Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

si je ze kdo ovil izpuh z grafitnim trakom? se mi zdi da se nism opazu motorja v sloveniji ki bi imel to gor... Zadeva pride 35€ za 10mX5cm prek ebaya...

exhaust_wrap.jpg

citiram, najdeno nekje na netu:

"Dobiš ga v kmetijskih trgovinah.

Rečte da rabite trak za povit auspuh na traktorju, da vas ne bo trgovc debelo gledu."

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodba je taka... (vsaj tako je mini bilo povedano, če je res ne vem, me niti ne zanima kaj pretirano)

akrapovič je naredil ta avspuh ampak decibelov niso mogli ustrezno znižati, zato so začeli delati okrogle (ali nek drug model v glavnem), ta pa je šel rakom žvižgat.

ker se je prejšnji lastnik poznal z akrapovičem, njegovim sinom, mehanikom, karkoli, je ta avspuh dobil kot darilo.

sedaj pa ni papirjev, ni računa, nobene serijske številke, nič!!! le božanski zvok! brez zajebancije... da bi mjogo original gor dat?! :nono:

kaj zdaj naredit da bodo državni ordani zadovolj(e)ni? :unsure:

sama registracija oz. tehnični menda še nič ne reši ali? preko vez se namreč da opraviti tehničnega s čimerkoli.

hvala za kakršenkoli nasvet ali pomoč.

še slikice...

o fuck. to r1 sm enkat vidu na grobniku, najbolši raufniki za ta motor ever seen. vsaj zame. zdej vem zakaj sm videl sam ene. samo te hehe. super zgledajo. suuuper. jez bi na kape zgraviral kompletno homologacijo originalnih rorov in odtrgal akrapovič nalepke. če maš na njih originalne cifre naj nebi imeli izgovorov za ukrepanje, če pa naletiš na mino te pošljejo na tehnični pregled. kot slišim, v tujini DBmetre nosijo policaji tudi s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fuck. to r1 sm enkat vidu na grobniku, najbolši raufniki za ta motor ever seen. vsaj zame. zdej vem zakaj sm videl sam ene. samo te hehe. super zgledajo. suuuper. jez bi na kape zgraviral kompletno homologacijo originalnih rorov in odtrgal akrapovič nalepke. če maš na njih originalne cifre naj nebi imeli izgovorov za ukrepanje, če pa naletiš na mino te pošljejo na tehnični pregled. kot slišim, v tujini DBmetre nosijo policaji tudi s seboj

hvala, hvala. happy.gif

kupiš? trance_25_naughty.gif

so res super. izgled, zvok pa sploh.

pa ne da di blo nenormalno glasno ampak tak lep globok brmbrm pride ven... noro.

...no, saj glasno je tudi kar... whistle.gif

nalepke bom definitivno dol cukno za ostalo pa ne vem.

sprva bom reskiral, ko se bodo €€€ nabrali pa bom verjetno dal nekaj legalnega gor. čeprav s težkim srcem... trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot že omenjeno mi malo piha ven kjer je izpuh nasajen na cev, sedaj sem kupil črn silikon, ki zdrži do 300 stopinj.

Zanima me ali bo 300 stopinj dovolj ali bi moral nekje najti temperaturno bolj obstojnega. Oziroma, če drugače vprašam

koliko stopinj ima dobro segreta cev preden pride v lonec.

Hvala za odgovor že vnaprej sprašujem zato, ker nisem še nič packal in nočem, da se bo potem kaj žgalo:)

kupil sem pa tole: temp silikon, cena smešna 5e

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kokr sem govoril s prodajalcem je imel oba na ovljo rdecega in črnega, in je reku da je črn bolsi zato ker notri nima nekih kislin, drgač sta pa baje ista...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč nista ista, sem oba dobro sprobal. Črn ne smrdi pa lepš zgleda, drugač je pa rdeč dost boljši za temperaturo.

Rdečega sem jaz na skuterih uporabljal namesto dihtung :) (pazi ker smrdi ko hudič ko z tube ven pride)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam rdečga pri Jawi 350 med cilindri pa prirobnico fergov pa je po 2-3 letih še čist OK. Z črnim pa nimam izkušenj.

