Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

TO!  B)

Al pa s tičem okol ušes. To pali!  :kva2:

Z mehkim tičem, da ji bo jasno, koliko ti pomeni. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa ega tiče sem pa čisto prav mislila, mogoče ti nisi ustreznih smernic potegnil.........

Še enkrat ponavljam, da ego v strokovnem jeziku niti pod razno nima enakega pomena, kot v pogovrnem. V prvem gre za strukturo psihe in sicer za zavest+funkcijo cenzure, v pogovornem pa za ponos, samopodobo in prepričanje (o sebi).

Vendar ti moram dati prav. Glede na poste, ki sem jih prebral, kaže da ima večina teh hudih decov res občutljivo samopodobo. Saj veš kako pravijo. Bolj kot si krhek in se počutiš ogroženega, bolj sovražno in občutljivo reagiraš. He he.

Majke mi, js bi se moral prijaviti tja, da bi lahko z miško razpravljal o klasični glasbi in rečeh, ki jo zanimajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar ti moram dati prav. Glede na poste, ki sem jih prebral, kaže da ima ....Majke mi, js bi se moral prijaviti tja, da bi lahko z miško razpravljal o klasični glasbi in rečeh, ki jo zanimajo :grim

takale je tud edi metal ven, preden sta šla na večerjo... :grim ...pa veš kako je končal :hmm: .....

:lol1:

...v solzah.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, mirno lahko ukinemo temo drugi štosi IV

Ker, kolk sem se pa zadnje par dni tle presmejal...eni mate pa res ideje in izjave...v pozitivnem smislu, seveda.

Kar se pa tiče Edija in načina, kako je bil "nogiran" bi dodal..pred kamerami, režiserko, snemalci, tonskimi mojstri..je najbrž težko bit takšen, kakršen si v resnici. In če bi bla PA RES sama v prostoru, bi ji na "kaj pa mi lahko ponudiš" prav gotovo odgovoru po moško...mislim...zadrl bi se; posluš češpla...nab..šem te u kero kol lukno hočeš, kadar hočeš in kolkrat hočeš (no ja..zadnje ni glih tko..)...in če ti to ni dost za začetek, kva sploh delaš tle...

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, mirno lahko ukinemo temo drugi štosi IV

Ker, kolk sem se pa zadnje par dni tle presmejal...eni mate pa res ideje in izjave...v pozitivnem smislu, seveda.

moško...mislim...zadrl bi se;  :fight2: posluš češpla...nab..šem te u kero kol lukno hočeš, kadar hočeš in kolkrat hočeš (no ja..zadnje ni glih tko..)...in če ti to ni dost za začetek, kva sploh delaš tle...

:kva2:  :kva2:

mislm,...ti se pa ne hecaš :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat ponavljam, da ego v strokovnem jeziku niti pod razno nima enakega pomena, kot v pogovrnem. V prvem gre za strukturo psihe in sicer za zavest+funkcijo cenzure, v pogovornem pa za ponos, samopodobo in prepričanje (o sebi).

Vendar ti moram dati prav. Glede na poste, ki sem jih prebral, kaže da ima večina teh hudih decov res občutljivo samopodobo. Saj veš kako pravijo. Bolj kot si krhek in se počutiš ogroženega, bolj sovražno in občutljivo reagiraš. He he.

Majke mi, js bi se moral prijaviti tja, da bi lahko z miško razpravljal o klasični glasbi in rečeh, ki jo zanimajo :grim

o tem se tudi na nesanjskem zmenku ne pogovarjam, ker vem, da ne bom daleč prišla........ :lol1:

kaj čmo, punca je pač zahtevna.... hvala bogu, kaj pa bi bilo, če bi pobrala prvega, ki bi z najmanj mlahavim tičem pomahal..........

Avatar, sej ti pa nisi tolk butasta žival, kot zgledaš na prvi pogled :lol1:

hec hec štej to za pohvalo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, mirno lahko ukinemo temo drugi štosi IV

Ker, kolk sem se pa zadnje par dni tle presmejal...eni mate pa res ideje in izjave...v pozitivnem smislu, seveda.

Kar se pa tiče Edija in načina, kako je bil "nogiran" bi dodal..pred kamerami, režiserko, snemalci, tonskimi mojstri..je najbrž težko bit takšen, kakršen si v resnici. In če bi bla PA RES sama v prostoru, bi ji na "kaj pa mi lahko ponudiš" prav gotovo odgovoru po moško...mislim...zadrl bi se; posluš češpla...nab..šem te u kero kol lukno hočeš, kadar hočeš in kolkrat hočeš (no ja..zadnje ni glih tko..)...in če ti to ni dost za začetek, kva sploh delaš tle...

