere podarjaš po lastni volji in več ko jih podariš, bogatejši si sam. Pravilna ali napačna trditev? Dajmo na glasovanje.

Lepo te pozdravljam, PEPE

Biseri,diamanti,denar.....dekletom najlepša glasba.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že tolikokrat rekla:

ni vse v denarju!

nekaj je tud v plastiki, nepremičninah, vikend na morju, v avtu, (ups; v motorju).... in v tem lahnem drncu dalje...

Roni

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pozabila si na delnice, državne obveznice itd...

lp marijan

hahahahaha.... kr verjem, da nisem pozabla...

samo napisala nisem!

net prenese vse! tisti, ki pa berejo pa.... khm.... ne!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja konec koncev se men zdi, da ste ženske tudi racionalne duše in "pleh in šodr" sploh ni za zanemart.

Lesk šodra beri briljanta ter hladen otip in sijaj pleha-zlata premami še tako zadrgnjeno žensko srce.

Ni pa to vse, se zastopimo, da me ne bo kakšna napadla, da ona pa že ni taka.

Ko si odklenil srca vrata jih ohranjaš odprta s plehom in šodrom.

Pa mimogrede :

a veste za kaj so ženske z leti vedno bolj mahnjene na te dragocenosti.

Zato ker poskušajo ohranit svojo realno vrednost.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a veste za kaj so ženske z leti vedno bolj mahnjene na te dragocenosti.

Zato ker poskušajo ohranit svojo realno vrednost.

lp RAN

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, no saj to je res, da me nisi ti sprovociral, ampak tvoje pisanje... Ehehehe... ne, samo malo sem pac nadaljeval, da je bolj zanimivo... da se odpre kaksna vroca debata... pa zanekrat niti ni ne vem kakega zenskega odziva... ocitno pripravljjo frontalni napad...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi, dame so pač malce zavrte, ker so jim celo življenje pridno vbijali v glave, česa vsega ne smejo početi, govoriti, misliti (!!!!) če hočejo (p)ostati prave dame. Najdejo se pa tudi redke (nadvse dobrodošle in cenjene) izjeme. Take polnokrvne, dihajoče, z leskom v očeh.... Imen seveda ne bova omenjala, naj se same gledajo v ogledalo.

LP, PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa mimogrede :

a veste za kaj so ženske z leti vedno bolj mahnjene na te dragocenosti.

Zato ker poskušajo ohranit svojo realno vrednost.

lp RAN

Ja inflacija je huda stvar!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pravi da denar ni sveta vladar se močno moti.

Dejstvo je da brez denarja dandanes, ko ni več prisotne blagovne menjave, ne moremo.

sicer pa ženske nismo vržene ne denar, delnice, pleh,.... ampak na varnost, ki nam jo lahko moški nudi

Ženske sicer služimo svoj denar, ampak kadar paru primanjkuje denarja, pride do nepotrebnih prepirov o nepotrebnih stvareh, kar včasih vodi tudi do razveze. Da pa se takšnim neprijetnostim izognemo, lahko že v začetnem stadiju potipamo, kakšno premoženjsko stanje ima moški.

vse to pa še ne pomeni, da smo ženske zaradi tega pleh pičke ali kaj podobnega.

Če bi moški imeli na izbiro dvojčici, ki bi bili slučajno enakega karakterja in bi vam bili po karakterju in zunanjosti všeč, razlika bi bila le v premoženjskem stanju: katero bi izbrali, revno ali bogato???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregsi, dame so pač malce zavrte, ker so jim celo življenje pridno vbijali v glave, česa vsega ne smejo početi, govoriti, misliti (!!!!) če hočejo (p)ostati prave dame. Najdejo se pa tudi redke (nadvse dobrodošle in cenjene) izjeme. Take polnokrvne, dihajoče, z leskom v očeh.... Imen seveda ne bova omenjala, naj se same gledajo v ogledalo.

