Skoči na vsebino

Zdravniki: ortopedski kirurgi


stuhec

Priporočene objave

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Če prav razumem si imel poškodovano pogačico ?

ne, pred leti sem imel potrgane zadnje križne vezi in potem so mi to porihtali

Naj bi   ;)     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, stuhec pravi:

ne, pred leti sem imel potrgane zadnje križne vezi in potem so mi to porihtali

Naj bi   ;)     

Zadnje križne ne povzročajo bolečin okrog patele edino če si hodil dolgo brez zadnje križne kar pa dvomim,brez sprednje še nakako gre (funkcijo prevzeme kvadriceps ) brez zadnje ti pa nogo odpira kot kuri . 

Pojdi na pregled in zahtevaj MRI ,ta bo pokazal če gre za poškodbo ,artrozo ali samo vnetje tetiv ki držijo patelo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Zadnje križne ne povzročajo bolečin okrog patele edino če si hodil dolgo brez zadnje križne kar pa dvomim,brez sprednje še nakako gre (funkcijo prevzeme kvadriceps ) brez zadnje ti pa nogo odpira kot kuri . 

Pojdi na pregled in zahtevaj MRI ,ta bo pokazal če gre za poškodbo ,artrozo ali samo vnetje tetiv ki držijo patelo .

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sam svoj zdravnik - anti Alzhaimer test:

Če si našel vse, se ti ni treba bati, da si dementen ali imaš Alzhaimerja.

Jaz sem največ časa porabil da sem našel deseti obraz-

111.jpg.7c38bea3d8ac4718e0b447d473085652

Ali vidiš 10 obrazov na gornjem drevesu ?

222.jpg.1ab4626e6b6491ffcf1338f7b149ae48

Ali vidiš obraz na gornji sliki ?

333.jpg.ee1202461cb07458a99ae0f577be8a6d

Ali vidiš dojenčka ?

444.jpg.583c619c335bc42aa59c4254affdd601

Ali vidiš par, ki se poljublja ?

555.jpg.3dcdac75596ec1a5f4391d57844625f7

Ali vidiš tri ženske ?

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Končno sem dočakal dan D ,popoldne sem na mizi ,kirurgi so si že označli nogo ,da ne falijo :P

12916883_1676088362650698_36162700696290

MDG_0264.MP4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Končno sem dočakal dan D ,popoldne sem na mizi ,kirurgi so si že označli nogo ,da ne falijo :P

12916883_1676088362650698_36162700696290

MDG_0264.MP4

.

.... da ne boš kej radiral ... al pa kej dodajal zraven s svojim flomastrom ... :)

... to se tretira kot ponarejanje uradnih dokumentov ... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Kmet2 pravi:

Končno sem dočakal dan D ,popoldne sem na mizi ,kirurgi so si že označli nogo ,da ne falijo :P

12916883_1676088362650698_36162700696290

MDG_0264.MP4

kakšno nogico maš :blush: 

:kva2: 

:lol1:

drž se ... brazgotina prihaja :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

kakšno nogico maš :blush: 

:kva2: 

:lol1:

drž se ... brazgotina prihaja :010 

Matr ma zdepilirano...ko pičkica.... al pa ko pravi fitniser :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa zdravnikom ortopedom želim danes nadvse uspešen dan, predvsem mirno roko in zdravo pamet. Paste mi na Miškota, drgač pridem tja pa vam kisik zamenjam z....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Končno sem dočakal dan D ,popoldne sem na mizi ,kirurgi so si že označli nogo ,da ne falijo :P

12916883_1676088362650698_36162700696290

MDG_0264.MP4

Za nepoznavalce:PB pomeni "pazi bale",da ne bi zarezali previsoko in bi hrati osebku spremenili spol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

PB -> .. pomen da je v uni smeri Pitbul :O

 

Končno en moder stric, ki ve kaj govori :OK:...bi ti dal tri všečke,pa so mi jih blokiral ,sem ko baba ko ji kreditno pustiš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

PB -> .. pomen da je v uni smeri Pitbul :O

 

PB pazi boli

 

12916883_1676088362650698_3616270069629045321_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med posegom opazuj okolico in če vidiš da se samo ti režiš so sigurno kaj zamešali.

