Skoči na vsebino

Kawasaki ER5


Jacky

Priporočene objave

Poguglaj to se za ER5, pa bos dobil 0... :grrr

Dej če pa na slikah ne najdeš vsaj par er5-k potem pa žal se mi zdi malo brezveze ubadat s takim folkom. :headbang:

Piše, da je univerzalen .) tukaj

Ne matraj se ona hoče, da je tak univerzalen ampak samo za er5. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poguglaj to se za ER5, pa bos dobil 0... :grrr

Če pogledaš v Louisov katalog imaš od strani 518 naprej kar nekaj šipc in tudi poloklepov, pa tudi kar nekaj slik je, da vidiš kako določen model izgleda na motorju. Imaš tudi tabele, iz katerih lahko prebereš kateri model šipe paše na določen motor. Ne vem zakaj toliko kompliciraš in hočeš ravno sliko ER-a, saj so si vsi klasični nakedi podobni (ER5, ZR7, XJ, XJR, bandit, stari hornet, itd), velika okrogla luč, okrogli števci in to je to.

Lahko pa ti jaz posodim malo Givi šipo, pa boš videla kako izgleda na ER-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poguglaj to se za ER5, pa bos dobil 0... :grrr

Evo to je prav na ER-5 montiran KLIK

Drugače pa malo prebrskaj stran http://www.er5.it/, res da je v italjanščini... sam se vseeno kaj najde in razume :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno ta maska je, le da v črni izvedenki. Med kecovimi slikicami je nekaj ERk. In ja, burn je tudi izbral pravo fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas osebno vozim kawasaki er-5 letnik 03. Edino kaj me moti da ni kakšne druge oblike. Motor pa se odlično obnese za vse ki se začenjajo voziti z težjimi motorji. Ni premočen ni pa prešvoh. Tak da se splaca.

Ja, maš kr prou :grim

Se je susedou mulc tut razburjou, :doze: da je negou sesalc čist fajn, sam škoda da ne zgleda :eek: k Harley :headbang:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm a se splaca nabavt ta motor bom pa letos sele zacetnik pa pravjo de je ta motor v redu za ucit se malo pa monster 600 dark me zanima pa honda 600 hornet v glavnem dvovaljniki k majo glas tak kot je treba ne pa kake stirivaljne prdlce pa tja do 700 000 sit bi neki kupo kaj priporocate

Enako jst gledam...... :OK: tut še malinovc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Odločila sem se za svoj prvi motor ER 5, zaj imama pa problem, ker ga ne najdem. :( Dva sta se mi pred nosom prodala, tretji - rezerviran - pa je dan pred nakupom šel drugam. :rtfm: Nimam sreče ... A mogoče kdo ve za katerega, vsaj letnik 2002, po možnosti črnega?

Thanks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pogledala na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)? Tam jih je kar precej. Pa veliko sreče pri nakupu ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Odločila sem se za svoj prvi motor ER 5, zaj imama pa problem, ker ga ne najdem. :( Dva sta se mi pred nosom prodala, tretji - rezerviran - pa je dan pred nakupom šel drugam. :rtfm: Nimam sreče ... A mogoče kdo ve za katerega, vsaj letnik 2002, po možnosti črnega?

Thanks!

Pozdravljena,

ce slucajno tako nanese, ti drugo leto svojega prodam, je moj ljubljencek, ne bo ti zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti že mali hodi? Tudi jaz sem svojega kar hitro ''prerasel''.. Ampak za takšen denar težko dobiš kaj boljšega. Na kaj pa ciljaš, za naslednji bajk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti že mali hodi? Tudi jaz sem svojega kar hitro ''prerasel''.. Ampak za takšen denar težko dobiš kaj boljšega. Na kaj pa ciljaš, za naslednji bajk?

Imam cas do naslednje pomladi premisljevati o tem. Vem da bo naked in mocnejsi. Moram tudi upostevati miljon faktorjev, predvsem to, da ga bom z lahkoto prodala, ko se ga bom po dveh letih navelicala. Denar me niti ne skrbi toliko, za motor vse! Ampak vsekakor ne bom kupovala novega.

Se mi pa dopade FZ6... Ampak bl na videz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa vleče nazaj na chopperja. Tu pa ni vprašanje rabljen ali nov. Ker držijo cene, pet let star je samo jurja cenejši od novega, tako da... Ni pa izključeno, da me ne potegne na kakšno Fazer ali Z750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa vleče nazaj na chopperja. Tu pa ni vprašanje rabljen ali nov. Ker držijo cene, pet let star je samo jurja cenejši od novega, tako da... Ni pa izključeno, da me ne potegne na kakšno Fazer ali Z750.

Cakaj? Imel si chopperja in presedlal na ER5, ali se motim. Malo cudna sekvenca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakaj? Imel si chopperja in presedlal na ER5, ali se motim. Malo cudna sekvenca...

