Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

sej cena ni nekak pomembna.. rajš dam malo več pr olju ko pa da morem menjat dele na mitotu pa pol zgubim 400 500€..

sam problem je ko motula ne prodajajo na vsakem kotu :D :rolleyes:

kolko sem vido ga na nobeni bencinski nimajo :S

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 800 obstaja v dveh verzijah: off road in road

Aja..no to pa še nism porajtov, včasih vem, da je bil samo off road :) za Mitota bi bil kr 800 ja :D

sej cena ni nekak pomembna.. rajš dam malo več pr olju ko pa da morem menjat dele na mitotu pa pol zgubim 400 500€..

sam problem je ko motula ne prodajajo na vsakem kotu :D :rolleyes:

kolko sem vido ga na nobeni bencinski nimajo :S

Bencinske ne prodajajo Motula ne, tud TTSa so umaknil iz polic.V bivšo Yamaho sm tankov 710 oz. takrat je biu 600, zdej pa TTSa tankam, ker ga dobim za 12€, kar se pa pri parih litrih že pozna pa dela motor kot urca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem, vedno tts-a kuro pa je vedno delal. naj napiše nekdo komu je motor zaribal zarad tts-a. pa komu se je zapalo vse.

tisti si pa je sam kriv ko jo je vozo na kaki zaprti 50ki oz. 125ki zaprti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo.. jaz sem mel 50 odprto enduro pa sn mel tts pa mi je vse zapacalo.. tak da nima kaj veze če je odprt al pa zaprt motor.. pa na yamaha servisu mi je tud reko da ne priporočajo tts-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj me zanima ka priporočate motul 800 road kje se ga da dobit?

LP

v lidlu al pa hardiju :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm u Rs50[80] sm tanku Motul Scooter Expert pa je delal vse lpo brez problemov, doklr se nism enkrat zaračun k sm mešanco delu pa sm dau premau ola pa je vse potrgal :krneki: U krosle (cr80,cr125) sm pa skos tanku TTS-a pa je skos delal k urca :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm u Rs50[80] sm tanku Motul Scooter Expert pa je delal vse lpo brez problemov, doklr se nism enkrat zaračun k sm mešanco delu pa sm dau premau ola pa je vse potrgal :krneki: U krosle (cr80,cr125) sm pa skos tanku TTS-a pa je skos delal k urca :winkiss:

Js sn še zmeri pristaš elfa :worship: !!! Pa še sam 10€ je na količinski popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec koncev je tak vseeno ker vsako olje dela isto stvar :) zaj pa kak maš srečo tak pa je.. ali ribne al pa gre..

(sam je vseeno motul bolši :D :naughty: :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz mam rs50 gor je 80ccm cilinder in motor se vrti na dobrih 13.000 obratov.

Zdaj pa me zanima, če lahko od Husquarne ali pa Stihl-a za kosilnice vlivam olje?

In še če kdo kaj ve kakšno je IPONE RUN olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tts smrdi ... tud dobesedno :P

Tukaj se podpisem. Ko sem sel v solo z Aprilijo, dokler je bil noter se TTS, sem si moral se eno majico pa hlace vzet s seboj, ker sm cisto cel smrdel po olju! FUUUJ!

Zdaj ko je motul noter, lahko stojim za izpuhom in sem v rozicah :D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tankam tud tts. U štirko pa husqvarna.

tts se dobi skor zastonj. Naročiš paket tts (12 litrov) pa daš 110 €, pol pa okoliškem mulcem prodaš po dražji ceni (12-15 € :naughty: ), kak litrček maš pa še zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam rs50 gor je 80ccm cilinder in motor se vrti na dobrih 13.000 obratov.

Zdaj pa me zanima, če lahko od Husquarne ali pa Stihl-a za kosilnice vlivam olje?

In še če kdo kaj ve kakšno je IPONE RUN olje?

?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam rs50 gor je 80ccm cilinder in motor se vrti na dobrih 13.000 obratov.

Zdaj pa me zanima, če lahko od Husquarne ali pa Stihl-a za kosilnice vlivam olje?

In še če kdo kaj ve kakšno je IPONE RUN olje?

ipone scoot run je zlo dobro olje. je za tekmovalne razmere pa za mopede s kitom, nič pa ni narobe če vliješ v org.. jas sem ga nekaj časa tankal in je res vredu olje.. pa po jagodah diši za tabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ipone scoot run je zlo dobro olje. je za tekmovalne razmere pa za mopede s kitom, nič pa ni narobe če vliješ v org.. jas sem ga nekaj časa tankal in je res vredu olje.. pa po jagodah diši za tabo :OK:

Ipone je nasplosno dobro. Sicer pa ce se nemotim je tisto od jagod ena 17€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ipone je nasplosno dobro. Sicer pa ce se nemotim je tisto od jagod ena 17€ ?

ipone še pač ni tak znano ker še ga ni tako dolgo na trgu kot npr. motul, je pa dobro olje. jas sem za njega dajal 11 pa nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!