:kva2:  :kva2:

Mah tale Edi je tak slinavc, da ji kaj takega ne bi rekel tudi v hecu ne......... nažalost :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse te kretene, z žensko vred bi bilo treba poslat na prisilno delo in bi se mal zbliževali po kakšnih osmih urah v kamnolomu. takrat bi prišla do izraza pristnost... navaden skupek samopomilujočih kretenov, infantilnih slinavcev in pa "higher-ground" pleh pičke, željne potrditve njega kvazi egotripa... za skozlat...kar grem pa drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In glih ta bejba se bo ven metala z znanjem in inteligenco. Študira pravo v MB in s težavo (ne)izdeluje tudi tiste izpite, ki sicer služijo za zviševanje povprečja. :grrr Je pa res, da morajo biti tudi tipi posebni primerki, da se sploh prijavijo na takšno oddajo.

Ne glede na vse skupaj, pa je oddaja velik uspeh, saj se vsa Slovenija pogovarja, kako je Miša odjebala tistega nevemkakomuježeime. To pa je glavni namen POP TV. Fantje in punce zdrsnili smo v kolesje... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi biu kak motorist tam, bi ji cel cajt težiu (v stilu škrata Bolfenka):" Pa daj grema se pelat no ... samo malo nooo ... daj no .... greema... brum brum ... daj nooo ... grema se pelat ... samo malo ..... daj no... " :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi biu kak motorist tam, bi ji cel cajt težiu (v stilu škrata Bolfenka):" Pa daj grema se pelat no ... samo malo nooo ... daj no .... greema... brum brum ... daj nooo ... grema se pelat ... samo malo ..... daj no... " :P

aja :angry2: a sam to mi lahko nudiš :devil: kaj pa moja frizura :doze:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja  :angry2: a sam to mi lahko nudiš  :devil: kaj pa moja frizura  :doze:

:lol1:  :lol1:

kaj me briga frizura, če imaš gor čelado...če pa doma kuhaš pa še tolk manj, dokler je hrana ok... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja  :angry2: a sam to mi lahko nudiš  :devil: kaj pa moja frizura  :doze:

:lol1:  :lol1:

jah, frizura mora bit tut taka, da se v čeladi ne skisa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj Sym. Škrat Bolfenk bi rekel še, "daj mi glavo, no", "daj mi ga potegni malo, saj bom pazo!!!", "samo malo mi ga potegni prosim","daj ti tam na oni strani mize","al pa ti tam s kamero..." Na koncu bi ga uslišal Robert Erjavec... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera frizurca pa buba....... :hmm:  :hmm:

:devil:

ne vem, kam pa ti ponavad natakneš čelado :whistle:

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una k je ti ankol nauš vidu :P

Še manj pa friziral.... ker če bi nate čakala, bi bila do sedaj že čisto zaraščena....

sem vedela, da ste moški močni predvsem na besedah :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa vi naredili, da vam punca ob mizi sleče tangice in vam jih da.

Sliniti, da boš prav avto res nima smisla.

Lahko bi jo pa Edi takoj vrgen na mizo na hrbet, mogoče jo pa s tem nebi "žalil", tako kot eni pravijo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa vi naredili, da vam punca ob mizi sleče tangice in vam jih da.

Sliniti, da boš prav avto res nima smisla.

Lahko bi jo pa Edi takoj vrgen na mizo na hrbet,  mogoče jo pa s tem nebi "žalil", tako kot eni pravijo. :lol1:

Jst bi jo direkt vprašu, kolk primitvna je, da misli, da me bodo ene ušive tangice zmatrale že koj na začetku :P (pol bi pa z erekcijo mizo zlomu :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi jo direkt vprašu, kolk primitvna je, da misli, da me bodo ene ušive tangice zmatrale že koj na začetku :P (pol bi pa z erekcijo mizo zlomu :P)

in potem bi se moker zbudu :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še manj pa friziral.... ker če bi nate čakala, bi bila do sedaj že čisto zaraščena....

sem vedela, da ste moški močni predvsem na besedah  :lol:  :lol:

PUPA!, se bom vzdržal komentarja,...da ne boš užaljena oz da me ne bodo same besede

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!