Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Sodba je bila mišljena z moje strani. Torej nisem mu dodelila napačno napisano zadevo, ampak sem ga vprašala, če je siguren, da je tako mislil napisati......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O (naduti) Mariborčanki Miši Margan, ki v teh tednih kraljuje kot Sanjska ženska v istoimenski oddaji na POP TV, se piše marsikaj: po novem jo obtožujejo tudi prevare...

V zadnjih dneh je namreč v slovenske e-poštne nabiralnike priromalo pismo, v katerem piše naslednje:

"... sem zasledila eno veliko temo glede sanjske ženske in njenega obnašanja. Tako, mimogrede: ta naša sanjska ženska ima fanta v Mariboru. Pravzaprav je eden bolj znanih Mariborčanov. Za tiste, ki pa se sprašujete, zakaj pa je potem se prijavila, pa vam naj razložim, da dobi dva miliona tolarjev in avto. Kakšen avto, ne vem, ostalo pa vem iz zeloooo zanesljivih informacij... Skratka, deklica se samo promovira. Aja, pa njena bivša sošolka na pravni se že pripravlja na pravosodni izpit, ona pa še kar v prvem letniku... človek se zamisli, kajne? To sem enostavno mogla napisat, saj največkrat vas samo berem. Lahko verjamete, lahko vzamete z rezervo, kakorkoli... Je pač stara mariborska faca, ta naša draga Miša, in taaaaka afna, da je brezveze..."

A to še ni edina zgodba, ki trenunto kroži: revija Stop naj bi namreč Mišo in scenarista Sanjske ženske, Tomaža Cuderja, zalotil med kupovanjem boksaric, da pa se je Miša zagledala v enega od članov ekipe oddaje, pa se je menda namigovalo že nekaj časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvor se je pač malce napol inkognito zlajdral...pa kaj je v tem slabega? Zato ker se ni z vsem? Najbrž res...to je moment za priliko o razlikah med kurbo in prasico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zna tale sanjska tut tkole škilt mrbit?

The Dickies - Cross Eyed Tammy

doesn't have a boy to call her own

nobody to call her on the phone

you can always see the sun in her eyes

and her mammaries are twice their size

tammy's so cross-eyed to me

you can take her out upon the town

she'll be looking up while looking around

if you've had enough than take her home

take her back into the twilight zone

in her sweater she looks better

and i think you'll find

cross-eyed tammy's got a lot on her mind

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to še ni edina zgodba, ki trenunto kroži: revija Stop naj bi namreč Mišo in scenarista Sanjske ženske, Tomaža Cuderja, zalotil med kupovanjem boksaric, da pa se je Miša zagledala v enega od članov ekipe oddaje, pa se je menda namigovalo že nekaj časa...

ja, Tomaž je pač faca :OK: , mogoče mu ni sanjska ampak za pof* pa je :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Dragan ji je že pa lepo povedal: Izberi mene, ker to bo dobra kombinacija med Lepoto in Pametjo :lol1:

:photo: ampak kdo je lep in kdo pameten :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo lahka ljudje tok plehki. Da ti ženska da, moraš sam vrtnce po tleh posut, pa mal smetane stepst.  :SS

jst upam, da nismo vsi tako plehki in da ne dajo vse ženske samo zato, ker vrtnice po tleh posujete...... :hmm:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je prav vseeno, kaj naredi nekdo, da položi svojo sanjsko deklico, vendar uničevanje rož!!!!! :glare: :nono:

Tudi jaz se strinjam s plehkostjo.

Kaj bi šele dosegel, če bi požagal celo hosto. Pa z motorjem preril 3 ha travnikov. Za toliko uničenih rožic, grmičkov, dreves, trave.... bi verjetno takoj dobil ponudbo za ženitev in popolne servise 3x na dan do konca življenja.

Človek mora biti resnično plehek, da ga uničevanje narave tako rajca. :SS

Konec koncev bom pa resnično vesel za Mišo in njenega izbranca, ko se bosta našla. Čeprav slišim in berem veliko negativnih kritik na njen račun, vseeno mislim, da je kar nekaj žrebcev, ki jim je Miša všeč in jim je njen smeh simpatičen.

Hvala bogu, da imamo različne okuse! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njen smeh simpatičen.

Hvala bogu, da imamo različne okuse! :)

Hvala bogu, da imamo MUTE gumb! :blink:

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zacetku se mi je zdela ok zdaj pa mi gre vsakic ko jo vidim na :SS Kaj tak butastega ne vidis vsak dan :ninja: Pa skos se nekaj brezveze smeji, ko da je zadeta <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morte videt!

Kaj nej rečem, CARJI! :worship: :worship:

PS. tudi drugi filmčki niso slabi :) Kaj morm, mam preveč časa :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam najboljši je pa tist kmetiček, iz Dola pri Ljubljani, Boštjan celestina. :D . Sam glede na to da je model tak narcis, ne vem a se je res zacopu vanjo, al bi rad sam zmagu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa slike ne pokaze sam zvok slism :(

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!