Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

to pa odvisn kasne frendice mas,zto k mene bi bl zanimal motorji od sanse zenske  :whistle:

...a res!!! :kva2: ....pa ti si sanjska ženska motosveta :worship: :worship:

...kdaj greva na kofe?? :) ... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša ga je prav carsko zabila.... Bravo Miša!  :OK:

:kva2: Chris@: Da nisi ti ta sanjska "ženska", ki jo oz. se tako lepo zagovarjaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater....... malo bolj je ženska samozavestna in ve kaj hoče in se i ne da ukvarjat z bedarijami in bedniki, jo takoj napadete........ kako hitro je moški ego prizadet.......

jaz oddaje nisem gledala, ampak mi je pa ta Edi full slinavc in če je kake take govoril, kot si lahko predstavljam da je, ni čudno, da ga je skenslala......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater....... malo bolj je ženska samozavestna in ve kaj hoče in se i ne da ukvarjat z bedarijami in bedniki, jo takoj napadete........ kako hitro je moški ego prizadet.......

jaz oddaje nisem gledala, ampak mi je pa ta Edi full slinavc in če je kake take govoril, kot si lahko predstavljam da je, ni čudno, da ga je skenslala......

kaj pol sploh komentiraš. če nisi gledala oddaje :hmm: :hmm:

da je pa samozavestna,.....sm ne na tak način k ga je tuki pokazala,...to je daleč od samozavesti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nima punca tolk "jajc" in človeka , v tem primeri Edija, pogleda v oči in mu reče, "ej, sorry pač nisi moj tip",......ampak da kr umakne oz pobegne od večerje........... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ni vredna da jo pes poščije

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ziher kar tak ni šla....... sigurno ji je kaj takega rekel, pa je popizdila in šla..........

na podlagi česa si tolk ziher?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na podlagi česa si tolk ziher?

ker se mi zdi, da je tist njen odhod potegnjen iz konteksta..........

možno pa tudi ja...... kaj pa vem... pa tudi po pravici povedano, me sploh ne briga toliko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj sem samo svoje mnenje povedala... Trdim, da Miša ni naredila nič narobe, se pa vidi, kot je že Pupa rekla, da je moški ego pač prehitro prizadet... In kot se lahko vidi po moških odzivih, pa sami niste kandidirali na Sanjski ženski.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebi ga zajla...jz gledam to,da se pol lahko s sošolkam vsaj kej pogovarjam na kofetu :P ....ker od motorjev in recimo MotoGP-ja nobene nč ne zanima :D  :D  :D

... :lol1:  :lol1:  :lol1:

aha zj vsaj vem zakva te ob petkih zvečer nker ni <_< :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: kdrkol c me pels s svojo cbrko  :OK:

Kaj je pleh ena fajna zadeva ne? :alien1:

Kar se pa Marganke tiče pa, eno je da ti dopizdi in ti tip sploh ni všeč (zakaj ga je potem sploh izbrala v naslednji krog :hmm: ), drugo pa je da iz njega javno na TV delaš budalo :BUA: (pa men tut Edi ni preveč simpatičen ampak vsi imamo čustva, pa če smo gravži ali pa lepotci I klase)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pleh ena fajna zadeva ne?  :alien1:

...ooo ti pa tud pojma nimaš,....a ti ne veš da ma CBR-a plastiko in ne pleh :P :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ....

lp cagiva

P.S da ne boš kej zares vzel to B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ja vem ja, tko kot vse honde :lol1: , zato pa Yamaho jaham :yea1: :topic:

:OK:

Drugače pa zakaj bi sodeloval, če že bi ...... nekaj posnetkov:

http://sanjskazenska.si/obr.php?show_id=9&media_id=268

:lol: :OK: :yea1: :010

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ima prav, gotovo je rekel nekaj da je popizdila. Oziroma tle je bol problem kaj ni reku, ni ji naslikal kaj vse ji lahko nudi če bo izbrala njega.

Mislem :slap:

Sej jst se čist strinjam z sanjsko, če men ne bi ženska že po 2 zmenkih naslikala kaj vse mi lahko nudi in potem doda še malo več, bi jo jst tud v kur*c poslov, bravo miša tko se dela!!!!

P.S. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst se čist strinjam z sanjsko, če men ne bi ženska že po 2 zmenkih naslikala kaj vse mi lahko nudi in potem doda še malo več, bi jo jst tud v kur*c poslov, bravo miša tko se dela!!!!

P.S. :slap:

:hmm: :hmm: kako se dela??,......mislm :slap: :slap: :slap: ,......sej fora je glih v tem da ni nč naredila, nč rekla, ampak samo odšla,.....

če pa bi rekla, dej Edi pejt u kurac nisi zame in cao,........pol pa kapo dol, sicer pa :BUA: :BUA:

Dolenc™,...al se sm mal hecaš :hmm: , pa se s tem kao prilizuješ sanjski Pupi

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je slučajno kdo mojo objavo narobe razumu, to je bil poskus sarkazma ;).

Še zmer sem na moški strani :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je slučajno kdo mojo objavo narobe razumu, to je bil poskus sarkazma ;).

Še zmer sem  na moški strani  :OK:

a pol pa uvredu :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obadva sta zajebala situacijo, prvo miša s svojimi neumestnimi vprašanji, pol edi ni vedu kaj naj reče, začne klobasat neumnosti, miši se zamalo zdi, v smislu da bo ona odvisna od njega in da sama ni nič sposobna, odzove se nezrelo in prizadane edija, ki mu ni blo vseeno za ta dogodek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz oddaje nisem gledala, ampak mi je pa ta Edi full slinavc in če je kake take govoril, kot si lahko predstavljam da je, ni čudno, da ga je skenslala......

dej pupa no...ne seri.... :BUA:

da je moški ego pač prehitro prizadet...

to nima veze z moškim egom....če je tipa povabila v naslednji krog, naj ga skensla če meni da ni za njo pravi v naslednjem izboru...ker bi razumel da bi ji Edi rekel kaj slabega, ponižujočega....tipica mu tangice da, ga sprašuje če pozna znane pianiste (kot da ona ni uro pred snemanjem po Vsevedniku brskala da se pametno naredi) in se dela neki kar sploh ni....

ma kr neki...je ta miša...za moje pojme...prasica....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!