Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

:hmm:  :hmm:  :hmm:

Hm......NE......ker tisti govorijo, zahtevajo, spizdijo takrat, ko bi jih rabil, ne pokličejo.....saj majo tud dobre plati......sam.....Nope....kar se mene tiče.....zaenkrat rajš enega "popolnega"sprintanega v naravni velikosti......se mi zdi, da kartuša še vedno manj stane. :evilgrin:

Alla B)

:grrr :grrr :grrr

brez komentarja :grrr .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  :hmm:

Hm......NE......ker tisti govorijo, zahtevajo, spizdijo takrat, ko bi jih rabil, ne pokličejo.....saj majo tud dobre plati......sam.....Nope....kar se mene tiče.....zaenkrat rajš enega "popolnega"sprintanega v naravni velikosti......se mi zdi, da kartuša še vedno manj stane. :evilgrin

Telefon je naprava, ki deluje dvosmerno... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, to ni letelo na nobenega izbranega.....bilo je rečeno na splošno.....da ne bo spet kakih nesporazumov!

@Nagaya: pametna punca :grim

Gremo rajši nazaj na temo: SANJSKA ŽENSKA. Pa ne katerakoli....ampak tale iz televizije....iz oddaje Sanjska ženska!

Recimo, da se bo pa nekomu le zdela sanjska.....in samo to je pomembno. Saj ni nujno, da ravno iz te 25-članske ekipe.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih hotu še neki :topic: napisat... No, tale sanjska je res sanjska... enkratna, neverjetna, oh in sploh... :grrr

Dam ji pa, da ima linijo trebuščka... :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm......NE......ker tisti govorijo, zahtevajo, spizdijo takrat, ko bi jih rabil, ne pokličejo.....saj majo tud dobre plati......sam.....Nope....kar se mene tiče.....zaenkrat rajš enega "popolnega"sprintanega v naravni velikosti......se mi zdi, da kartuša še vedno manj stane. :evilgrin:

A smo skrti ratal na stara leta :blink: Boga.... :friend1: Sej bo hmal kaksna povisica :naughty:

Drgac pa....Mogoce res boljse, da se drzis kartonastih.... Bos lahko se naprej sanjala o iluziji, da jih lahko zgrizes....:devil: Sploh kaksne zilaste....kitaste :xx:

Saj vemo... Proteze dandanes tudi niso vec zastonj O:-)

Preklet kapitalizem.... :angry2: v kaj nas je pripeljal :glare:

Pa da ne bomo cisto :topic:

Mogoce bo pa najboljse, da tudi ti zacnes sanjati svojo sanjsko zensko :whistle: Kaksno tako z ljubezenskimi rocaji :naughty: Mogoce bi pa tista s Pop-a bila prava zate....

Saj kmalu kaj vec kot sladkorja lizat zraven kave pa mal nagayat ne boste vec sposobne.... :xx:

Ce ne bo se balkon obupal in se pod'ru pod tezo zagrenjenih karakterjev :?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auč......zadetek naravnost v ego :cry:

Mar res ne bom nikoli sanjska ženska in si bom morala večno duplo cukrat kavo? :cry: :cry: :cry:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ze bil tisti vic v Nikogarsnji zemlji :naughty:

Kaksna je razlika med pesimistom in optimistom? Pesimist pravi: "Slabse ne more biti". Optimist pa:" Ja, pa je lahko"

Tko da...Dvojno cukrana kava je kar ok. Lahko tudi trojno. Saj si sam rekla, da je cukra kot listja :whistle: Pol si ga pa vzem. :evilgrin:

Lahko pa sanjas o sebi. Pa bos sanjska zenska. Mogoce pa potem ne bos samo sladkorne fasala :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kmalu kaj vec kot sladkorja lizat zraven kave pa mal nagayat ne boste vec sposobne.... :xx: 

Ce ne bo se balkon obupal in se pod'ru pod tezo zagrenjenih karakterjev  :?

:P

izpod cipres neki šumi :closedeyes: ..sam jest ne slišim dobro :doze: ...kaj si hotu povedat ata? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da po ilovci disi :(

Pa sej sm ze reku, no....

Sori, sej sm se sam hecu  :yea1:  :xx:

Bom se enkrat....Sori Alla, me je mal zanesl....

Sej ce bi rada bila sanjska zenska, te lohka jest mal sanjam.... ene dvojne borovnicke....nagajiva podnevi, devilish by night.... A sem si prou zapomnil

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč panike, Kruse.....saj ne rabim bit sanjska ženska.....se popolnoma dobro počutim v svoji koži...takšna kot sem. :)

Ampak kavo si bom pa še vseeno naprej dvojno sladkala.....pa če me kdo sanja al pa ne. :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sta lahko malo manj ogabno sladka....jest mam tlele hiperglikemični šok :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale Nagayiva pa kar se naprej nagaja :) A bo treba njo mal iz koze dat :oops: sanjat ;)

No pa da naumo sam o cukru....Kaj pa meso? Jelen? Sym?

Kaj je to zdaj?

AAAaaaaa...... spet neki bluzim.....Grem sanjat krave....am....kure....ups, zenske....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kavo si bom pa še vseeno naprej dvojno sladkala.....pa če me kdo sanja al pa ne. :P

to sanjamo sladkorni bolniki...mogoče pa le si na nek način sanjska....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjske ženske ni, prej ali slej se moreš streznit! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjske ženske ni, prej ali slej se moreš streznit!  <_<

... maš prou... :glare: ... pejva na en pir, da se nau treba streznt... :glare: in pogledat resnici v učke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a za lep slovenski izraz "fuk ročke" še nisi slišal

... sem, sem... samo v tistem trenutku sem ravno prišel iz Rise of Nation nazaj v realnost in ker sem bil ravno v vlogi Angležev... eh, asociacije pač... :grim

Je pa izraz fuk ročka precej lepši kot love handle.. se popolnoma strinjam... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!