Probi, če pa ne bo OK lahko pa še vedno rdečega kupiš.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem 99,9% prepričan da avspuha s tesnilcem neboš poflikal. avspuh se segreje precej precej bol kot blok motorja, kjer tesnilc lahko uporabiš namesto papirnatih tesnil. nezanemarljiv je tudi tlak izpušnih plinov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem naredil drugače, izpuh sem peljal k enemu lokalnemu mojstru za avto izpuhe in je popravil cevi da sedaj lepo sedejo eden na drugo, vmes mi je rekel naj dam to pasto 300stopinjsko in to naj bi bilo to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali kdo ve če v Sloveniji kdo prodaja IXIL izpuhe? Če poznate kakšnega prijatelja, strica v tretjem kolenu, bilo koga...

Se že vnaprej zahvaljujem.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali kdo ve če v Sloveniji kdo prodaja IXIL izpuhe? Če poznate kakšnega prijatelja, strica v tretjem kolenu, bilo koga...

Se že vnaprej zahvaljujem.

Mene tudi zanima če pozna kdo kakšnega IXIL dilerja.. rabil bi pa za er6n ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na mojem Monstru se prosijo novi izpuhi :P pa me zanima, če kod pozna firmo roadsitalia. Drugače se odločam med Leo Vince ali pa roaditalia. Zakaj roaditalia? Ker imajajo lepe dizajne za 400 € plus rore za high mount... pri Leotovimi pa imajo samo en model klasične ovalne.

za odgovore se vam zahvaljujem.. upam, da nisem glih teme zgrešu :yea1:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na mojem Monstru se prosijo novi izpuhi :P pa me zanima, če kod pozna firmo roadsitalia. Drugače se odločam med Leo Vince ali pa roaditalia. Zakaj roaditalia? Ker imajajo lepe dizajne za 400 € plus rore za high mount... pri Leotovimi pa imajo samo en model klasične ovalne.

za odgovore se vam zahvaljujem.. upam, da nisem glih teme zgrešu :yea1:

:OK:

Kaj bi se našlo tudi pri nas.

izpuhi.mass@gmail.com

http://www.shrani.si/f/3m/lO/2WvBjsiD/m6951.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Bom vprašal kar tukaj. Imam ninjo ZX-6r letnik 2004, zanima me pa če je original izpuh (samo lonec) enak kot pri Z 750.

lp in hvala za odgovor.

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo čez poletje rabil kakšno obnovo izpuha, menjava volne in te fore, sem pripravljen za ugoden dnar naredit servis... :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznak do koga, ki ima prijatelja katerega kolega bi mi izdelal Db killer? Sej ne da bi bilo z originalnim kaj narobe, ampak ne da pravega glasu od sebe. Če se pa vozim brez, je pa vedno možnost, da me vožnja drago stane. Baje da v Avstiji precej gledajo, če voziš brez Db killerja.

Zato bi dal izdelat malo bolj odprtega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznak do koga, ki ima prijatelja katerega kolega bi mi izdelal Db killer? Sej ne da bi bilo z originalnim kaj narobe, ampak ne da pravega glasu od sebe. Če se pa vozim brez, je pa vedno možnost, da me vožnja drago stane. Baje da v Avstiji precej gledajo, če voziš brez Db killerja.

Zato bi dal izdelat malo bolj odprtega. :whistle:

Če ti originala ni škoda, ga lahk sam mavo preluknaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznak do koga, ki ima prijatelja katerega kolega bi mi izdelal Db killer? Sej ne da bi bilo z originalnim kaj narobe, ampak ne da pravega glasu od sebe. Če se pa vozim brez, je pa vedno možnost, da me vožnja drago stane. Baje da v Avstiji precej gledajo, če voziš brez Db killerja.

Zato bi dal izdelat malo bolj odprtega. :whistle:

Pokaži sliko trenutnega, pa ti povem, kaj se da naredit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje bi se dal dobit izpuh Supertrapp za v-maxa. Na Ebayu so sam iz zda, pa če mogoče kdo ve če jih kje v evrop prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje bi se dal dobit izpuh Supertrapp za v-maxa. Na Ebayu so sam iz zda, pa če mogoče kdo ve če jih kje v evrop prodajajo.

Če ne drugegea, pa naročiš iz ZDA, mogoče bo malenkost nanesla poštnina a če hočš met ni druge. Sam sem naročil teflon iz ZDA pa sem ga dobil za 5dni v slovenijo :). Tako da gre kar hitro to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugegea, pa naročiš iz ZDA, mogoče bo malenkost nanesla poštnina a če hočš met ni druge. Sam sem naročil teflon iz ZDA pa sem ga dobil za 5dni v slovenijo :). Tako da gre kar hitro to...

Pride poštnina pa davek pa carina pa vse skup dost nanese. Je za kolega, pa bomo probal če se da prek zodiaca dobit ki držijo supertrappe za HD v evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!