Skoči na vsebino

SlowFood restavracije


Jurij

Priporočene objave

Pa še moji predlogi:

Gostilna Pri Čubru (Podgorje pri Kamniku) - pet zvezdic

Gostilna Netopir (Ljubljana Podutik na poti proti Dobrovi) - pet zvezdic

Hotel Toplice na Bledu (sam ne jit v njihovo restavracijo Panorama, ampak v hotelsko)

Hotelska restavracija hotela Union v LJ.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne hodi v As-a v Lj (knafljev podhod) ali pa kak podoben fancy lokal...kjer je drago...ampak v iber drago...Morska hrana...sorry....no go....je pa imiđ...SNOBI.

Meni osebno...Trst...Pik...res dobra morska hrana...tudi drago...pedenajo te tko kot treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse nasvete in namige. ugotovil sem:

- snobiš lokali... nekak ne bi pršlo vse tok do efekta, k bi se moru še sam tko obnašat in bi me verjetno kar pustila

- slow food ... opozorila ala "nič z romantiko po pojedini" so me prestrašila in se bom za to odločil raje ob kaki drugi priliki.

sej razumete, da iščem neko rešitev.. torej... na šihtu je pogovor nanesel na teran in kras ipd.. baje da imajo dol fenomenalno kuhinjo, če jo najdeš... kuhano na teranu, namakano u teranu ...zadeve z trtnimi listi in podobne ekstravaganze...

ima kdo kak tak nasvet? pa spet - ne u stilu pijanske osmice ampak spet malo na nivoju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej razumete, da iščem neko rešitev.. torej... na šihtu je pogovor nanesel na teran in kras ipd.. baje da imajo dol fenomenalno kuhinjo, če jo najdeš... kuhano na teranu, namakano u teranu ...zadeve z trtnimi listi in podobne ekstravaganze...

ima kdo kak tak nasvet? pa spet -  ne u stilu pijanske osmice ampak spet malo na nivoju..

glej moj prvi post, vas križ in še nekaj v bližini, vse to in še več (malo posedanja v kleti med visečimi pršuti in sodi z obvezno degustacijo jasno). pa saj to bi morali primorci na pamet vedet, je toliko dobrih oštarij tam.

pa še tole v brdih - MOVIA, ampak mam občutek da bi znalo bi zelo drago - je pa blo dobro pa službeno :OK: :blink:

http://www.motosvet.com/tun_imgshow.php?cid=1_1598_0_0

http://www.motosvet.com/tun_imgshow.php?cid=1_1634_0_0

http://www.motosvet.com/tun_imgshow.php?cid=1_1639_0_0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vas križ in še nekaj v bližini...

Mogoče Šajna v Šepuljah?

+ Oru v Avberju

+ Grča v Hruševici

+ Jazbec v Tupelčah

+ Špacapan v Komnu

+ Ukmar v Dutovlju

+ Ostrouška v Coljavi

+ xy drugih beznic, ki jih na Krasu mrgoli :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo sva bila najbolj zadovoljna s hrano in postrežbo v restavraciji pri Danilu (http://www.pridanilu.com/) in definitivno priporočam. Vzameš slow food meni in se pustiš presenetiti.

...ze od vecih slisal - zelo pohvlano :OK: ...moram tudi sam testirat...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najbrz je ze prepozno, a vseeno....Priporocam Gostisce Pri Poku, Brezovica...

Sym....Kuhinja pri Babici ne obstaja vec. Prelevila se je v Pizzerijo in Spagetarijo pri Babici (tudi lastnik je nov). Pridi pogledat, ne bo ti zal....in ko bos ze tam si malo poblizje poglej cenik (pa ne mislim cene in ponudbo) ©byZarja.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja - Hvala

ni še prepozno... še kar zbiram in izbiram in si zmišljujem... sam da ne bom na konc vsega zarad tega za**ku in nau treba žile rezat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija je lahko kjerkoli po Sloveniji

Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ce si s kaksnega malo bolj oddaljenega konca slo in ti denar ni problem...pa lahko v Gostiscu Pri Poku tudi prespita,...majo take lustne sobice v starinskem slogu, naprimer litozelezna prostostojeca kad na sredi sobe....in sobna stezba...bla bla bla...poglej si tule...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mons Hotel (se mi zdi) je pa na Brdu. Arhitektura je baje da precudovita imajo pa 2 restavraciji - Na klasicni nacin ko te postrezejo ter samopostrezno. Je pa tik ob gozdu tako da zna biti tudi lep pogled (poleg tvoje drage seveda). Sama sicer se nisem bila tam, vendar se s slik da sklepati da je lepo

Drugace pa pri Kuklju v Velikih Lascah (sam so akr obilne porcije, vsaj zame) imajo lepo urejeno, tam dobis pa od slovenskih specialitet do klasike :)

Uzivita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mons Hotel (se mi zdi) je pa na Brdu. Na klasicni nacin ko te postrezejo ter samopostrezno. Je pa tik ob gozdu tako da zna biti tudi lep pogled

:eek:

Vrtnička -

restvaraciji v Monsu je ime Polna skleda ( meni se ne sliši preveč romantično :? )

z mirnim pogledom na gozd pa tudi ne bo nič, ker je tik ob obvoznici in ko zreš skozi steklene stene, se ti oko orosi ob romantičnem pogledu na mimo drveče in rjoveče pošasti.... :huh:

Za romantični slow food priporočam Kendov dvorec ( poglej na internet) , prespita tudi lahko ( poglej na internet),

pa bankomat, več bankomatov je tudi blizu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!