Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Tale miška je slasten zalogajček, čeravno mi karakterno ni najbolj pri srčku.

Njene temeljne karakteristike, ki jih skuša prikriti, so: pohlep, ambicioznost, samovšečnost in pretkanost (no, gotovo ima tudi "lepše" kreposti v svoji duhovni malhi).

In kar spretna igralka je. Še posebej, kako je takrat reagirala užaljeno, ko ji je kosmatinec dejal, da je denar zelo pomemben. In tiste solzice, ko jih je likvidirala. He he he.

Edeka je imela namen odpokati od vsega začetka, že ko je prišel skozi vrata. Zato se ga je lotila z vprašanji, ki so ji znana. Pač glede na to, da je glasbeno podkovana deklica.

Pupa: Tokrat si v zmoti. Četudi jaz nimam najboljšega mnenja o nerazgledanih arhaikih, ki so tam očitno brez izjeme vsi, moram dodati, da Edek ni rekel ničesar napak.

Je pa res, da ni rekel skoraj ničesar:)

In da kriviš moški ego? Kakšna raba neustreznih izrazov. Ego (vsaj psihoanalitično...od tod tudi v psihološkem smislu izvira) je potrebno enačiti z zavestjo, ne pa (kot morda misliš) s samopodobo, ponosom in ostalimi priteklinami, ki so pri možakih (po tvojem mnenju) tako krhke.

Sicer pa za mišo še posebej velja temeljni rek srečnega (sploh zakonskega) življenja: Penis bonus pax in domus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena navadna afna zguncana, fina...... :BUA:

Še daleč od približka sanjske ženske.

Me zanima kje so glih to šlevo najdli?

:eek: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če mene kdo vpraša glede sanjske ženske , bi rekel takole :BUA:

Tole je vse en navaden kič. Nobene realnosti  :SS

A se tkole ženske išče  :?

Za moje pojme mora nekaj preskočit , kakšna iskrica , ali pa se mora  takoj užgat .

Ste že kdaj imel občutek , da ste vidl neko osebo in vam je blo takoj jasno , da je to , to ?  Tukaj se gre pa bolj za nateg folka pred TV ekrani :slap:

No si mi z jezika potegnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, jebo mater, če una baba zna kaka rezlika je med pianisti, skladatelji, rolingi in atomik harmonik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, jebo mater, če una baba zna kaka rezlika je med pianisti, skladatelji, rolingi in atomik harmonik...

Točno tak vtis sem dobil tudi jaz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je nekdo tukaj zapisal: Če ženska ni nataknjena čez noč, je nataknjena čez dan :lol1: In tale bejba se mi zdi čez dan kar precej nataknjena :hmm: Čeljust zoprna. Tisti model bi jo moral predvsem, takoj, ko ga je ona vprašala, vprašati, kaj pa lahko ti meni ponudiš. Mislim kakšno vprašanje je sploh to. Kača primitivna. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je nekdo tukaj zapisal: Če ženska ni nataknjena čez noč, je nataknjena čez dan  :lol1:  In tale bejba se mi zdi čez dan kar precej nataknjena  :hmm: Čeljust zoprna.

ČE ŽENSKA NI "NATAKNJENA" ČEZ NOČ, JE NATAKNJENA ČEZ DAN

Izjava by SHARKi v temi Ozdravili bomo homoseksualce

Sporočilo uredil(-a) Polž dne 11 Jan 2005 @ 09:47

kako je to res :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men baba že po očeh ni všeč. Sama ne ve kaj hoče, hoče se pa imet za neko A klaso, kar ni niti pod razno.

Če bi jst zraven nje sedu bi tistem kelnarji, ki je težil z vinom, flašo strgal z rok, ga pošteno nagnil, odpel zadrgo in ji pokazal kaj lahko nudimmm... :grrr ... se kej več si pa hlod babji ne bi zaslužu.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej pupa no...ne seri.... :BUA:

to nima veze z moškim egom....če je tipa povabila v naslednji krog, naj ga skensla če meni da ni za njo pravi v naslednjem izboru...ker bi razumel da bi ji Edi rekel kaj slabega, ponižujočega....tipica mu tangice da, ga sprašuje če pozna znane pianiste (kot da ona ni uro pred snemanjem po Vsevedniku brskala da se pametno naredi) in se dela neki kar sploh ni....

ma kr neki...je ta miša...za moje pojme...prasica....

Si pa res naiven....... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: Tokrat si v zmoti. Četudi jaz nimam najboljšega mnenja o nerazgledanih arhaikih, ki so tam očitno brez izjeme vsi, moram dodati, da Edek ni rekel ničesar napak.

Je pa res, da ni rekel skoraj ničesar:)

In da kriviš moški ego? Kakšna raba neustreznih izrazov. Ego (vsaj psihoanalitično...od tod tudi v psihološkem smislu izvira) je potrebno enačiti z zavestjo, ne pa (kot morda misliš) s samopodobo, ponosom in ostalimi priteklinami, ki so pri možakih (po tvojem mnenju) tako krhke.