So pa kolegu v St.Petru resnično začeli pripravjati ZDRAVO nogo na operacijo in ko so pod njo podstavili škaf je možakar upravičeno ponorel.Tebi so očitno označili pravo lahko pa si vseeno okrog leve namotaš zajlo z kjučavnico..

Srečno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, FLY pravi:

Tebi so očitno označili pravo lahko pa si vseeno okrog leve namotaš zajlo z kjučavnico..

 

 

 

Ja, pol se zbudiš še brez leve....bojo rekli nismo najdli ključa, pa smo kr odrezali :kva2:

 

Ps: označi jim še spredaj/zadaj, za sigurno :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:mojstri ,hvala za lepe želje in da me spravljate v smeh ,saj sem kar mal nervozen ...še 30 min . Skratka ker je tema o kirurgih ortopedih . Operiral me bo Dr. Pompe ,majhen mlad možak ,ki pa mi deluje suvereno in prepričljivo ,kakšen pa bo rezultat poročam po kakšnem mesecu .

Vrjetno se oglsim jutri z novo veeeliko brazgotino s katero zmagam Damija in Mausa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

:lol1:mojstri ,hvala za lepe želje in da me spravljate v smeh ,saj sem kar mal nervozen ...še 30 min . Skratka ker je tema o kirurgih ortopedih . Operiral me bo Dr. Pompe ,majhen mlad možak ,ki pa mi deluje suvereno in prepričljivo ,kakšen pa bo rezultat poročam po kakšnem mesecu .

Vrjetno se oglsim jutri z novo veeeliko brazgotino s katero zmagam Damija in Mausa :lol1:

krneki :dry:

a ni to un dohtr, k mu en uć mau stran gleda :?

če bo začel rezat najprej po postli in pol pršu do tebe, je to on :O

:ninja:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo uradno sem danes prvič naredil 10 korakov ,morem priznat da sem se kremžil od bolečin kot 5 letni šmrkovec ,dal sem res nekaj operacij že čez ,toda ta zmaga po lestvici bolečin ,zdej nogte ne smem premaknit niti za mm da ne spustim skoraj solzice,sam če bo potlej kot obljubljajo naj boli še bolj ,bom že zgrizel ,še vse sem . 

Op je baje šla dobro ,če je uspelan v popolnosti pa izvem tokom rehabilitacije ki ne bo ravno kratka :blush:

Evo če je kdo na tem in potrebuje  kaj informacij okrog kolen ,sem diplomiral z odliko ,tako po op kot bolečinah :P

Slika ni za občutljive ....

12494864_1676775659248635_27818200760481

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Kmet2 said:

Evo uradno sem danes prvič naredil 10 korakov ,morem priznat da sem se kremžil od bolečin kot 5 letni šmrkovec ,dal sem res nekaj operacij že čez ,toda ta zmaga po lestvici bolečin ,zdej nogte ne smem premaknit niti za mm da ne spustim skoraj solzice,sam če bo potlej kot obljubljajo naj boli še bolj ,bom že zgrizel ,še vse sem . 

Op je baje šla dobro ,če je uspelan v popolnosti pa izvem tokom rehabilitacije ki ne bo ravno kratka :blush:

Evo če je kdo na tem in potrebuje  kaj informacij okrog kolen ,sem diplomiral z odliko ,tako po op kot bolečinah :P

Slika ni za občutljive ....

12494864_1676775659248635_27818200760481

 

Evo fant se je prebudil,že to je lahko uspeh.Kot strokovnjak bi rekel da so prvi vtisi pozitivni,upam samo da ne gre za levo nogo oz.da na sliki ne ležiš na trebuhu.LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, alko1 pravi:

:kmet:

A med operacijo ti pa niso pustil snemat

:eek:

 

Sem spal ko dete :blush:

pred 2 urami, FLY pravi:

Evo fant se je prebudil,že to je lahko uspeh.Kot strokovnjak bi rekel da so prvi vtisi pozitivni,upam samo da ne gre za levo nogo oz.da na sliki ne ležiš na trebuhu.LP

Desna ,levo krvavo potrebujem ,ker nimam scooterja ali pa nove AT z DTC :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridružujem najbolšim željam za okrevanje, pa da ne bo ena noga daljša al pa krajša. ko se to pozdravi, pa napredovat na hardenduro in trial!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!