Skoči na vsebino

Zdravniki: ortopedski kirurgi


stuhec

Priporočene objave

pred 1 minuto, BRANE pravi:

se pridružujem najbolšim željam za okrevanje, pa da ne bo ena noga daljša al pa krajša. ko se to pozdravi, pa napredovat na hardenduro in trial!!

Ja hardenduro mi je želja ,toda nekaj takšnega da se lahko naredi tudi transfer po cesti ,ker se mi ne da ukvarjat še s prikolicami ,

Čakam KTM 450 ADV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergio, hitro okrevanje želim.  Sicer pa: samo, da je lu*ek cel...:D

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš probal pravi hardenduro- s tem mislim vožnjo, ne mopeda, si boš pri  transferju želel kombi al prikolico. uni adv-ji niso to-to, vsaj pr nas ne. sori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BRANE pravi:

ko boš probal pravi hardenduro- s tem mislim vožnjo, ne mopeda, si boš pri  transferju želel kombi al prikolico. uni adv-ji niso to-to, vsaj pr nas ne. sori.

To kar imajo kot Dakar varianto je preveč mehko za vas oz teren kjer se poganjate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, tiste ogromne plastike se bi pr nas vse zdrsale pa polomile. pa rezervoarjev tako velikih ne rabimo. po šikari in hosti ne rabi to. za eno furo je dovolj ca 6, 7 litrov benca, pa kaki liter švica...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, BRANE pravi:

ne, tiste ogromne plastike se bi pr nas vse zdrsale pa polomile. pa rezervoarjev tako velikih ne rabimo. po šikari in hosti ne rabi to. za eno furo je dovolj ca 6, 7 litrov benca, pa kaki liter švica...

No če se dobro poštimam se priporočam za inštrukcije saj sem za hard teren kot moj kolega snecer za cesto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše inštrukcije je sam vožnja po terenu z 1 ki  se spozna,  da ti kaj pove. Pol pa sam pobirat,  pobirat in pobirat

Po 200 h boš že nekaj izkušenj nabral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stuhec pravi:

Najboljše inštrukcije je sam vožnja po terenu z 1 ki  se spozna,  da ti kaj pove. Pol pa sam pobirat,  pobirat in pobirat

Po 200 h boš že nekaj izkušenj nabral

Ja po 200hv hard terena  bom vrjetno v tej temi še kaj napisal :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da so tebe operirali v Ljubljani, mene pa v Valdoltri. Ko sem svojega zdravnika na Polikliniki vprašal, zakaj me ne operirajo kar v KC, mi je odgovoril, da pi njih samo "sestavljajo nazaj", za "kasnejša popravila" pa napišejo napotnico za v Valdoltro,  ker so tam večji strokovnjaki na tem podroočju.

Res ti želim, da bi se tvoja proteza "vlegla" bolje, kakor se je meni moja polovična.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, RobiRoberto pravi:

Kako to, da so tebe operirali v Ljubljani, mene pa v Valdoltri. Ko sem svojega zdravnika na Polikliniki vprašal, zakaj me ne operirajo kar v KC, mi je odgovoril, da pi njih samo "sestavljajo nazaj", za "kasnejša popravila" pa napišejo napotnico za v Valdoltro,  ker so tam večji strokovnjaki na tem podroočju.

Res ti želim, da bi se tvoja proteza "vlegla" bolje, kakor se je meni moja polovična.

Res ne vem ,prej me je operiral 2 operaciji traumatolog Recek ,dvignil roke in me predal ortopedu Mateju Drobniču ,spet 2 operacije . Upali smo na presajanje hrustanca (hondrociti) pa je bilo koleno preveč defektno da bi op uspela . Tako so me predali protetiku Pompetu ,ki mi ga je priporočil Matej Drobnič ki je pionir novih tehnik pri nas . 

Bomo videli ,zdaj je to še zeeelo boleče in sem več pod narkotiki kot ne ,pravi pa doktor da lahko dosežem (pozabljeno koleno ) se pravi da op uspe 100% in ne bom sploh vedel da sem imel hudo poškodovanega,toda to bomo videli čez 3 mesece ali po zaključeni rehabilitaciji . Če uspe slednje se upam vrnem na staro delovno mesto kjer sem služboval polnih 21let ------......gozd,narava ,bandere in jambori ......svoboden na višini :P

Danes mi je ponoči prebila rana in sem fasal menstruacijo :)takole zgleda po današnjem previjanju ,občutek imam da koleno ali celo noga ni mojan,kr neki :sleep2:

10955603_1677287929197408_48893921434518

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 4. 2016 at 17:45, Kmet2 pravi:

12494864_1676775659248635_27818200760481

 

Pa zakaj ne poveš ...Če jim je zmanjkal klamf, ti lohka fršlus prnesem  :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, stuhec pravi:

Kako daleč pa si zdaj z nogo

Že kaj obremenjuješ ?

Al sploh ne smeš ?

Smem sam sem pussy .....pa ne morem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, stuhec pravi:

Pa te klanfe so sterilne 

Niso včasih malo lepše to "zasil " ?

Pol mal razkužijo,to so iste klamfe kot jih kupiš v papirnicah ......:D......veliki rezi se več ne šivajo ,ker je končni rezultat lepši po klamfah kot po šivih ,zdej res zgleda bljak ,potem pa je samo lepa črtica .

Robi daj slikaj pa pokaži zdaj brazgotino ,da vidim tudi sam ,hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš pa tudi novo osebno izkaznico ki jo moraš imeti na vseh letališčih ali MRI pregledih drugače lahko samo obrneš . Zanimivo ,ker sem zan prejšnje vstavljanje raznih vijkov in ploščic dobil samo papir ......napredujemo .....;)

12957520_1677999012459633_58281334380954

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so dal, no men so dal pa qurac :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

men so dal, no men so dal pa qurac :P

Pa so ti vsaj velikega dali al pa vsaj debelega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Pa so ti vsaj velikega dali al pa vsaj debelega :D

u čelo :P

Za mri sem prosil da mi da izjavo, pa je kr na izvid natipkal, da sm MRI kompatibiln :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Robi daj slikaj pa pokaži zdaj brazgotino ,da vidim tudi sam ,hvala.

Tvoja želja je zame takoj izvršljiv ukaz ... :OK:

Brazgotine na mojem desnem kolenu in njegovi bližnji pkolici so kar tri in "najlepšo" si izberi kar sam ... :OK:

IMG_4880.JPG

IMG_4881.JPG

pred 5 urami, stuhec pravi:

Pa te klanfe so sterilne

Med mojo operacijo kolena sem se za trenutek zbudil iz narkoze in opazil, da so moje koleno nazaj "spenjali kar s spenjačem za papir ..."   :OK:

spenjač.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

men so dal, no men so dal pa qurac :P

Pridno uporabljaj :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!