Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

mi imamo raje mehke in okrogle ne pa kockaste  :yea1:

bolje da lulja nego da žulja :lol1:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo,pa bo petek :OK: Komaj že čakam...celo moje življenje se vrti okoli te sanjske ženske.Srečen sem,da sem se rodil... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo,pa bo petek :OK: Komaj že čakam...celo moje življenje se vrti okoli te sanjske ženske.Srečen sem,da sem se rodil... :lol1:

Misliš kelnarco v tvojem najljubšem kafiču? :hmm: :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A temu se danes pravi telebajski  Vcasih so bile miselinke 

A kdo sanja telebajske? Jest ze ne. Raje Miselinke. Se raje dunlopke.

... angleži imajo lep izraz "love handles"... ljubezenski ročaji... ehehehehe.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Love handles, ja ;)

Saj ce si navajen sportaka, itaq ni panike. Se malo bolj na tank ulezes, pa roke malo bolj naprej stegnes :naughty:

Ce je seveda kaj za zagrabit. Motor brez rock :glare: Ok, to bi se slo. Brez belance? No Go :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... angleži imajo lep izraz "love handles"... ljubezenski ročaji... ehehehehe....  :P

Kaj a za lep slovenski izraz "fuk ročke" še nisi slišal :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ... fotke so predvsem tiste, ki ti povejo, če je osebek nasprotnega spola sanjski :slap: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla a bi si midve omislile enga tazga kartonastega lifesize retuširanega dečkota da ga postaviva v kopalnico....pa enga na kavč v denvno....... :blush:

da se ne bova počutile tako hudičevo prikrajšani :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je komu kockasta, naj malo zmanjša okno brskljalnika... deluje vsakič :krneki:

sori, nisem vedel, da je to možno. malo sem nerazgledan kar se tiče spletne tehnologije :P Hvala za pameten nasvet! Pa še kdaj!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla a bi si midve omislile enga tazga kartonastega lifesize retuširanega dečkota da ga postaviva v kopalnico....pa enga na kavč v denvno....... :blush:

da se ne bova počutile tako hudičevo prikrajšani  :naughty:

pa lahk na tem modelu obraze pa štingle menjavata po potrebi in želji za tekoči dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lahk na tem modelu obraze pa štingle menjavata po potrebi in želji za tekoči dan ;)

recimo ja...glede na nivo posameznega hormona v krvi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi si raje kakšno live verzijo tipa našle za vajin domek? Veš kok bi na barvi prišparale? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm:

Hm......NE......ker tisti govorijo, zahtevajo, spizdijo takrat, ko bi jih rabil, ne pokličejo.....saj majo tud dobre plati......sam.....Nope....kar se mene tiče.....zaenkrat rajš enega "popolnega"sprintanega v naravni velikosti......se mi zdi, da kartuša še vedno manj stane. :evilgrin:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!