Morda, da se motim, sem omenila, da niti nisem gledala. Izhajam iz sebe in iz dejstev, ki so mi bila že prej predočena skozi oddajo.

kar se pa ega tiče sem pa čisto prav mislila, mogoče ti nisi ustreznih smernic potegnil.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je EDI res en slinavc, ne pa dec. No, to kar je po ona naredila, da vsaj snemalnega dne ni končala, pa samo kaže njen nivo (IQ 65).

Normalno, da ga je črtala iz seznama, samo ne na tak način. Punca pač ni profesionalna.

Naj večji hec bi pa bil, ko bi naslednjič vsi odklonili rožo od nje. Po domače : odfukali bi jo (kot pravi PUPA). :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Variete Sanjska ženska je smiselno gledati, če:

1. res nimaš prav nobenega pametnejšega dela (kar je slabo)

2. se zavedaš, da je že sama zamisel, da se xy gumpcev javno (pred kamero) resno poteguje za naklonjenost neke ženske, ki je niso še nikoli prej videli, podn

3. pričakuješ nivo in obnašanje nastopajočih v skladu s predpostavko iz točke 2

Potem te pač nobena poteza ne more več vreči iz tira, kaj šele, da bi o njej resno razglabljal. Lahko te pa solidno zabava. Kot denimo zgodovinska gesta "sanjske ženske", da ubogemu Ediju podari svoje spodnjice...

Haloooo! :blink:

Da nekomu "podariš" škatlo in mašnco, darilo pa šparaš za bogvekoga drugega???

In močno se mi dozdeva, da se je "sanjska ženska" ob tej gesti (v kombinaciji z Lermontovom in orkestrom izbranih svetovnih pianistov) doživljala kot femme fatale. In ubogi Edi ji je padel na finto. Ker če ji ne bi, bi ji lahko na njeno lokavo vprašanje:

"Kaj mi lahko nudiš?"

povsem skulirano podaril lastne spodnjice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, ti pišeš kot poznavalec...nabolj me ta ugotovitev zaskrbljuje v vezi s tvojo 1. točko....

Še dobro, da ne vem, o čem tuki govorite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če ji ne bi, bi ji lahko na njeno lokavo vprašanje:

"Kaj mi lahko nudiš?"

povsem skulirano podaril lastne spodnjice.

RESPECT :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeljust zoprna.

Kača primitivna. :BUA:

:lol1: tole mi je pa tolk všeč :lol1: ni boljših (oz. slabših) izrazov zanjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ziher kar tak ni šla....... sigurno ji je kaj takega rekel, pa je popizdila in šla..........

Se strinjam. Model jo je prov poniževal. "Miša če boš z mano boš mela avto!!!!!????, Miša jst bol uperm avto k ti!!??, Miša ti boš prala, pa likala, jst bom pa za avto skrbel!!??, Miša ti si men ušeč-ja komu pa ni. Men se zdi tale Miša fejst punca. Inteligenca v lepem telesu. Je punca k ve kaj hoce in ne ena avša. Poštena je do fanto in jih (ce ji niso všeč) takoj, ne pa kot tist damir k je ze peto oddajo uno avšo podru, se zacopu vanjo (k mu je pomoje junfer snela), pol pa daju upanje ostalim puncam do konca serije. To se mi zdi bol podlo, od tega kar je nardila miša, k je sam odkrito povedala, da ji tale lojze (k je sam priznal da ni v eni stvari dober) ni všeč.

Je pa res, da je bil njen način grob. Tista misel je bila tut kr neki. Lahka bi ga lepš odfukala.

MA sej je vsen. Mal sm zašol. sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Model jo je prov poniževal.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Ja res, tip jo je poniževal, da tega ni bilo možno gledat. :grrr Potem mi ni jasno, zakaj je imel solzne oči. Od smeha verjetno :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je on njo poniževal???? Zato ker ni pač znal povedati nekaj pametnih stavkov....

Na lep način ji je hotel povedati, kaj ji bo nudil... pa mu je tolk zatežila, da sploh ni več vedel kaj naj ji reče. Meni je bilo čisto jasno, kaj je želel povedati.

Ona je po mojem mnenju samo iskala razloge za prepir oziroma za takšen konec večerje. Ker na prvem zmenku se res ne pogovarjaš o takih temah, ki jih je ona izbrala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je prasica na kvadrat!! Ko bi mene baba drugič vprašala kaj ji lahko nudim, bi jo lepo vprašal če je tupa in če ne zastopi!! Če pa bi probala tretjič pa bi jo na gobec! DOBESEDNO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba je prasica na kvadrat!! Ko bi mene baba drugič vprašala kaj ji lahko nudim, bi jo lepo vprašal če je tupa in če ne zastopi!! Če pa bi probala tretjič pa bi jo na gobec! DOBESEDNO!!

Ti si pravi dedec :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!