Skoči na vsebino

prototip turbine


djeZo

Priporočene objave

Ah ta prelep "rdec" E14  :lol1:  :lol1:

:eek: Kaj zaradi filtra ti je ribno al kaj? Meni tud...prvič :) Pa ne zato ker bi bil vsran, ampak ker sem luft uravnaval z izlolirtakom pred comtronom na trgu svobode :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi prosim lahko kak drugace imenovali ta skropucala, ki jih dajete na skutere? Turbina je cist nekaj drugega kot ta vas kancerogeni izrastek.

Pa ok, saj lepo da delate nekaj, samo skoda dnara pa cajta za to. Rajsi se vozis, ce se pa pregreje malo, pa gres tacajt na pivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrk0, a imas zracno hlajen skut? ^^

Ne vodno ma...samo tolk ko je njegov dal skozi jih je malo tu...V bistvu pa res nevem kaj se tak sekirate za te temperature.Jaz vam bom dal 1x mojga Kosota na razpolago pa si idite merit °C pa da vidimo komu se bol greje...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ta prelep "rdec" E14  :lol1:  :lol1:

Ce bi vsaj rdec bil :P :P :P bil je bolj crn :slap: :slap: za tiste ki ga niste vidli :slap: :slap: sicer pa smo :topic: pa z jrkotom se tudi strinjam to niti priblizno ni turbina :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam raje to, kot pa da se mi pregreva.

pa glede na to da se mi je pregreval preden je ribno (pa ga takrat niti cez 60 nisem spravo). lahko pokazem slike starega bata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si vi ne znate pravilno nastavit fergazerja pa valjckov pa takih stvari, pol ne mislit da ti bo ta vodovod kaj pomagal...Rajsi bi kdo od vas dal kaksen ventilator vec zraven ob cilinder pa se ne bi vidlo, pa se boljse bi blo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si vi ne znate pravilno nastavit fergazerja pa valjckov pa takih stvari, pol ne mislit da ti bo ta vodovod kaj pomagal...Rajsi bi kdo od vas dal kaksen ventilator vec zraven ob cilinder pa se ne bi vidlo, pa se boljse bi blo....

ti ze ves, ko mas tudi zracno... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...daj umirte :angry2: Ker ste ze tecni z pregrevanje pa nevem cem vse...sej koga pa zanima ce se ti pregreva?To je tvoja stvar pa stvar tvojega skuterja ne mene in mojega levega SKF C4 lezaja.

Ce mate se kaj za povedat glede "turbine" naj tece potem pogovor v tej smeri,ne pa kdo ma rdece pa crne valcke pa nevem kaj vse :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turbina :worship: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!