Skoči na vsebino

GLASBA II


Thundercat

Priporočene objave

Jest sem pa kao neki panker

Poslušam punk, no bolj punk rock, najraje imam skupine kot so Ramones, Green Day, Blink 182, pa tudi legende kot so Clashi mi zelo sedejo...

Od domačih pa Zablujena Generacija, Zaklonišče Prepeva (samo stari komadi, novi so že preveč komercijalni zame), pa Niet...

PUNK'S NOT DEAD!

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni lepsega kot ujeti v uho nekaj kar se ujame s tvojim trenutnim raspolozenjem ali pa ti razpolozenje se popravlja

Glazba brez meja

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs sva na isti valovni dolžini....

scooter je zakon!!!!!!! dario g. , darude , dj quicksilver , da hool in tako dalje....

ja pa latino mi je tut všeč pa sidharta

sam goveja muska pa kvazi pevci a la werner mi pa povzročajo hude prebavne motnje....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metal.. speed, power, epic, doom, black, heavy, death, black,... Metal.

ali pa klasika.

Edini stvari, ki sta vsaj glasbeno na nivoju - kot glasbenik cenim, ce kdo kaj tudi odigra ne pa sprogramira na kalkulatorju.

Aja, a sem omenil metal?

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo sem zadovoljen,ker vidim da obstaja še veliko somišljenikov po glasbenem okusu sodeč.Imam se za starga pankerja,se prav da poslušam vse od Ramonesov do sodobnikov tipa Blink182,pa tud hardrock MOtorhedov obožujem,v glavnem važn je de ropota.Ste me pa s to temo raznežli ker sem se spomnu da sem točno pred 20 leti,na dan ko so v Jugi izbirali popevko za evrovizijo,šel v Ljubljano na prvi koncert v svojem živleju in sicer Anti-nowhere league,v hali Tivoli,zato bom danes vrgel na CD njihov album Live in Yugoslavia in obudil mladostne spomine,pa kakšna solza mi bo ušla,smrk!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da mi kdo cez 5 mesecev ne odpre glasbe III slucajno.

drugace pa vse,EXCEPT house,acid,techno in podobno sranje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

drugace pa vse,EXCEPT house,acid,techno in podobno sranje.

No, no, Ice, ne mores reci sranje, ce ti tega ne poslusas...

Jaz tudi ne recem za heavy metal, da je sranje, pa ceprav ga ne poslusam. Je pa punk prav fletna zadeva, sploh v avtu, po ovinkih. Ampak kaksen naspidiran techno je pa vseeno se boljsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od FS 8 dalje samo se... PRISLUHNIMO TISINI...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Od FS 8 dalje samo se... PRISLUHNIMO TISINI...

Ahahahahaahahahhaha..... A ti to o Lojziju? Pa saj je prav prijetno krulil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da je toliko različnih glasbenih okusov...

ja, kam pa pridemo, ce bi vsi poslusali oz. bili

enakih mnenj...

jaz sem sicer za ROCK FOREVER

Ice Lady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Od FS 8 dalje samo se... PRISLUHNIMO TISINI...

Ahahahahaahahahhaha..... A ti to o Lojziju? Pa saj je prav prijetno krulil...

A nenenenenene Gregs... Hotčko... in njegov Bluesssssssssssssssss

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.... a mogoče heleno blagne,wernerja,itd......

lp.,

bmw

Halo!!! No pa tudi en mora ne. Kdo pa je Werner?

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu moj nick pove vse. Ja ROCK za ROCKY-ja. Uh pa folk tega je ...ja, zakaj madona še nihče ni omenil legend Pink Floyd, pa Lynyrd Skynyrd Band, Allman Brothers, Greatfull Dead, Stonsi, Who, Fleetwood Mac, nepozabni Queen....... Pa kitaristi Mozartovega kova kot Mark Knopfler, Steve Vai, Joe Satriani, Steve Lukather, Brian May.....V jazz-u in funk-u, ne moram mimo legende Mils Davis-a in J. Coltraina, Pat Matheny Group, Al Jarroue, George Washington jr., Randy Craford, Sandra Sa, David Sunborn.....joj folk pa tega je tolko...Moram pa omenit najljubše tri bobnarje. Vsa čast in slava pokojnemu Keith Moon-u (WHO), studiski in zame najboljši Omar Hakim in Simon Phillips od odličnega banda TO TO. Pa še kakšen basist Darryl Jones, (sorry Hotschko samo za malo je boljši od tebe), klaviature pa nepozabni Rick Waickmann in Derek Sherinian. Ma noro tega je preveč.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...ja, zakaj madona še nihče ni omenil legend rocka...

...ker so se omenile v glasbi I ?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

A nenenenenene Gregs... Hotčko... in njegov Bluesssssssssssssssss

--------------------------------------------------------------------------------

Posteno. Res je...

A dejta no. Hočko blues je bil the best. Še posebej Na planincah blues.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se premagat, tako da sem po dolgem času spet uletela na forum in točno v tole debato. Vidim da sem spet zamudila eno (predvidevam da nadvse zanimivo) točko ...

Mimogrede: Ozzy je de best !!! Pa Lemmy tud, če ni prevec zdelan. Takole za surfanje se pa prileze tanova plata od Bambi molesters. A je bil kdo na koncertu ?

Da rająi ne omenjam kaj imam namesto budilke ....

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ha, ha, ha! A ni blo govora o muski? Bom kr pri moji CD-budilki ostala! ( Awake the dead!!)

Vidim, da niti ženske niso več to kar so bile včasih. Kako gre že tisto. Ostani tam kjer si, na svoji strani nagajivega nasmeha.....

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moja verzija dobre glasbe:

"d kwaschen retaschy"

Nic jasno? Mogoce vam se bo!

We are in this together!

Popravil/a - lindau dne 03/03/2002 ob 11:52:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno je tuki gor zelo veliko rokerjev in metalcev,

slednje sem bil tudi jaz (po moje v svojih mlajših letih edini čupavc na kroski), seveda od zgodovinski MAIDNOV pa do death metala,

(škoda za Shuldinerjevo smrt),

od elektronske glasbe pa mi edino diši Drum'n'Bass seveda v zvočno bolj polni in ne atmospheric izvedbi

pomenbnejši obiskani koncerti: cannibal corpse, atrocity, deicide,benediction,metallica,iron maiden,tiamat, black sabbath

vrag volant sucks double time

ureditev: slo scena : lačni franz, avtomobili, mlakar in vsi ostali, ki izvajajo glasbo na podlagi čustev,zabave in ne komerciale

Popravil/a - suzuki250 dne 03/03/2002 ob 12:37:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!