Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Dolil olje. Sem si oklal prst. Sploh nisem cutil ne kdaj ne kje.

:blink: A to hoces od mene? Kri? OK. Potem se pa takole zmeniva. Ti zaradi mene za mene puscas olje, jaz bom pa zate puscal. In ce bos tako hotel, bom tudi sprical.

Vzgem, parkrat navijem gas... stranski stender je sam pocasi skocil gor....Kul, zgleda da sva zmenjena...

In sva skupaj puscala do Pirana in nazaj. In sonce je slo z nama.

:D

post-2120-1110132681_thumb.jpgpost-2120-1110132703_thumb.jpgpost-2120-1110132734_thumb.jpgpost-2120-1110132753_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaksne verige :) Na morju je poletje....Poletje v skoljki....Ok, poletje pod celado... ;)

Je pa res bila dopoldne cesta obupna... sploh cez Ride in okoli Postojne. Sem najprej misli, da je sneg na cesti, pa je bilo samo soljeno, da je bilo vse belo. Pa peska toliko, da sem mislil, da vozim po makedamu :BUA:

Ce bo kdo letel s ceste ne bo zaradi ledu, ampak zaradi sodra :angry2: :BUA:

Pa cel kup policajev. Nazaj grede so me ustavli pred Postojno. Ampak je pozabil laser na havbi, ker so imeli ravno enega v obdelavi. Jaszt imam pa na sreco se vse "ofce na broju" :naughty:

Kako ze gre tisti komad od Nietov: Pa tako lep dan je bil, prevec lep za smrt....

Res je bil...

:smoke:

post-2120-1110135129_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300m po parkirišču gor pa dol. Nekaj sem pucal garažo in moral dat kawo ven potem pa se nisem mogel upreti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kavi gledal kako tipo sedi na Suzi in privija gas, nardil je pa mislim, da 16m, 8m z ugasnjenim motorje po hribu nazaj dol :slap: no za lušte delat je blo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredu eno lepo turo enih 100km...komaj čakam,da grem iz avta in jo še z motorjem prevozim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kavi gledal kako tipo sedi na Suzi in privija gas, nardil je pa mislim, da 16m, 8m z ugasnjenim motorje po hribu nazaj dol  :slap: no za lušte delat je blo!

Ja sej veš šparat bencin pa to. Ampak je pa Suza verjetno dobila mal barve glede na to da jo je ene 15 minut lepo sončil in hodil okoli nje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri pa sem tud jaz nardila ene 50 metrov po ulici,ma bo treba res kako turco na obalo upalt,sam da se cesta mal spuca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  pa kwa je zdej to??  :blink:  :blink:  a se vsi sam po dvoriš vozte  :o 

:D  :lol1: 

;)

Tud DTW je danes naredil ene 200 metrov po dvorišču okoli hiš v kratkih rokavih in natikačih. :fight2:

Še zdaj se mu smeje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  pa kwa je zdej to??  :blink:  :blink:  a se vsi sam po dvoriš vozte  :o 

:D  :lol1: 

;)

ne vem kva ti čakaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začasna spremeba domovanja moje ljubice rezultirala v nekaj km dolgi vožnji :OK:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Matr je blo fino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam, zadaj levo, na sliki prvi, biti motorcikel od BMW-SLOja + on je menda že v gostilni + krava moja + moj hrbet osebno.

Otvoritvena vožnja letošnje sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

ahm...  :blink:  premjhn dvoriše  :blink: 

:P

če si nekej feejst želiš..ni probljema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem pogruntala brrma po riti

pa gorica je mela zgleda bl v p...vreme

mal vn sicer s teme ampak primorska sekcija baje že pridno nabira kmje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem pogruntala brrma po riti

pa gorica je mela zgleda bl v p...vreme

mal vn sicer s teme ampak primorska sekcija baje že pridno nabira kmje

Pozdrav !

Res je. Taksno kot je bilo letos vreme na GO MOTO GO se nisem dozivel. Zanic vreme se je zacelo tam, kjer smo vsako leto docakali prijetno "toplo" in soncno - torej pri Podnanosu. Letos pa blatno in spolzko zaradi blizine gradbisca avtoceste. Zalost na kvadrat. Tudi nadaljevanje poti proti Gorizia-i je bila bolj kot ne meglena in spolzka. Sicer pa, kaj morem, letos sem se udelezil GO MOTO GO 13-tic. Vrazeverni lahko takoj poiscejo vzrok zakaj tako slabo vreme . . . . .? ! ? !

Nasnidenje 2. nedeljo v januarju 2006. V nasi Gorici !

p.s. Primorci pridno vozijo in perejo svoje makine.

post-1309-1110483677_thumb.jpg

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si nekej feejst želiš..ni probljema .)

izgovor... k na upam... :blush:

Je mrcina tolk huda, da me je kr mal strah jo v roke prjet... :blush: :huh:

Zbiram pogum :unsure:

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeeee... :D :D

evo danes 10km!! do vulkanizerja po novo gumo in domov.....

full paše :D jutri pa začnemo zares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uceri naredu novih 20km....Kocevje - Stari log - Kocevje......Cesta suha, temperatura + , guma brez profila, obcutek pa bozanski........Baje pomlad trka na vrata :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zvrnu motor na dvorišču. :cry: Nič hudega. Pol pa par kilometrov po LJ. Srečal dva motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Danes cca 130 km v okolici Celja, pa preko Trojan, Trbovelj in Laškega domov. Pomlad je že tu :OK:

A še vsi spite ? Na celi furi nisem srečal niti enega motorista ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!