Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

quote:

sicer pa ženske nismo vržene ne denar, delnice, pleh,.... ampak na varnost, ki nam jo lahko moški nudi

....začetnem stadiju potipamo, kakšno premoženjsko stanje ima moški.

Če bi moški imeli na izbiro dvojčici, ki bi bili slučajno enakega karakterja in bi vam bili po karakterju in zunanjosti všeč, razlika bi bila le v premoženjskem stanju: katero bi izbrali, revno ali bogato???????????????

Jao, Lena, ne vem, kaj naj recem...sicer se naceloma strinjam s tabo, ampak malo me pa kaksna zadevica malo stiska malo okoli malo srca... Ampak bo ze....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce se se narobe izrazila, ker z bogata nisem mislila princeske s svojim porschejem, ki ji ga je kupil atek in s svoji apartmajem, za katerega ji vse stroške krijejo starši, NE mislila sem samostjno žensko s solidno plačo in urejenim življenjem. JE ZDAJ STVAR JASNEJŠA IN ODLOČITEV TEŽJA!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Če bi moški imeli na izbiro dvojčici, ki bi bili slučajno enakega karakterja in bi vam bili po karakterju in zunanjosti všeč, razlika bi bila le v premoženjskem stanju: katero bi izbrali, revno ali bogato???????????????

Situacija je nemogoča. Ta bogata je zihr zafnana, tako da na izbiro ostane le ta revna...

Bye

Desmo

Njbolš kar obe.....ups,pr nas še ni dovoljeno..ma koruzništvo,ooooo,to pa je.........torej,OBE....SEJ VSE U FAMILIJI OSTANE.....finančno bi pa že red naredu.....VSE POBEREŠ,PA STA OBE REVNI....pardon prideta mene,carja,gospodarja hiše,prvega v plemenu prosit za dinarčke....in če sta dovolj ubogale potem pade kakšna drobtinica.

IN POTEM SEM SE ZBUDIL

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

IN POTEM SEM SE ZBUDIL

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Eh, skoda, ne? no, pa dobro jutro ti želim...

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

IN POTEM SEM SE ZBUDIL

Je zabobnelo tudi pri spodnjih sosedih, kajne?

@Lena: ne trudi se nam postavljat hipoteticna vprasanja

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO TO TO!!!! Nase vrle deklice so koncno zagrabile in kaj napisale...

PEPE, kot bi mi nekdo potrdil , najvecja ljubezen je pustiti cloveka oditi. Torej: ce dva ne zdrzita skupaj, potem naj eden drugemu pustita oditi, pa bodo vsi zadovoljni (in zadovoljeni ). Na zalost sploh ne pretiravas, vse preveckrat se dogaja, da se na koga navezemo kot klop na toplokrvno zival in potem so same nore scene, ce mu ne pustimo dihati - ker se bojimo, da ga bomo izgubili. Vendar, "izguba" nam vedno nekaj pove in sploh ni nekaj slabega. Samo odkriti moramo, KAJ nam ta "izguba" pomeni... kar pa je seveda najtezje in obicajno je za to potreben cas... cesar pa mi ne zelimo sprejeti, ker zelimo VSE vedeti TAKOJ. Potrebno se je zavedati, da vsaka izguba pomeni SPREMEMBO, ki pa je vecini odvec in nam je ob njej neugodno, ker je nekaj neznanega, nedolocljivega, potencialno neprijetnega... Nauciti se ljubiti spremembe, ki nas vodijo do vedno boljsega, visjega, bolj prijetnega cilja (pa kaj hudica nihce ne bere mojega podpisa?! ), je ZELO tezko, vendar do ultimativnega uzitka je to obvezen dodatek. Uf, pa ce bo to moje pisanje kdo razumel...

No ja, vem, da ga nekateri bodo...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, Lena, sinoči sem bil toliko zaposlen z lastno verbalno drisko, da sem ti ostal dolžan odgovor. Kar se mene tiče, je samostojna ženska mnogo bolj zanimiva, ker:

- je bolj samozavestna

- ji ni treba trepetati, kdaj bo naredila kaj narobe in bo romala na odpad

- preprosto povedano, se ji ni treba "prostituirati" za tisti minimum varnosti, ki ga vsak potrebuje.

