Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Ker je blo tako lepo vreme :OK: , sem se tud jaz zajahal mojo kobilo pa čeprav je brez luči in plastik (ker mi še ličar ni zrihtal plastik) sem nardil kakšnih 6km :yea2: . Komaj čakam na 25 stopinj B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jest učer tud cincov,a bi šu na mofo al ne.Pol sta me pa dokončno prepričala članka u Motoristu( dirke starodobnikov na zaledenelem Blejskem jezeru in članek o tem,zakaj hudiča se vožnja motocikla deli na neke sezone... )

Takoj sm zdrvel v klet,zbudil ljubico z zimskega spanja in GASAAAAAAA!

Prijetnih 11,35 km in vožnja okoli jezera na čast naših dedkov in očetov,ki so motorje vozili čez vse leto :worship: :worship:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vozu, sm pa včeraj ponoči okol enih gledal modela z Yamaho R6, k je prpizdil po Dunjski mimo stadiona kt raketa. Blo je okol -1 stopinj pod nulo. B)

Zadaj je imel sopotnika brez čelade. :grrr Odštej 10 stopinj na mopedu, pa si predstavljaj Sibirijo na sopotnikovem ksihtu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vozu, sm pa včeraj ponoči okol enih gledal modela z Yamaho R6, k je prpizdil po Dunjski mimo stadiona kt raketa. Blo je okol -1 stopinj pod nulo.

...

Isti ''model'' se je ob podobni uri peljal tudi mimo kongresnega... :kva2:

Aja, pa tole :BUA: za stil vožnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se nič oglasil :( .

bogi..... :friend1: se ti zdejle enkrat u bližnji prihodnosti do vrat dostavim,da boš še jaknco u živo uzrl :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje razodetje (Revelations, 16:1:05)

Bog je naredil Zemljo, Zimo, Motor in njega gume. Bogu je vožnja z motorjem pozimi ljuba in zategadelj je sonce sedaj božajoče asfalt.

In Bog se je zamislil in se odločil dati motoristu važen nauk: "Bodi srečen na dveh kolesih, saj je to tako kot v nebesih. A vedi, da celo življenje bodi tako, kot je ko si vozajoč motorno kolo."

In motorist je vozil ne popolnoma razumevajoč Bogov nauk. In šestnajstega dne v petem letu druge dekade se je motoristu pokazalo razodetje. Celo življenje je in bodi kot vožnja z motorjem. Večinoma je lepo, a včasih tudi malo zazebe in celo kdaj malo zdrsne. Predvsem pa na svoji poti naletiš na prijazne in dobre ljudi, večinoma pa na kup idijotov, ki nimajo pojma o vožnji razen stiskat gas in izsiljevat.

Tako bodi in tako se je zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bodi in tako se je zgodilo.
To je ze res, ampak.....

Bog je naredil Zemljo, Zimo, Motor in njega gume
Zima se na sreco spreminja.... Smucajo naj v gorah, v nizinah pa....In kater hudic si je izmislil sol?.....Aha, pa se nekaj....A bomo tukaj o spolu polemizirali :hmm: Alanis, a prides malo sem?

Večinoma je lepo, a včasih tudi malo zazebe in celo kdaj malo zdrsne
Ja in.....Lahko tudi vecinoma zdrsava.....OK, vsaj v ovinkih....Lepo je pa itaq :)

naletiš na prijazne in dobre ljudi, večinoma pa na kup idijotov
Po Gausovi krivulji naj bi bilo vecina povprecnezev.....A po novem so idioti :? Mogoce pa res :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem se z atxam odpelju še zadnjih nekaj kilometrov, preden ga je prišel iskat sošolec :(

sedaj je prazna garaža :( :( :(

k sreči bom do konca tedna dobil nazaj iz servisa orig.reg. atxa :OK:

čez kakšen mesec pa upam da bom lahko pognal tudi 125ko :wub: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto naredil 134 km po Savinjski dolini (ki je btw res super ker so ceste suhe in večinoma nepopeskane), skočil do Velenja in nazaj domov.

Na poti srečal le dva motorja - prvi je bil v kombiju in je žalostno gledal zadaj vozeče, drugi pa na prikolici čakal lastnika, ki se je krepčal v topli gostilni.

Včeraj sem ga opral in napojil, da bo lažje počakal na toplejše dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kako zelo vas nimam rad, ko se takole zdravi vozite...

lani ob takšnem času naredil že krepko preko 300km :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti ''model'' se je ob podobni uri peljal tudi mimo kongresnega...  :kva2:

Aja, pa tole :BUA:  za stil vožnje...

tedva kretena sm tut jaz vidla :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem ZRki privoščil malo veselja in jo peljal k Tomažu & co. na obisk.

Da jo malo požgečkajo in povprašajo po zdravju. Seveda sem se držal omejitev na cesti, tako da je čisto rdeča ratala od zadrževanja. In je zato na obvoznici toliko bolj ihtavo poritala, ko sem ji popustil vajeti. Potem sem jo pa kar tam pustil, naj še kakšno drugo garažo malo gleda.

