Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Kako pa se to naredi ? Meni se zdi da je celo nekje na elektroniki za štelat. Meni se zdi da je celo v manualu pisalo preko računalnika(števec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti imaš na levi strani motorja nekje pod oklepom vrtljiv gumb za to štelat, malo poglej okoli oklepa in pod njim, nekje se ziher skriva...........izgleda pa enako kot na furgazorjih za 125cc 2T (kot kakšna rožica, če od vrha pogledaš), le da je na zajli in povezano z injektorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater izpuh priporočate za Kawasaki KX 125 pa kakšna je cena v mislih imam kompletnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo pozna koga ki popravlja izpuhe.

Namreč imam Akrapovič izpuh ki je udarjen in podrsan (padec)

1. Potrebno bi bilo ga podret in mogoče poravnat, če bi šlo, čeprav glede na to da je titan malce dvomim.

2. Takoj za mestom kjer je udarjen in podrsan odrezat in ponovno nazaj zapret.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater izpuh priporočate za Kawasaki KX 125 pa kakšna je cena v mislih imam kompletnega.

Doma al pa ProCircuit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo pozna koga ki popravlja izpuhe.

Namreč imam Akrapovič izpuh ki je udarjen in podrsan (padec)

1. Potrebno bi bilo ga podret in mogoče poravnat, če bi šlo, čeprav glede na to da je titan malce dvomim.

2. Takoj za mestom kjer je udarjen in podrsan odrezat in ponovno nazaj zapret.

Hvala

Akrapovič ne popravlja izpušnih sistemov in dušilcev.

Lahko samo peko prodajalcev kupiš paket za popravilo dušilcev in ga lahko tudi sam popraviš.

Zraven dobiš navodila kako in kaj.

Če pa si bolj na komot potem pa pokliči v Eliso Domžale ali pa mi pošlji na PM pa ti bom še kaj več povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantina. če potrebuješ popravit auspuh mi napiši PM pa ti bom dal številko od mojstra, zares mojstra ki se s tem ukvarja že dolgo in ima tradicijo. Jih izdeluje, jih popravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Zanima me ali ima kdo izkušnje s predelavo original izpuhov HONDA VTR F.

Original zvok je zelo žalosten za Akrapota pa trenutno ni €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najcenejšo in najbolj kvalitetno rešitev se reši na strokovnjaka z dolgo tradicijo in delom pri za Akrapota.

Le številko zavrti 051-301-174. Poklič mojstra pa se z njim zmeni za vsa dela. Delo novega celotnega izpuha in predelave starega. Skratka vse kar si zamisliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Zanima me ali ima kdo izkušnje s predelavo original izpuhov HONDA VTR F.

Original zvok je zelo žalosten za Akrapota pa trenutno ni €.

Poglej,če je nakoncu(cevi v loncu) pregrada potem se da samo prevrtat,tako sem jaz naredil na V-maxu,na ER-5 sem odzadaj navrtal z 8 mm svedrom 8 lukenj.Potrebno je samo malo pogledat kako je glušnik narejen vedno se da glas spremenit z majnšim posegom brez stroškov samo to ni Akrapovič in ti navor in moč lahko celo zmanjša glas pa pojača.S časoma se tudi tega naveličaš ali te začne policija preganjat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Zanima me ali ima kdo izkušnje s predelavo original izpuhov HONDA VTR F.

Original zvok je zelo žalosten za Akrapota pa trenutno ni €.

Po vsej verjetnosti boš po vrtanju izpuho razočaran nad zvokom, ker ne bo basiral kot športni izpuhi ampak

bo čisto pločevinasto ropotanje.

Plenk, plenk, plenk :krneki:

Razen če bi se lotil konkretne predelave sam to te košta sigurno 100-150€ za oba lonca

Pena

Konusi iz perforirane pločevine

Žaganje varjenje...

Veliko sreče

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko sreče

Predvsem s policaji in na tehničnem pregledu!

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpru, sej sm ti napisal, plenk, plenk, plenk. :evilgrin:

Glas bo slabši!!

Raje malo našparaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original izpuhe resno raje pusti takšne kot so in še malo našparaj za akrapoviča, škoda uničevat original :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me ali je oblika(dolžina,širina,itd.) dušilca pri 4 taktnem motorju pomembna?Ali kdo ve kako bi moral izrezati pločevino da bi dobil obliko poševnega storžca? hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je oblika(dolžina,širina,itd.) dušilca pri 4 taktnem motorju pomembna?Ali kdo ve kako bi moral izrezati pločevino da bi dobil obliko poševnega storžca? hvala za odgovor

Ti pa nisi kaj posebej "šlosar", ane?

Daj malo več napiši, kaj in zakaj bi to rabil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poševn stožec boš bolj teško naredu...velik lažje je naredt navadnga pa ga poševno odrezat (sam morš prilagodit mere ker ko ga odrežeš se use spremeni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je oblika(dolžina,širina,itd.) dušilca pri 4 taktnem motorju pomembna?Ali kdo ve kako bi moral izrezati pločevino da bi dobil obliko poševnega storžca? hvala za odgovor

Nariš kaken stožec bi rad pa ti ga narisem, pa se odrežem če hočes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!