Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

dokler se bodo fantje na tole slinli ..tolko casa bodo deklice mislile da je to to kar oni iscejo.....

No ja...

... fantje večkrat na dan iščemo...

... pisoar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo pravi, da dame ne dajo v prdo :hmm: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in tale meni po onih par odlomkih, ki sem jih videl in po tem kar sem prebral, bolj "dama" deluje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste "dame" ki hočejo bit dame, verjetno ne, ker gradijo image na tem kako so fine ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuga je pa tam najdu, de mu je šlo na jok .. krokodila  :kva2:

Mogoče pa miša le ni miša ampak mišo in je kaj takega "belega" najdu edi tam notr... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa odpovedat pir z kolegi, mulca k sosedu..da bomo lahko v miru užival od 20.00 naprej ... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: tale Robi :BUA: Čist leze "toti" miši ali miškoji v "rit" :grim

:devil: zgleda, kot da bi bil njen odvednik, samo malo preveč ga živčki dajejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Robi? A to kakšen z motosveta :grrr

:lol1: a ti še verjetno nisi gledal nobene odaje "sanjske" ženske (bolješdane, edinotisteodajekjerstamelacimeindraganšauv), da bi spoznal voditelja vremenkoja Roberta Erjavca :SS

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragan je pa totalen car hehehe.... kako jo je jebal, to ne morš verjet... sem umirala od smeha :OK:  :OK:  :OK:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kera oddaja je bla dns :slap: edina k mi je bla ušeč od celga ciklusa...se ve zakaj :grim

p.s. Ta izjava od miše mi je šla pa na bruhanje :SS

Dragan al kaj je že uni k je skoz u mozak zajebavu je reku d kaj ima z nekimi skladatelji pa se ja okul tega razvila debata... Kasnej pa miša (pazi njo): Ja kaj ne ločiš med skladatelji in izvajalci :slap: Me zanima kako bi pogledla če bi ji js pokazu zajlo od sklopke pa zajlo od gasa, če bi vedla kera je kera :lol1: drvo babje :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe danes 20 do devetih sem se pa jaz prvič spomnil it gledat to čudo, da vidim ono aviacijo v živo :ninja: Je blo kar zabavno gledati kako so se norca delali iz nje, čeprav ... ne vem a sem prav razumel, ker ravno takrat nisem bil pozoren, ampak a je en med njimi rekel, da ne ve kdo je Mozart :?

Kaj je pa z onim Cimetom pa ne vem, a je ostale nahecal da jo zavrnejo, da je bil on v igri ... no, ne vem, prvič gledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: tale Robi :BUA: Čist leze "toti" miši ali miškoji v "rit" :grim

:devil: zgleda, kot da bi bil njen odvednik, samo malo preveč ga živčki dajejo :lol1:

Ne leze še, rad bi pa zlezu. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!