Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

:hmm: sploh ni nekaj ekstra sanjska  :whistle:

kakor za koga...ima pa definitivno atribute, kateri pri večini moških veljajo za lastnosti sanjske ženske....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor za koga...ima pa definitivno atribute, kateri pri večini moških veljajo za lastnosti sanjske ženske....

Joške?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamala :naughty: malenkost :grrr kakor za koga, hvala :grim

jah ..Tadej ma pač pedigre.... :OK: jest ga recimo nimam...

A pedigre bi rada imela :? Ti ga bom prinesel ene dve konzervi :P

vsaj tapravega ne....
A tega ze imas. OK, potem pa ne tega ;)

sam unga makaronarskega :closedeyes:
A to bi rada? Makarone? :blink: Zakaj pa potem ne reces :P A te povabim? Ti bom malo soka z mojega zrezka zlil, da ne bos rekla, da moras cisto suhe makarone natepavat :devil: Se zmeraj bolje, kot pa da se krvavo useknem po tebi :oops: po makaronih :?

...me je kr mal sram... :(
Caki, caki... A to slucajno pomeni, da ti le ni do makaronov? Da bi rajsi zrezek? Cevape? Ok, lahko se tudi tako zmeniva :smoke:

A sem ze :topic: Kaj pa je sploh zaen topic :? Aha, Sanjska zenska. OK.

Da ne bom tebe sanjal, Zenska :angry2: Pa tvojih makaronov :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamala  :naughty: malenkost  :grrr kakor za koga, hvala  :grim

A pedigre bi rada imela  :? Ti ga bom prinesel ene dve konzervi  :P 

A tega ze imas. OK, potem pa ne tega  ;)

A to bi rada? Makarone?  :blink: Zakaj pa potem ne reces  :P A te povabim? Ti bom malo soka z mojega zrezka zlil, da ne bos rekla, da moras cisto suhe makarone natepavat :devil: Se zmeraj bolje, kot pa da se krvavo useknem po tebi  :oops: po makaronih  :?

  Caki, caki... A to slucajno pomeni, da ti le ni do makaronov? Da bi rajsi zrezek? Cevape? Ok, lahko se tudi tako zmeniva :smoke:

O čudni hrani ti tuki razglablaš Kruse, pri Firestarters pa vse sladkarije zginejo .) .

O čem je ze govora? A ja, o sanjski ženski! Jaz sem se s tako poročil :headbang: zdej pa o svobodi sanjam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... hja ... zgleda veliko boljše kot onih 25 prijavljenih pacientov hehe. Ji ne prvoščm med čem mora zbirat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :lol1: :lol1:

Sej pravm da ji ne prvoščm, v dobrem zosu je, če mora slučajno na konc res kaj izbrat :lol1:

Cvetka - pri enem *tipu* je piše tole:

Kako se vidi: kot rožo, ki potrebuje veliko nege, da se odpre in zasije z vso lepoto

Rastline potrebujejo ljubezen in substral ... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja  :lol1:  :lol1:

Sej pravm da ji ne prvoščm, v dobrem zosu je, če mora slučajno na konc res kaj izbrat  :lol1:

Cvetka - pri enem *tipu* je piše tole:

Rastline potrebujejo ljubezen in substral ... :lol1:  :lol1:

Definitivno potrebuje "Viagro"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang,ti si se pa zgleda zloooooooooo postaral (avatar). Pa menda ja ni sanjska kriva... :?

Ja, od Busha sem prešaltal na Freuda... zdaj ko sem to napisal je res izjemno bizaren preskok :wacko: Pa nima veze s sanjsko žensko .) Sicer pa Freudova izjava pove vse...

Mene postara le še, če mi moja Black Pearl kakšno zagode :slap:

Madonciš, bolj ko gledam tole sanjsko žensko, bolj se igram z idejo, da bi se bil moral prijaviti na oddajo. Si predstavljate kako bi ostali bimboti zviseli, če bi se pripeljal en motorist, ji porinil v roke čelado, jo naložil zadaj in malce... zapeljal?

Jebi ga, motoristi smo pač neodoljivi :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, kar tolaži se - res je sicer, da bi šla takoj s tabo ampak zato, ker ve da me poznaš in bi ziher se pripeljal kaj naokrog. Zaveda se, da me pač ni vredna ampak še vedno upa. :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vi kar sanjajte. Menda se je med snemanjem na smrt zaljubila v tistega šefa marketinga al produkcije na POP TV. Tudi on menda ni čisto ravnodušen. Se odgovorni že bojijo za usodo oddaje. To so seveda samo čenče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vi kar sanjajte. Menda se je med snemanjem na smrt zaljubila v tistega šefa marketinga al produkcije na POP TV. Tudi on menda ni čisto ravnodušen. Se odgovorni že bojijo za usodo oddaje. To so seveda samo čenče.

pol bo pa unih vseh 25 odletel,

ko posrani golobi.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!