Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Ma ku sm jst vesela k zvim v gorici in k sm dns nardila 150km z motorjem.  Cesta je bla cista, ni blo lih 30°C v zraku, ma se je dalo vozit. Kako ste se pa ostali po Sloveniji kej vozili danes?

Ne boš verjela tudi jaz sem naredil 50km,v središču SLO,malo mraz,ampak za dušo 1A :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo. Najprej kupil nov akumulator, pol pa kakšnih 30 km po okolici LJ.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj naredil 200m po parkirišču pri -12. Brez čelade čist tako malo za feeling. Vsekakor odsvetujem. Nasmeh mi je primrznil na obraz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj naredil 200m po parkirišču pri -12. Brez čelade čist tako malo za feeling. Vsekakor odsvetujem. Nasmeh mi je primrznil na obraz :D

Kameno lice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj iz službe peljal domov, pogledam na display +7 in se peljem naprej+6 in se peljem še malo naprej+4. Doma na brzino v cunje in v Žiri in nazaj. Saj sploh na zebe, ampak cesta je mrzla in Yamaha je šla tako kot bi bila lesena(beri trda) ali sem pa sem bil takšen jaz :hmm:

V naši vukojebini je na parih m še led na cesti....se lahko kaj zgodi, je pa le škoda barve.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Namontiral novo šipco...in za preizkus dvakrat potegnil po ulici gor pa dol par sto metrov... v 10 let stari trenirki in natikačih...

Komentarji....vpašajte sosede, :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelu moped mal na sprehod do planine pa nazaj. Fletkan. Vidu tri skorpoomejitvahvozeče cestake prot vrhnki. Kdo s kle?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz sem tud danes moral mal iz garaže zapeljat motor :)

Tolk da sem jo mal zalaufal, pa enih 300m sem se zapeljal po ulci :D

Ja če bo tako vreme bo treba zelo kmalu spet registrirat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Končno se je malo otoplilo, pa sem šel malo okrog. Do Šentjurja in nato še do Marnega k Branetu malo pogledat. V šentjurju me je dobila toča, nazaj grede pa je bilo bolj ali manj mokro celo pot. cca 80 km !

Vseeno :OK: upam, da se sezona bliža :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se definitivno bliža. Danes LJ - Črna vas, Podpeč, Notranje Gorice, Brezovica - Vrhnika, Horju, Polhov Gradec, Lj. Na koncu vjugal med dežnimi kapljami :BUA: Sicer pa super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuuuuuuuuuu po dveh mesecih spet slišal zvok moje SUZE vreme krasno sončno :OK: ,sicer še malo mraz vendar gušti so gušti .Naredil furo Divača-Sežana-Lipica-Lokev-Divača-Kozina-Divača. Tam okoli 60 km. Ma prou hudo mi je bilo spravit motor.SEZONA SE BLIŽA :yea2: :worship: :grupni:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud mene je vreme spravilo na plano. Sicer samo za 14 km po okoliških poteh pa vseeno. Sezona je skoraj tu. Sledilo je enourno pucanje motorja (a ima kdo kakšno idejo kako spucam kamnečke ki se nabirajo na izpušnih ce3veh pri izhodu iz motorja :? )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej naredil dimno zaveso v garazi, potem pa so se mi zacele tresti roke... nisem se mogel premagat...S koleni zacutim, da sta cilindra ogreta...gremo en krog po Siski.

Roka je pa kar sama navijala gas, avspuhi so tulili, masina se je vrtela v rdeco, zadnja guma je poplesavala levo desno....Pa ce ne bi imel nasmeha od enega usesa do drugega bi ga veter se malo razsiril :devil:

Cakam dez :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud mene je vreme spravilo na plano. Sicer samo za 14 km po okoliških poteh pa vseeno. Sezona je skoraj tu. Sledilo je enourno pucanje motorja (a ima kdo kakšno idejo kako spucam kamnečke ki se nabirajo na izpušnih ce3veh pri izhodu iz motorja  :? )

lp

OK sej vem d ne paše u to temo.....

če je limast stuff okol, potem je nejbrž mal oljčka gor zapekl pa kamenčke not....

Pejt u mavrico po trikloretilen... morš bit polnoletn pa osebno sabo. Dokaj strupen stuff. Uporabi dost tenk čopič d bo šou u flašo triklora pa deli to pr mrzlih auspuhih. Obrišeš pol s cunco dol zadevo. Sicer se pa zadeva nuca za razmastit bilokaj. Blazno hlapi. Ne vohat. Zadane. Pa maš pol mačka. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se bliža?! Sezona je TUKAJ! :yea2: Sonce, 13C v senci... Našraufal akumulator nazaj gor, vžig in grmenje... Suzuki mi je dal fino destinacijo, ki se je potem še malo razširila in polepšala. Med potjo pogruntal, da sem se preveč oblekel, ker sem zašvical :wacko: Pri Suzukiju malo šraufal, ampak nič kritičnega :rolleyes: Ceste povsod krasne, suhe (murije z laserskimi pištolami tudi kolikor hočeš), le v LJ mokre in izredno, izredno spolzke in mastne :SS . Prejle prišel domov in zaključil zelo prijeten dan. Hvala vsem udeležencem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, lani ob tem času je bilo pod streho že kakšnih 2k km, če se prav spomnim, letos pa zaradi gripoidnih-temperaturnih-vikendaško.zasedenih kombinacij zaenkrat čista nula..

grem Vomitorium filat... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan se preganjal gor pa dol, krasen sonček, lepa cesta, nice people to meet, slabih 200km. Kakorkoli pogledam, sem valentinovo preživel z mojo najdražjo :wub:

Samo folk pa tako presrano vozi, da ni za nikamor! Kjer je omejitev 90, vozijo največ 70, kjerje omejitev 60, pa furajo 40! To je še zame na HD-ju neznosno! :angry2: (sem si pa dal prejle duška in pičil sredi mesta mimo policijske postaje lepo glasno stotko - dovolj za odwzem izpita? :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s sulico nardila srečnih in lepih 145 km.

Relacija: Skopo-Sežana-Divača-Matavun-Arviže-Tatre-Harije- Ilirska Bistrica(postanek topel čajček)-Šembije-Pivka- Prestranek-Hruševje-Senožeče-Divača-Sežana...

Blo je super, malo je zeblo v prstke, ma ni blo panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!