Skoči na vsebino

Mali Oglasi


Priporočene objave

kot drugo, meni se pri motorju cena iz 3340 € spremenila v 33,4 mio sit?!?!? mi lahko kdo to pojasni????

in seveda sem hotel to popravit, sedaj pa sploh ni več mojega oglasa vidnega!?!?!?!?

Stari, 33mio pa nikol ne boš dobil za tistga kawla, tud če bi bil zlat ne bi bil tolk vreden !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, 33mio pa nikol ne boš dobil za tistga kawla, tud če bi bil zlat ne bi bil tolk vreden !!!

ne zajebavaj pa porihtaj oglase da ne bom kje moral MS fešte naredit ko ga prodam za 80 mio sit kolikor ima trenutno ceno :headbang:

se oproščam, po zadnjem poskusu popravka ima ceno 334 milijonov € :slap:

eh se predam, bom salamonca kupil in kupon izrezal :alien1:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je malo čudno, nekateri tako, drugi tako :hmm:

[attachmentid=92038]

eh se predam, bom salamonca kupil in kupon izrezal :alien1:

Stari, tule lahko oddaš brez kupona, salomonska rešitev

post-5241-1171733150_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zajebavaj pa porihtaj oglase da ne bom kje moral MS fešte naredit ko ga prodam za 80 mio sit kolikor ima trenutno ceno :headbang:

Tako hitro pač ne gre. V glavnem zadevščina bi sedaj morala delati. Torej, ali sedaj dela ali ne dela. Napake, ki jo omenjaš mi ne uspe ponoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a mi lohk prosim zbrišete moj mali oglas??!!

(oklep za zzr)

prodano!

za 1mio eur!!! :devil:

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vprašanje je že bilo, a se da kako ponovno aktiverat oglas po 30 dneh, brez da bi ga še enkrat napisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Vprašanje je že bilo, a se da kako ponovno aktiverat oglas po 30 dneh, brez da bi ga še enkrat napisal?

???? Odgovor bi prišel prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem trenutku se to ne daj. Je pa na seznamu posodobitev z novo verzijo, ki prihaja kmalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:worship:

A bo podobno kokr na avto-pika-net? :kva2:

Če to nardite ste pomoje na pravi poti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se opravičujem... ampak jest mam grozne težave pri dodajanju slik. Tako pri malih oglasih, kot pri PMjih. Pa neglede na to, a delam s Firefox-om al pa Explorerjem.

Uglavnem ni mi všeč tudi to, da se oglasa ne da aktivirat. Ne vem, če to dela tudi drugim, ampak men gre mal na jok... In evo, tut tukaj se nekaj zatika, ker mi smeškote na levi strani sploh ne menja :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moram rečt, da so mali oglasi v primerjavi s pred nekaj leti že kar vredu zrihtani ampak imajo še nekaj hib...

Malo čudno je to, da npr. izbereš v meniju ''oprema za motorista'', da bi rad pogledal samo hlače, pa ti ven vrže še hrbteničnike, škornje in sploh vse ''za motorista''

Če bi rad kupil šotor, gorilnik ali spalko pa ne vem pod katero kategorijo bi gledal, saj pod ''opremo za na pot'' ni teh podmenijev. In če klikneš recimo ''ključavnice'' ti ven vrže resnično samo ključavnice.

Upam, da kdo zdaj ne bo užaljen ampak tale post sem napisal dobronamerno.

LP

Aja-pa še to... Tudi dobronamerno. Sicer sem že opozarjal ampak se še ni nič spremenilo. Tamle na vrhu ekrana imam(o) še zmeraj napisano Moj blog ampak vsi (ta stari) vemo, da blogov ni na MSju že vsaj dve leti pomoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!