Mi je pa že dolgčas po njej in komaj čakam tel. klica, da me čaka. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo zakasneli vtisi s sobotne dnevne vožnje...

V soboto sem se odpravil v Cerknico. Celotna pot je potekala Brezovica - Vrhnika - Logatec - Rakek - Cerknica. Tam sem malo gledal folk pri drsanju. Parkrat sem jih tudi slikal, še malo pobluzil okol in se vrnil domov (po isti poti)...

Bilo je fantastično, sončno, ceste so bile že skoraj na nivoju. V senčnih kotičkih je blo še malo vlage, ampak nič resnega :OK:

Skupaj okoli 150 zelo zadovoljujočih kilometrov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZR-ko popedenano in nafilano peljal nazaj v domačo garažo. Nekaj 10 km za rajcat. A bo v soboto kaj sonca? Bi šel na obalo na kofe, pa mal morje pošnofat. Ne morem sam po Ljubljani 50km/h furat. Za crknt! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo zakasneli vtisi s sobotne dnevne vožnje...

V soboto sem se odpravil v Cerknico. Celotna pot je potekala Brezovica - Vrhnika - Logatec - Rakek - Cerknica. Tam sem malo gledal folk pri drsanju. Parkrat sem jih tudi slikal, še malo pobluzil okol in se vrnil domov (po isti poti)...

Bilo je fantastično, sončno, ceste so bile že skoraj na nivoju. V senčnih kotičkih je blo še malo vlage, ampak nič resnega :OK:

Skupaj okoli 150 zelo zadovoljujočih kilometrov :OK:

a si še kakšno relacijo al ovinek pozabil napisat al ti je števec kilometrov narobe kazal ker brezovica-cerknica je cca 42kilometrov in nazaj po isti jih je cca 84 :hmm: al si mogoče dvakrat odpeljal to relacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odpeljal lepo od Lj - Sp Pirniče (upam, da je blo to) - Medvode - Šk Loka in nazaj v LJ. Nazaj grede, malo preden sem prišel do Ljubljane, mi je nekdo v svetlem/srebrnem avtu poblendal in pozdravil z roko. Ker me je čisto presenetil, ga nisem odzdravil nazaj tako, da če je kdo od tle, evo ti en pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si  še kakšno relacijo al ovinek pozabil napisat al ti je števec kilometrov narobe kazal ker brezovica-cerknica je cca 42kilometrov in nazaj po isti jih je cca 84 :hmm:  al si mogoče dvakrat odpeljal to relacijo.

Hm... Kakor sem jaz preračunal s števca je prišlo okol 150 km. Res je da sem šel še malo naprej od drsališča (po makadamu) in kasneje ša malo naprej od Cerknice, samo ne zdi se mi pa da je ta bluz znašal 66 km :?

Možno da sem jaz kaj narobe preračunal, ker nisem resetiral števca kilometrov pred začetkom izleta... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi ogleda sejma Imot sem danes pod nujo moral peljati lubico na sprehod, sicer bi bla jezna ko sm se gor po drugih kobalu. :grim

Skratka naredil 2km po ulici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem naredu nekaj več kot 100 km po naši Istri in Brkinih.. Lep sonček je bil danes, zjutraj je kar vabil da popeljem transo na potep..

malo je blo nerodno, ki je cesta na nekaterih ovinkih po sredini še vedno vsa od peska, ki so posipavali, in vsake tolko so ble tudi kakšne mokre flikce na cesti, in to ravno na ovinkih...

Zdej bo pa nekaj časa mir, prej sem mislu menjat sklopko pa se mi je na polovici ustavlo, nimam nastavka od 27 za odšraufat centralno matico na sklopki... bala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroča čokolada na obali Zbiljskega jezera, furca tja in nazaj. Njami, dobro, tako malo za ne pozabit kateri konec motorja je spredaj in kateri zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opravil zimsko snežno furo z Varo. Ma ta zadeva se tud po snegu kar v redu pelje sam da ni preveč zbit :P

Zadevo mi je uspelo tudi položit na tla in to z vsemi tremi kufri (prenesli preizkus) cel fuk je pa tole potem pobirat ker drsi ko svinja tak da Bladzo tud tvoj sistem ki ga učiš na treningih se ne obnese, bo treba naslednjič malo ledu prinest na poligon :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da povsod okoli po Sloveniji sneži pri nas sije sonček. Tako sem izkoristil lep dan ter ugodne temperature za prihod v službo po dopoldanski malici. Naredil 2 km, nazaj grede pa računam še na dodatnih 5.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ku sm jst vesela k zvim v gorici in k sm dns nardila 150km z motorjem. :OK: Cesta je bla cista, ni blo lih 30°C v zraku, ma se je dalo vozit. Kako ste se pa ostali po Sloveniji kej vozili danes? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!