To naj bi bilo osnovno pravilo, vemo pa, da ima vsako pravilo obilo izjem in podpravil. Enako seveda velja tudi za moške. Kam postavimo mejo "bogastva" oz. situiranosti, je pa povsem stvar presoje vsakega posameznika.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa bom jaz stvar malce obrnila....a moški pa nikoli ne gleda, kako dobro bo skoz prišel, če si najde dobro situirano žensko? Malce poglejte okoli, koliko moških pa živi na račun žensk in se samo razgledujejo, kje bodo kakšno "bogatašico" ujeli...z svojimi moškimi čari. Narava nam je vsem dala možnost, da se znajdemo po svojih močeh. Eni tako, drugi drugače. Tako ženske kot tudi moški! Ni tako?

Torej, lahko samo rečem, da je seveda od same osebnosti posameznika odvisno, kako se bo odločil. Nekateri raje izberejo skromnejše življenje in imajo zato ob sebi partnerja, ki ga zasipava z nežnostjo, ljubeznijo, spoštovanjem...drugi spet raje živijo bolj komot, pa zato poiščejo partnerja, ki ima polno denarnico...Pa kaj, ste jim "fauš"?

Najbrž je vsak izmed njih po svoje srečen, vendar zase vem, da me denar ne bo prepričal, da izberem nekoga, ki na zunaj izgleda čudovito, je dobro oblečen, hodi vsaj trikrat letno na dopust, ima dober avto, pa recimo dober motor,....ampak kaj, ko pa mu manjka tisti delček človečnosti in v sebi ne nosi nic drugega, kot ošabnost - češ, jaz pa mam nekaj več... pa da ne naredim komu krivice...je nekaj izjem, ki kljub denarju imajo svoj jaz, a takšnih navadno sploh ne opazimo, ker se ne izpostavljajo in živijo povsem preprosto življenje.

Torej, nekomu pomeni sreča vse, drugemu pač denar. Naj vsak izbere, kar mu je ljubo, važno je, da lahko živi in je delček ogromnega sveta. Sicer pa, o pravemu pomenu ljubezni ne odloča razum, ampak predvsem srce....

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti, read my face .

Dodal bi samo nekaj: KDOR IMA TROHICO SAMOSPOŠTOVANJA IN JE ZDRAV, SE NE PUSTI VZDRŽEVATI (pa naj bo ženska ali moški).

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj pa bom jaz stvar malce obrnila....a moški pa nikoli ne gleda, kako dobro bo skoz prišel, če si najde dobro situirano žensko? Malce poglejte okoli, koliko moških pa živi na račun žensk in se samo razgledujejo, kje bodo kakšno "bogatašico" ujeli...z svojimi moškimi čari. Narava nam je vsem dala možnost, da se znajdemo po svojih močeh. Eni tako, drugi drugače. Tako ženske kot tudi moški! Ni tako?

Torej, lahko samo rečem, da je seveda od same osebnosti posameznika odvisno, kako se bo odločil. Nekateri raje izberejo skromnejše življenje in imajo zato ob sebi partnerja, ki ga zasipava z nežnostjo, ljubeznijo, spoštovanjem...drugi spet raje živijo bolj komot, pa zato poiščejo partnerja, ki ima polno denarnico...Pa kaj, ste jim "fauš"?

Najbrž je vsak izmed njih po svoje srečen, vendar zase vem, da me denar ne bo prepričal, da izberem nekoga, ki na zunaj izgleda čudovito, je dobro oblečen, hodi vsaj trikrat letno na dopust, ima dober avto, pa recimo dober motor,....ampak kaj, ko pa mu manjka tisti delček človečnosti in v sebi ne nosi nic drugega, kot ošabnost - češ, jaz pa mam nekaj več... pa da ne naredim komu krivice...je nekaj izjem, ki kljub denarju imajo svoj jaz, a takšnih navadno sploh ne opazimo, ker se ne izpostavljajo in živijo povsem preprosto življenje.

Torej, nekomu pomeni sreča vse, drugemu pač denar. Naj vsak izbere, kar mu je ljubo, važno je, da lahko živi in je delček ogromnega sveta. Sicer pa, o pravemu pomenu ljubezni ne odloča razum, ampak predvsem srce....

