Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Tudi Mivv ror mogoče ne bi bil napačna izbira. Je homologiran in cenovno precej ugoden.. Ko sem se lani zanimal pri enem dealerju iz Nove Gorice mi je rekel, da so lonci že od 250 EUR dalje.. No karbonska izvedba je seveda dražja, pa tudi odvisno od tipa lonca, koliko stane. Ampak definitivno je znatno cenejši od Akrapoviča, zvok pa za moje pojme še boljši, kakor se imel priložnost slišat par Mivvov :) ž

--> http://www.mivv.it/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi model za na Hondo CBR:

UH027L7b.jpg

Ne zgleda švoh :) Ampak je pomoje tudi cena malce višja pri tej izvedbi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo zgleda ni kaj :D sam edino kaj me pol moti je to, da za nase motorje ni teh novih dizajnov, isto je pri akrapotu, ko pol za nase 04 letnike ne dobis hexagonalca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma variant je ogromno :) Od teh malce bolj znanih proizvajalcev imajo itak že vsi poštimane homologacije, tako, da to ni problem.

Jaz bom zaenkrat ostal kar pri Jurešu, ko bo pa kaj denarja odveč, bom pa začel razmišljat kaj vzet :D

Aja, če kdo ne ve. Slovenci imamo poleg Akrapoviča in Wingsa še enega malce "bolj znanega", če se lahko sploh tako reče, izdelovalca rorov: http://www.jures-jj.si/

Cene naj bi bile okoli 200eur po loncu, material je inox, je pa lahko tudi v imitaciji carbona. Zvok je hud, imam jaz tale ror, pa tudi že na drugih motorjih sem zasledil in je bilo super. Le ta minus je, da nima papirjev.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ve kdo če se dobi izpuh (oz. lonec) za Aprilio RST Futuro 1000??? Akrapovič ga itak nima v katalogu. Pa drugi tudi ne :unsure:

Če ve kdo za kšn lonc ki paše na Futuro naj mi javi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo če se dobi izpuh (oz. lonec) za Aprilio RST Futuro 1000??? Akrapovič ga itak nima v katalogu. Pa drugi tudi ne :unsure:

Če ve kdo za kšn lonc ki paše na Futuro naj mi javi!

NA EBAY-U IMAŠ ENEGA PONUDNIKA. Gledal sem na ebay.it

rad bi se zahvalil vsem ki ste mi dali nasvete glede avspuha zame, naročil sem leovince karbon.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJ 600 S-N DIVERSION SBK OVAL ALU VISOK HOMOLOGIRAN e 5243 525,00

1992 - 2001 (Type 4BR - 4KE)

torej to je kopirano iz te strani tukaj

tukaj bi bil problem z homoligacijo ker je to za motorje od 1992-2001 moj pa je 2002 ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živio

danes sem zmontiral zadnji lonec leovince na cbr 1000, zdaj me pa zanima kje bi dobil nosilec tablice z lučkami in z možnostjo montaže smerokazov, saj z originalnim zgleda dokaj slabo.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam leo vince na svojem dvovaljniku 1Kccm... Zvok je sicer hud vendar pretih tudi ob odstranitvi dušilca. Tako da bom čez kakšno leto ali dve kupil tigcraft-sa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist tko, jst ko sem prvič slišov motor sem uprašu če dobim dušilc zraven :). Zdej mi je pa tud pretih, sosedom bo pa zmer preglasen. Pomojem se na vse navadeš, važen da ma lep zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, sem klical wingsa, pa mi noce nardit avspuha :( pa ma take lepe oblike, kot hexagonalec. Ma se kdo kako idejo, razen JJS? Nocem met navadnega ovalnega, drgac bi ze igorja vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pravim, za akrapota mi je zal, da za K4 modele ni hexagonalcev, yoshimura pa je enostavno predrag. Ni vredno dat skoraj 700€ za en proklet lonec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk tko nardis ane da kups hexagonal od suzuki gsx-r k6 ane krvine dej pa jjs-u delat tko mam jst namen ce bom k5 kupu ce bom pa zadost keša za k6 nabrau je pa itq hexagonalc že :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je ze kdo predelal original avspuh in kaksni so bili ucinki?

lp

Dex na bivšem motorju (hyosung 650) ( poišči ga je na Motosvetu kar reden gost :) )

... upam da dex ne bo jezn ker sm to povedal, če je karkoli narobe nej admini to popucajo :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!