Hja, ampak a ves, da vecini moskih ni vsec, ce so zenske prevec odkrite, da pokazejo, da so zeljne raziskovanja na podrocju spolnosti, da so lahko bistveno bolj domisljijske in da je njihov prag sprejemljivosti bistveno vecji?! Torej je moskim mogoce celo vsec, da je bila vecina zensk vzgajana v obliki neznih in finih dam?!

Jasno, imen ne bova omenjala... Jih je prevec... ehehehe.... al pa premal?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če bi moški imeli na izbiro dvojčici, ki bi bili slučajno enakega karakterja in bi vam bili po karakterju in zunanjosti všeč, razlika bi bila le v premoženjskem stanju: katero bi izbrali, revno ali bogato???????????????

Situacija je nemogoča. Ta bogata je zihr zafnana, tako da na izbiro ostane le ta revna...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, seveda je jasno, da je mnogim moškim vsaj deklarativno bolj všeč tradicionalna razporeditev vlog v odnosu. Na ta način namreč ni ogrožena njihova "dominantna" vloga, zakoličena kot imperativ skozi tisočletja, njihova pomanjkljiva samozavest, njihova moškost.AMPAK: taki moški potem bežijo od pasivnih, nezanimivih žena (kakršne so si izbrali oz.vzgojili sami, ironija brez primere) k aktivnim in atraktivnim ljubicam, ki si upajo pokazati domišljijo in iniciativo. Zapuščene žene pa, če so količkaj pametne in uporabne, si poiščejo ljubčke, ob katerih lahko zadihajo in se razživijo. In če se izide tako, je še velika sreča. Hočem reči, če ne pride do scen, ljubosumnosti, pretepanj, umorov, samomorov, alkoholizma itditd...Se komu zdi, da pretiravam? Premislite še enkrat.

Pa še obrobna opazka: se morebiti še komu dozdeva, da debata rahlo zavija iz osnovne smeri? Kaj imajo pravzaprav cekini opraviti z ljubeznijo in erosom? Denar je sredstvo za preživetje, nič več, nič manj. Če ga nimaš, je seveda slabo. Toda če kdo zares misli, da ima denar moč nekakšnega afrodiziaka, živi v neznanski zablodi.

Vas toplo pozdravlja vaš vdani, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdor pravi da denar ni sveta vladar se močno moti.

Dejstvo je da brez denarja dandanes, ko ni več prisotne blagovne menjave, ne moremo.

sicer pa ženske nismo vržene ne denar, delnice, pleh,.... ampak na varnost, ki nam jo lahko moški nudi

Ženske sicer služimo svoj denar, ampak kadar paru primanjkuje denarja, pride do nepotrebnih prepirov o nepotrebnih stvareh, kar včasih vodi tudi do razveze. Da pa se takšnim neprijetnostim izognemo, lahko že v začetnem stadiju potipamo, kakšno premoženjsko stanje ima moški.

vse to pa še ne pomeni, da smo ženske zaradi tega pleh pičke ali kaj podobnega.

Če bi moški imeli na izbiro dvojčici, ki bi bili slučajno enakega karakterja in bi vam bili po karakterju in zunanjosti všeč, razlika bi bila le v premoženjskem stanju: katero bi izbrali, revno ali bogato???????????????

Hja sej se strinjam s tabo kar pravis sam denar tle nima nobene veze ni sploh vazn ce je dekle bogato ali revno vazno je da je v notranjosti bogato... Jaz sem vedno pravila da denar ni vse men npr denar sploh nic ne pomeni...

Sam fantje ne smejo gledat ce je punca bogata al pa revna kr pravjo "ah bom rajs si eno bogato picko nasu pa me bo preskrbovala..."

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Situacija je nemogoča. Ta bogata je zihr zafnana, tako da na izbiro ostane le ta revna...

Bye

Desmo

Ah ves niso use bogate zafnane...

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!