Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Men je tud ratal dans lubico mal pogret. Sicer ni bla glih neka dovga relacija, kaki kilometer samo. Je pa zadostovalo da sem se mal prehladu :( . Vseeno se je splačal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa se malo usnje in skornje prezracil. Pa tistih par litrov, ki sem jih zadnjic zlil po sebi, sem dotocil v tank.

Pa res pase takole vsake toliko malo duso spet privezat. Pa ceprav samo po Celovski. In to z dobro ogreto masino :P Zacuda sem celo en policajski avto videl. Ne prav za dolgo.

Potem pa se en twin v Twinu :whistle:

Hehe, se je splacalo it na voznjo :worship: Ceprav ga unicujem hitreje, kot lahko popravljam. Obratomer je crknil. No, saj bo itaq treba generalno naredit. Oznacuje svoj teritorij... B) z luzicami.... :P Jaszt sem pa mislil, da to delajo samo psi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se danes tud vozila sicer z motojem od 250ccm in to s štirmi kolesi se pravi z ATVjem,matr je štala kakšen čudn občutek kot da se boš vsak čas zvrnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Železniki- Škofja loka, še malo mokro po cesti, zato s pametjo, v Šk. loki registriral motor in skoraj zmrznil(pa ne na motorju temveč pri čakanju na nalepko :angry: ,pol so pa še neko napako zgruntal.... ) potem v Tržič do kolega na kofe(kjer so me sprejeli z izbuljenimi očmi SRED ZIME Z MOTORJEM pa kdo je čist nor... ) pa kaj kmal domov, saj je šlo sonce že za goro..o občutkih .... se ne da napisat :OK: :OK: tako nekako...sam da ne bi zj kakšen sneg padu slučajno

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo en motor se je zapeljal mimo bloka in me takoj podžgal.Res da je zunaj 5 st. vendar se nisem mogel zadržati.Fura Divača - Sečovlje (120km) me je kar premrazila.Srečal 13 motoristov in z vsemi se lepo pozdravil.No pa tudi možje v modrem so začeli pobirati prispevke za plače naših politikov.Na koncu dvopasovnice iz Izole proti Portorožu bel Ford Focus.Sem ga pravočasno opazil zaviral se ob njem skoraj ustavil mu potrobil in pomahal 200 m naprej pa sra me dva inkasanta mal čudno gledala :eek: no sej drugače itak ne zanajo.

A ja pa kaj sem še vidu na nasprotni strani ceste blizu Forda tip postavi Ob cesti bobne in špila :OK: :yea2: zdej ne vem al policajem al tistim ki so jih ustavili.

No pol pridem v Sečovlje naredim par fotk in nazaj domov.Policajev niker več tip pa še kr igra. :010 :music2:

post-5996-1108820874_thumb.jpg

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Super je blo danes, naredil cca 175 km na relaciji Ža-Šentjur-Sl.Bistrica-MB (po AC) - Vojnik-Velenje-Letuš-Ža. Temperature +3- +5 , brez panike, čeprav mi ne dela gretje leve ročke. Policistov kar nekaj, pa niso nikjer kasiral. :OK:

Jutri pa zopet sneg :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,blo bl klavrno jutro dons,pa sm mislu,da bom cel dan pred kompom....pol se pa sonček prkaže...mi je mt hmal skušala uturit psihiatra,češ da ga rabim,ker se grem zej pelat-pa sm reku da grem osebno h nemu na pregled .....(joke :))

Najprej lubico z garaže prvlečem, še mal napnem ohlapno verigo, mal frgazer naštelam & se odpravim.Naredu fletnih 41,5 km.Lesce-Kamna Gorica-Podnart-Črnivec-Radovljica-Bled.V Lescah čakajoč pred rampami uzrem clo eno parkirano ne-več-tok-rosno-mlado Ninjo.Sm pomislu,da mamo motoristi neki skupnga z lastovkami-oznanajamo pomlad.Sicer pomladi še ni,sam bmk... :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil par krogov s prijateljevim KTM EXC 525 po polju. Noro kako to leti. Tko hitr se še nisem po njivi peljal :yea2:

Polepšan dan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,blo bl klavrno jutro dons,pa sm mislu,da bom cel dan pred kompom....pol se pa sonček prkaže...mi je mt hmal skušala uturit psihiatra,češ da ga rabim,ker se grem zej pelat-pa sm reku da grem osebno h nemu na pregled .....(joke :))

Najprej lubico z garaže prvlečem, še mal napnem ohlapno verigo, mal frgazer naštelam & se odpravim.Naredu fletnih 41,5 km.Lesce-Kamna Gorica-Podnart-Črnivec-Radovljica-Bled.V Lescah čakajoč pred rampami uzrem clo eno parkirano ne-več-tok-rosno-mlado Ninjo.Sm pomislu,da mamo motoristi neki skupnga z lastovkami-oznanajamo pomlad.Sicer pomladi še ni,sam bmk... :)

Lp

Pol sm pa tebe jst dons vidu

Ka je lih kolega prsu do mene s Pando da gremo na Vodice na caj probat 4 X 4, in zapeljemo v lipnici na cesto in vidmo TEBE, hehehe, smo rekl evo se je ze sezona zacela

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel probleme s psi (zakaj sem jih sploh zadnjic omenjal).

Prvi v Podnanosu. Je stal sredi ceste in me prav butasto gledal. Ajde, kam bos sel? Levo ali desno. Malo navijem gas, in se je odlocil, da bos raje na levo.