Niti ne,- sem po petletni pavzi rekel sam sebi, za začetek nekaj manjšega, da si pridem nazaj. Je pa ER-5 za nabiranje izkušenj in uvajanje nazaj prav idealen. Pa da v glavi razčistim, kaj potem.. In sta za zdaj dve možnosti: večji naked, ali pa nazaj na Classica. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

letos grem delat izpit za motor (končno, sem že nad 30). navdušil za to me je ravno ER-5, ki sem ga pred mesecem prvič peljal.od takrat mislim še samo na motorje :naughty: .naslednje leto imam namen kupit eno ER-5 (mary se slišima), ker mislim, da je čisto zadosti za začetnika, pa še škoda ni velika če padeš. aja, pa še v avto šoli bom vozil ER-5 :rolleyes: .

torej kako ste zadovoljni s svojimi motorji? na kaj pazit pri nakupu? koliko je zavarovanja za tak motor?

hvala!

lp robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zavarovanje pride 93 Evrov (pr04 in popust na neodjavo, brez AO+), skupaj s cestnino in novo tablico pa vse skupaj 150 Evrov. Poraba 4.5- 5.5 litra. Na cesti z lahkoto slediš ostalim, nič ni podhranjen. Zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER5 je super motorček, tudi pri meni je bil v ožjem izboru, ko sem prodajal 125 in iskal močnejši motor..

Edino glede podhranjenosti se ne bi popolnoma strinjal, ker je to precej odvisno kakšne motorje ima klapa s katero se furaš.. Če je tempo malo hitrejši, je treba ERiko kar fajn tiščat, pa vrtit, da se da lovit. Jaz imam 30KM več, pa se mi tudi včasih zazdi da je kar podhranjen, kadar se užge kakšno bolj sportski turo :) Pa ne zaradi tega, ker bi ga sedaj pičili 200 al pa kej, ampak zgolj zato, ker ga je treba precej bolj vrtit pa tiščat, predvsem pa delat z menjalnikom, da slediš raznim pospeševanjem, ipd..

Če pa veš, da se boš izogibal hitrejših voženj, kar je na začetku tudi zelo priporočljivo, potem pa kar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne,- sem po petletni pavzi rekel sam sebi, za začetek nekaj manjšega, da si pridem nazaj. Je pa ER-5 za nabiranje izkušenj in uvajanje nazaj prav idealen. Pa da v glavi razčistim, kaj potem.. In sta za zdaj dve možnosti: večji naked, ali pa nazaj na Classica. :whistle:

Vecji naked :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER5 je super motorček, tudi pri meni je bil v ožjem izboru, ko sem prodajal 125 in iskal močnejši motor..

Edino glede podhranjenosti se ne bi popolnoma strinjal, ker je to precej odvisno kakšne motorje ima klapa s katero se furaš.. Če je tempo malo hitrejši, je treba ERiko kar fajn tiščat, pa vrtit, da se da lovit. Jaz imam 30KM več, pa se mi tudi včasih zazdi da je kar podhranjen, kadar se užge kakšno bolj sportski turo :) Pa ne zaradi tega, ker bi ga sedaj pičili 200 al pa kej, ampak zgolj zato, ker ga je treba precej bolj vrtit pa tiščat, predvsem pa delat z menjalnikom, da slediš raznim pospeševanjem, ipd..

Če pa veš, da se boš izogibal hitrejših voženj, kar je na začetku tudi zelo priporočljivo, potem pa kar :)

Jaz pa le mislim, da je ER5-ka pravsnji zalogaj za nekoga, ki ravno naredi izpit. Ima dosti rezerve, da ga z veseljem vozis celo leto, potem si pa pac kupis nekaj mocnejsega, ce rabis. Pa tudi za zacetnike ga ni priporocljivo tiscatdo konca, da ne pride do hopsasa drajsasa. Klapa pa verjetno to razume, in prilagodi hitrost sibkejsemu clenu, kajne?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa le mislim, da je ER5-ka pravsnji zalogaj za nekoga, ki ravno naredi izpit. Ima dosti rezerve, da ga z veseljem vozis celo leto, potem si pa pac kupis nekaj mocnejsega, ce rabis. Pa tudi za zacetnike ga ni priporocljivo tiscatdo konca, da ne pride do hopsasa drajsasa. Klapa pa verjetno to razume, in prilagodi hitrost sibkejsemu clenu, kajne?

:rolleyes:

v bistvu bi ga uporabljal samo za vožnjo v službo ob lepem vremenu (cca. 25km v eno smer), pa za kakšen kratki solo izlet ob vikendih, ne mislim pa divjat. lepo po predpisih, ker bi še rad en čas živel. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!