How's your day? Ready to play?

Se popolnoma strinjam s teboj, da je odločilnega pomena karakter človeka

Popravil/a - lena dne 06/04/2002 ob 21:49:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vam povem, da mi pri ženksah sploh ni več nič jasno. NO pa da slučajno kdo ne bi imel kakih čudnih misli. Ne vem, kaj je to, zadnje čase me nekaj jezijo, lisičke lisičke!!!!

Vam povem, da imam najraje ljubico. Ko pridem k njej, se nikoli ne buni, nič ji ni težko, tak se lepo ujameva, res je super!!!! JA nič, jo grem kar malo pocartat v garažo (R1) heheheheheehe

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vse lepo in prav......vsak ima svoje stalisce!!!

Kje pa je tu kaj SEX-a?

Ejeje... Lindau je spet kratek... ce pa ga moramo poslati se v en tipkarski krozek....

Ampak je pa zadel bistvo... kje je torej seks?! Jaz ga iscem, pa ga nikjer ni... Ima kdo kaksno idejo?! ....

Pravzaprav bi moral reci... iscem KVALITETEN seks... seksa je drugace zadosti...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...je nekaj izjem, ki kljub denarju imajo svoj jaz, a takšnih navadno sploh ne opazimo, ker se ne izpostavljajo in živijo povsem preprosto življenje.

Ej, hvala uti, hvala, da tako mislis o meni...

Ne skrbi, ti bom posodil Ferrarija F40 za cez vikend, da se bos lahko zapeljala v moj novi vikend na Pagu, kjer te ze caka pripravljena jahta s posadko. Aha, pa ce ti zapase, poglej se v peto garazo, kjer je nova R1, pa se lahko peljes, da ti ne bo prevroce v avtu...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vam povem, da imam najraje ljubico. Ko pridem k njej, se nikoli ne buni, nič ji ni težko, tak se lepo ujameva, res je super!!!! JA nič, jo grem kar malo pocartat v garažo (R1)

Saj bi ti rekel, da jo pocarti se v mojem imenu, ampak se bojim, da bo to prebrala moja Kawica, pa da ne bo spet ljubosumja v hisi...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj bi ti rekel, da jo pocarti se v mojem imenu, ampak se bojim, da bo to prebrala moja Kawica, pa da ne bo spet ljubosumja v hisi...

HEHEHEHEHEHE saj so se zmenli pri meni v garaži tak da ni panike.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, joj... kaj vse zamujam.....

Ok ok... To sem že dolgo nazaj ugotovila, da sva s Pepe-tom sorodni duši... ampak... skoraj nemogoče, kako isto razmišljava.

Jaz imam en velik problem... ki se ga vedno bolj zavedam!!

sebe smatram za zelo neodvisno žensko, malo divjega značaja, ki ji niso pomembni družbeni nauki, načela in norme. Rada počnem precej nenavadne (za žensko) stvari. Mati narava mi je podarila močno konstitucijo (pa ne da bi bila debela), močan glas in prekleto močen karakter.

In kaj sedaj se sprašujete?

Sedaj pride do problema. Ravno zadnjič mi je kolega rekel, da naj bom srečna, da sploh najdem koga, kateremu se zdim zanimiva... in Pupek pade v razmišljanje... kaj je res tako grda, nezanimiva, odbijajoča....

Pa kolega vidi moj izraz na obrazu.. in se zasmeje in mi reče: Pupa, tebe se moški bojijo. Imajo občutek, da jih boš pretepla, napizdila, poslala v kot.. itd...

In jaz seveda naredim vik in krik, da to ni res itd... nakar začnem razmišljati, da mi je že veliko ljudi reklo da se me boji... sicer v hecu ampak sedaj razumem, da so prekleto resno mislili.

Ampak zakaj... .res je da imam močn karakter, da imam močn glas, da nisem ravno prekla, da treniram Tae kwon do, da sem zmagala v polaganju rok,da so mi všeč najbolj nore, drzne, nevarne stvari, da napizdim koga, če kaj takega reče, da se včasih s kakim kolegom malo stepeva za foro (imela že zvito koleno zaradi tega), itd itd....