Drugi. Ena crna mrcina. Z lastnico sta stekla cez cesto. Sem jih na sreco opazil, se ko sta stala na robu ceste. Ni panike.

Ampak v tretje gre rado. Mesanec med kraskim in nemskim ovcarjem skocil na cesto. Sem samo zgrabil belanco in navil gas. Ma bos ti mene. Ce ga ze moram zadet najboljs v trebuh, da ga pretrga na pol. Pa sem ravno toliko pospesil, da sem prisel mimo njega. Me je pa z glavo zadel v nogo.

Ko sem pogledal nazaj, se je ravno pobiral s ceste. Ma, je imel se sreco.

Aja, Horjo, hvala, ker si me spomnil na radar.

Drugace pa na Primorskem po cestah polno traktorjev. Zemlje sploh ne bom omenjal.

Kamen, rdeca lucka, veter se je igral s plamenom, listje je sumelo, v levem usesu zoprno pticje dretje. A je res ze skoraj 23 let od tega? Potem pa sem z desnim zaslisal galebe.

Gremo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škofja loka, še malo mokro po cesti, zato s pametjo, v Šk. loki  potem v Tržič do kolega na kofe(kjer so me sprejeli z izbuljenimi očmi SRED ZIME Z MOTORJEM pa kdo je čist nor... )Lp

Yoldi

Na Laborah v Kr sem imel tudi jaz izbuljene oči :eek: , ko sem gledal kdo se vali po cesti: YOLDI :OK:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem naredil krog Zagorje - Trojane - Prebold - Marija Reka - Podmeja -(pa ker je bila taka lepa cesta sem še enkrat šel do Prebolda in nazaj na Podmejo)- Trbovlje - Zagorje. Skupaj 83km.

Včeraj sem naredil krog Zagorje - Trbovlje - Podmeja - Prebold - Celje - Rimske Toplice - Marno - Hrastnik in domov. Skupaj 85 km. Čez nekaj ur pa je začel padati sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, po jagi :OK: še dobra urca časa do kosila in drugih obveznosti.

Bemti ZR-ka vžgi packa lena! :angry: Ahaa, pipco na "Pri", pa takoj potem uboga.

En krogec okoli Ljubljane, pogledat dve Afriki pri Habatu, še malo čez mesto in proti domu.

V šiški takoj prepoznam Kruse-ja na njegovi legendi, ki se je odpravljal proti morju. Jebela, jaz pa ne morem :cry: Me je pa zvog njegoveg LeMansa vzdramil, da sem se pozvižgal na omejitve in je potem proti domu ZR-ka tudi malo ritala po mrzli cesti. Tolika mal za mušt'r.

Kratko a sladko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem samo zgrabil belanco in navil gas. Ma bos ti mene. Ce ga ze moram zadet najboljs v trebuh, da ga pretrga na pol. Pa sem ravno toliko pospesil, da sem prisel mimo njega. Me je pa z glavo zadel v nogo.

Vidim da si nek ljubitelj živali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO, po moje bi danes o Kruseju brali v črni kroniki, če ne bi tako reagiral.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo najbrž ujel zadnji vlak za ta mesec. Prvič letos mal zalaufu motor in naredil okoli 10 km v okolici Grospulja-Taborske jame. Temperatura +3, vendar je bilo vsake minutke vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, po jagi :OK:  še dobra urca časa do kosila in drugih obveznosti.

Bemti ZR-ka vžgi packa lena! :angry:  Ahaa, pipco na "Pri", pa takoj potem uboga.

En krogec okoli Ljubljane, pogledat dve Afriki pri Habatu, še malo čez mesto in proti domu.

V šiški takoj prepoznam Kruse-ja na njegovi legendi, ki se je odpravljal proti morju. Jebela, jaz pa ne morem :cry: Me je pa zvog njegoveg LeMansa vzdramil, da sem se pozvižgal na omejitve in je potem proti domu ZR-ka tudi malo ritala po mrzli cesti. Tolika mal za mušt'r.

Kratko a sladko!

Tiste dve AT pri Habatu sta zelo zanimivi. Sploh tista, ki stoji v zadnji sobii. Samo kaj, ko se mi AT zdi malo prešvoh. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste dve AT pri Habatu sta zelo zanimivi. Sploh tista, ki stoji v zadnji sobii. Samo kaj, ko se mi AT zdi malo prešvoh.  :(

Ta zunaj je dala kar nekaj čez. Ona zadaj je pa ko nova, čeprav starejši letnik.

Sva pa :topic: , pa da malo popravim:

Včeraj naredil 1,5 kroga po dvorišču z beciklom. Imam občutek, da je tud mal prešvoh. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zunaj je dala kar nekaj čez. Ona zadaj je pa ko nova, čeprav starejši letnik.

Sva pa  :topic: , pa da malo popravim:

Včeraj naredil 1,5 kroga po dvorišču z beciklom. Imam občutek, da je tud mal prešvoh. :hmm:

Bicikel ima koliko konjev??? .)

Sicer je pa res :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tud jaz sem vžal motor, naredil cca 500 m, obrisal rah ter ga parkiral nazaj. Sezona je skoraj tu :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj malo po LJ in okolici... malo mraz, avtomobilisti ne porajtajo več motorja za njimi. Kakšen teden-dva nazaj so se še lepo umikali da se je dalo lažje prehitevat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!