Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Po pravic povedan, mi je bla oddaja Sanjski moški bolj všeč  :grim  Pa ne zarad unga Damirja  :nono:  ampak, ker je blo velik punc  :naughty: , tle pa več al manj gledam sam desce  :angry2:

kdo pa pravi, da moraš gledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa tut tale Miša ni tko slaba  :OK:

Eh, meni se zdi malo omejena :BUA:

Slucajno sem gledal prvi del :whistle: Pride do mize in vprasa fante ce lahko malo zmoti :?

:wacko: Halo....A so oni tam zaradi nje, al zato da bojo klepetal ob sampanjcu :glare:

Pa kdo je rekel, da bo smeha? Kakor sem videl v napovedniku, je bil cel kup solz.... :fight2:

Mah, beda :BUA: Pa niti ni tko dobra bejba ni... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chick fight chick fight. UAUAUA  :010  :010  :010

midve s pupo debatirava.... :naughty: .....tepeva se samo na privat :whistle:

kako je že moj ata reku? :doze:

"tale bi mogla pa bit čuvajka v prevzgojnem zavodu."

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast bi jih zaprl v eno velko hišo za bazenom , sauno , fitnesom , solarijem in restavracijo za en teden in bi jih lepo snemal , kot skrita kamera.

:OK: To bi pa bla atrakcija in akcija  :OK:

In pol bi vidu tipčke okol bazena na stolčkih s pirom in eno sanjsko žesnko, ki išče pozornost :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal čudne tipe zbira... :cry:

..........pa pokaž mi enga k ni čuden :doze: ......samo da ni ona čudna :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko grem malo skoz te vase komentarje...dobim obcutek da sem v krogu samih izbranih lepotick in lepotcev, ko so povrh vsega se pametni :grrr

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a ti nisi šel čez posebno komisijo predno si se sploh lahko na motosvet prijavil :? Itak da smo tukaj sama smetana naše družbe :lol1: :lol1: Kaj a pol tut to ne veš da se je Damir pri meni šolal za "sanjskega" :P (hm zakaj sem pol jez še kar samski..... :huh: )

:kva2: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(hm zakaj sem pol jez še kar samski..... :huh: )

:kva2:  :lol1:  :P

Zobotrebec stari, zobotrebec :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zbira čudnih, pač pa bo zbrala tistega, ki ma kaj pod palcem $$$.

Tako kot si je Damir postregu. :SS $$ :love1: $$ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zbira čudnih, pač pa bo zbrala tistega, ki ma kaj pod palcem $$$.

Tako kot si je Damir postregu. :SS $$ :love1: $$ :P

Edino pravilno, saj smo v dobi kapitalizma.

"ŽELELI STE, GLEJTE!"

Popravljeno . Popravil motomanijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša me je mal razočarala :BUA:

Tist je pa res grdo nardila, kar je nardila Ediju :SS Lahko bi to na drugačen način speljala.

Mislm, da se že mal vzvišeno obnaša :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi se smejal če bi jo na koncu tazadnji zavrnil :lol1: ..... kva pa misli da je, ta kokoš afnasta, Lermontova je najdla :slap: , kaj ma res tako zdolgočasen lajf :doze: ....sem mislil da je pristala v snemanje oddaje zaradi zabave :hmm: , heca itd. pa vidim da je očitno stvar preveč resno vzela :grrr ... :SS

Alena jez še vedno nate čakam :wub:

:D .) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alena jez še vedno nate čakam  :wub:

  :D  .)  O:-)

:blush: :blush:

ampak znam pa uletet... mislim, da to temo berem drugič od kar je odprta.. pa naletim na tak lep kompliment... :004

lp alena

p.s. fantje razložite mu, da čakanje ni preveč učinkovita metoda...

sorry... saj vem :topic: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša me je mal razočarala  :BUA:

Tist je pa res grdo nardila, kar je nardila Ediju  :SS  Lahko bi to na drugačen način speljala.

Mislm, da se že mal vzvišeno obnaša  :hmm:

se cist strinjam, pol ga pa se tko prov vprasa kaj ji lahko on ponud, skoda da ji ni kontre spucu kaj lahk ona njemu...najbl smesn je blo pa to da mu je dala tangice, cez 3min je pa "odsla za 5min" in pol k je pa on res su je blo pa use narobe, torej ona lahko dela kar hoce, drugi se ji pa morjo podrejat :SS :SS :SS , si raj kupm 1 metr strika kokr pa da sm s to babo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je nardila da je tolko govora??????

Sicer pa je tole čist mim, pizda tipi se mečejo za tisto babo k da je boginja, jebemu mast sej je še kje kaka kura. Edini še pri pameti je un ta blond dolenjc Cime al kaj je že. Njemu so še vedno glavne borovničke, na napredovanje v naslednji krog upa sam zarad dobre družbe pa zarad fešte. Sanjska ženska mu je bolj postranska zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po tistem zmenku včeraj mi je čist jasno zakaj je še vedno samska. Ženska bi kr neki rada. :SS :SS :SS :SS :SS

Uni vzadenč je bil prekosmat, ta je prenaumen,... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!