Ampak hudiča, ali res ljudje.. predvsem moški mislijo, da je to vse kar lahko pričakujejo od mene????

Mislim, Gregs tvoja izjava, da si moški ne želijo ženske, ki je inovativna v seksu, ki so ji všeč različne stavari, mi je dalo malo za misliti.

In kaj sedaj to pomeni, da jaz bom pa samska celo življenje, ker se me ljudje preprosto bojijo?

Ali naj se odpovem svojemu karakterju (na katerega sem ponosna), svoji drugačnosti, svoji moči, treningom, vedenju samo za to, da si bom najdla partnerja za življenje? Partnerja, ki me bo nazadnje varal s kako milejšo obliko sedaj mene??

Mislim, če je tako mi ostaneta dve alternativi. Ali se ubijem, ker na tak način ne bi mogla živeti, ali se pa sprijaznim, da bom celo življenje samska!

Ampak meni to ni rešitev. Mislim moški, kolikor si želite biti napredni z novimi avtomobili in motorji in modo, ste nazadnjaški pri ideji, kaka mora biti ženska. Ne vem no... samo če bi bila moški, bi vsekakor težila k bolj samostojni ženski, ženski ki ima "jajca" in ne kaki kokoški, ki kamorkoli jo postaviš, tam stoji in pade v jok, ker jo je strah.....

Sej vem, da ne morm vplivati na moška prepričanja, želje in ideje. Samo resno se zgražam nad tem. In me je strah... resno me je strah..... da bo tako celo življenje.... da bom plačala visoko ceno za to kar sem, kar želim biti, in kar si prizadevam biti. Za svoj JAZ!

Vsi ki me poznate in ki veste kak hudič na dveh nogah znam biti. SE je kdo vprašal, kdo pa je hudiča to, je to vse kar je v njej? A obstaja v njej neka nežna, "ženska" plat? Pa ste si mogoče zaželeli, da bi jo najdli, samo toliko, da si dokažete, da veste da obstaja?

Verjetno ne..... škoda!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, wellcome to the club!

Če nima moški več jajc kot jaz, sem raje sama (pa nikoli osamljena)!

Bova 1x neki spile na to temo. Rok pa vseeno ne grem s tabo polagat pa tud, če mam baby-komolec!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe moji dami, a grem lahko tudi jaz zraven kaj spit na to temo Potem pa lahko vsi trije družno in složno brcamo v kamenje ali pa kake prav tehtne prijavljamo, kakor bo pač naneslo.

Pupek, če se boš samo za trohico spremenila, potem ne boš več ti in s kom se naj potem pogovarjam????? Sicer pa v svojem dolgem življenju še nisem videl človeka, ki bi se spremenil, mislim prav zares, v svojem bistvu. Lahko se prelakira, sfrizira, spolira, se celo česa nauči, toda srčika ostane ista. Torej sem pomirjen.

Lep pozdrav obema, pa tudi ostalim akterjem in voyeurjem,

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...čisto te razumem...veš kolikokrat je kakega tipa prpa, če sem že samo rekla, da vozim motor... pa tudi sicer se ne pustim. Ampak ti povem, da je vredno iskat, da najdeš nekoga, ki ti je enak...kajti jaz kaj drugega sploh ne bi hotela... da maš nekega jadota, ki je kot senca okoli tebe, pa ni vredno. Pol mora pa že biti nekdo, ki je tak glasen in karakteren kot ti.

Sicer pa pupa...meni kot ženski se zdiš 'asica', ravno zaradi tega, ker si kar si...

lp alena

go girl (ok, women) power!!!!

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni, matram se pa matram, pa mi ni jasno, na kaj cikaš z Ukročeno trmoglavko. Toliko razne solate se je že nabralo na tem topicu, da sploh ne vem, ali me na kaj opominjaš, ali me ali . Če ne boš malce posvetila v črno temo v mojih malih možganih, bo kriza in zmeda, tega pa ne maram. Torej mi le nakloni kak odgovor v obliki novega posta/emajla/telefonade/čveka v živo, kar ti je pač ljubše.

Nestrpno vedoželjni PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!