Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Ma ta baba je tok prfuknena, majkemi....Samo poglejte kako je unga Zokija prizadela zato k je poraščen...Pa kva pol če je,saj pokaže, da je desc...Prokleta p****

Dragan ma pa čist prou da jo jeba v glavo, pravjo, da se use 10x povrne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako bi pogledla če bi ji js pokazu zajlo od sklopke pa zajlo od gasa, če bi vedla kera je kera drvo babje

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umirala včeri od smeha :lol: :lol: Kva so jo tipi zajebaval, najbolj pa Dragan.

Mislm da Cime na koncu ne bo zmagovalec ( :( ), sej je Miša zdej vidla, kako sta se z Draganom delala norca iz nje in po videzu sodeč, ji to niti mal ni blo všeč :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: ta Robi prfuknjen kot ta PRASICA Miša :slap:

On kot voditelj verjetno ne sme bit proti njej, in jo zajebavat tako kot drugi. Tako da mu ne preostane drugega, kot da jo med vrsticami malo brani, kak bi te zgledlo, če bi jo še voditelj jebal v glavo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons vidu sam mal odlomkou. Dragan ji je dau tinte pit. :OK: :OK:

Pol ko ga Miša praša, če se rad dela norca iz ljudi, zravn pa Zokiju odgovori, da se ona norca ne dela.... :SS :SS :SS :SS :SS

Mislm, kje so tole avšo najdl :slap:

Se mi dec, ki jo bo mu, že kar naprej smil :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato se je pa prjaula na saMsko žensko, k je ni u real life-u noben hotu.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm gledu in sm skor :SS Najprej reče da se delajo norca iz nje, ubistvu se pa ona tud :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ne ločiš med skladatelji in izvajalci

Me zanima kako bi pogledla če bi ji js pokazu zajlo od sklopke pa zajlo od gasa, če bi vedla kera je kera drvo babje.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On kot voditelj verjetno ne sme bit proti njej, in jo zajebavat tako kot drugi. Tako da mu ne preostane drugega, kot da jo med vrsticami malo brani, kak bi te zgledlo, če bi jo še voditelj jebal v glavo  :lol1:

Normalno, da je on nebo zajebaval in da malo mora držat kernje :blush: ampak malo preveč je fante napadal in ščitil to avšlo :BUA: po njegovem se avšla ni z nobenega delala norca ipd. Malo preveč je deloval živčno :hmm: histerično :kva2: mislim totalna neprofesionalnost :SS

Za napoved vremena je dober za kaj več pa :SS

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za napoved vremena je dober za kaj več pa :SS

Ma s kje to tebi, še nikoli ni uganu :grrr :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma s kje to tebi, še nikoli ni uganu :grrr  :lol1:  :lol1:

Dons pomoje je, jutr je itaq "ta uscana Zofka" bo itaq padalu, kot je povedu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu, bi mogu bit Robi hvaležen Draganu, sej je ta z svojim šovom naredu ta projekt najbolj gledano oddajo. Dragan je car. Sam Cime je pa največja pička hinavska. Najprej šuntat folk, k je mislu da ne bo izbran, pol k mu pa vrtnco da, se pa stiska pa joka, pa trese, pa slin, pa..... Hipocrite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu, bi mogu bit Robi hvaležen Draganu, sej je ta z svojim šovom naredu ta projekt najbolj gledano oddajo. Dragan je car. Sam Cime je pa največja pička hinavska. Najprej šuntat folk, k je mislu da ne bo izbran, pol k mu pa vrtnco da, se pa stiska pa joka, pa trese, pa slin, pa..... Hipocrite

ahem no ja..........se meni so uturili to oddajo......

samo sem jaz ta odlomek nekako drugace videl..... kolikor se spominjam ni ne ja ne ne rekel. baba se mu je kar okoli vratu vrgla - mogoce se je je v tistem trenutku usmilil?

vglavnem oddaja je skoda cajta, elektrike in energije za oci odprte drzati. :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj ima tukaj smisel ? Ja bila Miša preveč sanjska ? Če bi bila Miša bolj spontana bi verjetno zneslo , tako pa je bilo fantov preveč in je bilo treba preveč igrat . Tudi v filmu bi se tole zelo težko lepo izteklo , kaj šele v eni taki oddaji , ki imajo vsi premalo izkušenj z igro . Miša konec koncev ni tako slaba kot je bilo videti , samo ni mogla drugače , kajti napake so se vrstile ena za drugo. Fantje so pa te napake takoj izkoristili v svojo korist in se malo ponorčevali iz nje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem no ja..........se meni so uturili to oddajo......

samo sem jaz ta odlomek nekako drugace videl..... kolikor se spominjam ni ne ja ne ne rekel. baba se mu je kar okoli vratu vrgla - mogoce se je je v tistem trenutku usmilil?

vglavnem oddaja je skoda cajta, elektrike in energije za oci odprte drzati. :grrr  :slap:

Tudi jaz sem mišljenja da se mu je kar obesila okoli vratu, ker sicer bi se kje drugje potem obesila :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu, bi mogu bit Robi hvaležen Draganu, sej je ta z svojim šovom naredu ta projekt najbolj gledano oddajo.

