Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

PUPA!,  se bom vzdržal komentarja,...da ne boš užaljena oz da me ne bodo same besede

:topic:

ja kva... a že imaš odprt tvoj vsesplošni frizeraj??? NE... torej???????

:hmm: :hmm:

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva... a že imaš odprt tvoj vsesplošni frizeraj??? NE... torej???????

:hmm:  :hmm:

<_<

zaprt :fight2: , kr sva se z Pirrulzom ustrašla da boš ti not pršla

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaprt :fight2: , kr sva se z Pirrulzom ustrašla da boš ti not pršla

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:topic:  :topic:  :topic:  :topic:  :topic:  :topic:  :topic:

Verjamem.... z mano je nasplošno malo dela..... kurc... kaj čem, mati narava me je tako naredila..... :naughty: :devil: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa vi naredili, da vam punca ob mizi sleče tangice in vam jih da.

takoj bi mi vilca padla na tla, da preverim če nima dvojnih oblečenih pa me samo zajebava .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabolši je bil pa oni model, ki jih je takoj povohal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj bi mi vilca padla na tla, da preverim če nima dvojnih oblečenih pa me samo zajebava  .)  :grim

Pervy strikes again :lol1: tvojim izjavam se zmeri nasmejem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy strikes again :lol1: tvojim izjavam se zmeri nasmejem :OK:

Gizmo, to je odgovor prekaljenega lovca... :grim Pervy :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah...mislim, da je bilo vse zmontirano....glede na ozko obleko, je skoraj nemogoce, da bi jih tako hitro slekla. No, vsaj po mojih izkusnjah.... .) :P ...hehehe...bla bla. .)

p.s. Pa tud brez hlacnih nogavic dvomim, da je bla...(glede na to, da je bil sneg zunaj in kucma na glavi)...sej unih florescentno roza pa itak nikol ne slece... :SS

Popravljeno . Popravil Zarja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je bilo zmontirano, ker tako eminenten primerek samca, kot je bil ta stvor ne bi mogel pustit vrle in brhke mladenke tako hladne, da bi bile hlačke brez madeža, črte ali vsej vonja, ki bi ga predramil iz abotno montiranega pogleda.

fake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker doma greš spat ponavadi nag ali pa v pižami brez gat. S takim stvorom se ne hodi na dejt...

Razen, če so jo sneli na mostu, kjer je poskušala naredit samomor, ko je izvedela s kom gre na dejt, pa je imela za vsak slučaj gor še hlačke, da ne bi patologi onanirali prej, kot je v navadi zanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ker doma greš spat ponavadi nag ali pa v pižami brez gat. S takim stvorom se ne hodi na dejt...

Razen, če so jo sneli na mostu, kjer je poskušala naredit samomor, ko je izvedela s kom gre na dejt, pa je imela za vsak slučaj gor še hlačke, da ne bi patologi onanirali prej, kot je v navadi zanje.

:D :D :D :D :grim :grim :grrr :grrr

...nehi s takimi, k se bom v hlace..............in to sluzbene!!! :grim :grim :grrr :grrr CAR SI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja, rajš ne, ker potem jih ne boš mogla slečt in komu pod nos podvalit - glej to... bodo čist preveč markirane za neosebno početje, kot si ga dovoli gdč. Sanjska...Ej...če so take sanje dovoljene, potem rajš sanjam Fredya Kruegerja iz Nočne more v ulici brestov.

Razen če združiš fetiš uniforme in markiranje z osebnim znakom. Kak hišnik pade v momentu :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sI mal smotana...ko zdravniki gredo, pride hišnik ;)

Hišnik is in the house, everybody please step out with your pants down. :) Who the dreamcatcher now? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!