Točno tak :) A se še kdo spomni sploh na oddajo sanjski moški :? kak je že blo onemu tipu ime :? ..... :)

Nikoli nisem gledal takih oddaj, sanjski moški mi je sploh šel na :SS Ampak ta pa je kar fajn, malo za smeh :) Zanimivo mi je postalo ko sem pogruntal da punca niti malo ni sanjska, ampak tupa u tri krasne, prevzetna in naduta. Potem pa še vidiš, da je stara 25 let in hodi v 1 letnik pravne :slap: In ona potem gnjavi tipom kaj ji lahko ponudijo, pa gnjavi pa sprašuje, pa gnjavi .... pa je sama biser od biserov. Pika na i pa sta seveda rahlo vžgana Dragan in Cime, ki sta reveža zaprta v hiši, sanjska ženska jima gre na kur** .... ja kaj pa naj počneta? - norca se delata, normalno :) Jaz bi se tud malo odklopil na njunem mestu :devil: Kar zanimivo no ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja oddaja je res bila na sistem vse s plača vse se vrača. :D

Tisti, ki je gledal samo zadnjo oddajo, je imel Dragana za, enega ful mem zaj..., tudi njegova obleka in nasploh obnašanje sta bili, tko, ljubo rečeno, mamina lepota sistem :SS . No samo če si pa vsaj kako oddajo prej gledal, si pa takoj vedel za kaj gre. Tip je po moje (s pomočjo ostalih kekcov) dobro vrnil Miši za vse tiste trenutke, ko jih je ona drkala in se metala ven. Še je pravica na temu svetu, a ne. :devil:

Samo če pa črto potegneš pod to oddajo, pa vseeno opaziš kriminalno nizko raven olike, samokontrole, morale, obnašanja... ljudi, ki se na take javne oddaje prijavljajo. Sanjska ženska paca prvi letnik prava, tipi večinoma mamine lepote brez službe in s starši kot "sponzorji", da o kaki kulturi sploh ne govoriš... Ko vzameš pa vse to v obzir Sanjski moški niti ni bila tko slaba oddaja, po moje so bile tiste punce tam (lepe al pa ne) vseeno malo bolj na nivoju kot tile tipčki. :hmm:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja oddaja je res bila na sistem vse s plača vse se vrača.  :D

Tisti, ki je gledal samo zadnjo oddajo, je imel Dragana za, enega ful mem zaj..., tudi njegova obleka in nasploh obnašanje sta bili, tko, ljubo rečeno, mamina lepota sistem :SS . No samo če si pa vsaj kako oddajo prej gledal, si pa takoj vedel za kaj gre. Tip je po moje (s pomočjo ostalih kekcov) dobro vrnil Miši za vse tiste trenutke, ko jih je ona drkala in se metala ven. Še je pravica na temu svetu, a ne.  :devil:

Samo če pa črto potegneš pod to oddajo, pa vseeno opaziš kriminalno nizko raven olike, samokontrole, morale, obnašanja... ljudi, ki se na take javne oddaje prijavljajo. Sanjska ženska paca prvi letnik prava, tipi večinoma mamine lepote brez službe in s starši kot "sponzorji", da o kaki kulturi sploh ne govoriš... Ko vzameš pa vse to v obzir Sanjski moški niti ni bila tko slaba oddaja, po moje so bile tiste punce tam (lepe al pa ne) vseeno malo bolj na nivoju kot tile tipčki.  :hmm:

lp

Rudi

Ej čaki, Edi je ma že svoj flat pa vse. Pa sam se preživlja. Men je bil on en tak najbolj resen poba. Unga Jerneja Fuerst-a pa poznam, k sva skp delala, pa še bliz moje tamale je doma. Model se je 100% prjavu zgolj iz zajebancije in da je zastonj uživu.

Miša je pa itak ena velemestna pička, kot so večina vse v večjih mestih oh in sploh high dame, u resnici pa blond da ni zares. In takih ni malo. Al lepota al pa pamet. Oboje ne gre... :naughty:

Popravljeno . Popravil Tepko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al lepota al pa pamet. Oboje ne gre...  :naughty:

a maš ti pol grdo žensko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!