Skoči na vsebino

GLASBA II


Thundercat

Priporočene objave

V življenju sem zamenju že svašta enih stilov. Bil sem že roker, skin, punk, kao metalc... Zdej v odraslih letih mam nekak najrajš punk, pa Motorhead so itak zakon!! Aja pa kakšen Oi!, ska al pa dober rock tud sede.

Eat my dust!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

d'kwaschen retaschy...Lindau...

nekam znano...

ostali bo bodo še vsaj enkrat morali v Prekmurje

Ice Lady

Lahko jim jih pa predstavimo na naslednjem FS ki bo v Prekmurju!

(mamvezepress)

We are in this together!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A za Nebulo je že kdo slisal? Nora muzika!!!!!! 14. marca bo koncert v KUD-u. Priporočam.

Hudo! Ja, poznam in če ne bom v službi bom definitivno tam, pa da jih slišimo v živo.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORHEAD izdali novo ploščo. Komaj čakam, da dobim.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 11/03/2002 ob 15:04:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽAGANE ROCKS poslušam metallico,maidne,pantero,.... pa tud kšn soft rock kumad kdaj pa kdaj sede

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko jim jih pa predstavimo na naslednjem FS ki bo v Prekmurju!

(mamvezepress)

Torej vsi v Prekmurje na retaše...

Ice Lady

Popravil/a - Ice dne 12/03/2002 ob 20:01:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušam Motorhead (res!!!), pa tud ostalo (ramones, prej Iron Maiden, Metallica, Pantera, Sepultura - do albuma Chaos A.D., pa tud kak punk - izbrana dela Dead kenedy, Sex pistols; aja pa zelo obožujem delo Ozzya Ozborna - sploh njegovo delo S Black Sabbath do začetka 80ih. Prvi štirje albumi Black Sabbath so pa tak zakon).

Tolk glasbi, ki jo (sem jo) poslušal. Zdaj pa mnenje:

Kak hudiča je možno, da v Slo ni (po mojih info) benda tipa Motorhead (halo Hotscho, ka zdej špilate, je po mojem okusi drek!!! - drugač ste o.k., sam tistga računalničarja se znebte, al pa naj bo zraven, pa mu saj na koncertih kable pozabte prklopt, hahaha). Metropolis je bil (je še?) zakon!!!! Vidim, da je med motosvetovci dost zanimanja za glasbo tipa Motorhead, zato vas prosim pihnte Hotchotu na dušo, da Metropolis še kakšen album posname! Vi pa da ga boste polj vsi, VSI kupl (nič presnemavat, kje mate moralo!!!???).

Štos na stran.... g. Hotscho zakaj nebi spet zalaufal Metropolis in spisal kako lepo skladbico (kot naprimer Dej, Zdaj grem, pa priredba keep on rockin', I wanna be there, Friday night...... those were great...)

lp in stay clean

Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Štos na stran.... g. Hotscho zakaj nebi spet zalaufal Metropolis in spisal kako lepo skladbico (kot naprimer Dej, Zdaj grem, pa priredba keep on rockin', I wanna be there, Friday night...... those were great...)

lp in stay clean

Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Opa,

Metropolis v bistvu še obstaja samo aktiven ni preveč, ker smo vsi precej zaposleni z O.S.T. Sicer pa občasno še vedno vadimo naše komade (uigrani smo takoalitako zaradi O.S.T.) in pripravljamo na veliki "comeback" koncert, ki bo enkrat jeseni, pa tudi nekaj neizdanih pesmi je še na zalogi.

Kar se pa nove plošče tiče, pa mislim, da bi marsikdo še "Pazi se" kupil, če bi jo slišal ali vedel da obstaja (je precej malo znana, saj je nismo nič promovirali in predstavljali, ker je bil že O.S.T. takrat v akciji). Ko se bodo časi za "Heavy Rock'n'Roll" spet obrnili na bolje, pa uletimo in poharamo vse okol in bomo pravi TZARJI .

BTW: Onim, a si že bil na koncertu O.S.T., ker smo v živo po zvoku bisveno bolj podobni Metropolis kot pa čemu drugemu (overdrive Bass rulz) ?

in še Favourite Motorhead Quote: "Born To Lose Live To win"

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko tole pišem (prej sem se spomnu) poslušam Pazi se album trenutno Rocknroll... torej če je temu tako, Hvala Bogu.

Bil sem na vašem koncertu v Velenju (Max, bol malo folka) reveža pevca ste čist preglasil, sicer pa bass je pa bil bass (sam nisem prepričan, da sem videl bele škorne)????

Ej povej mi še to: a maš to doma narjeno basovko ali je original rickenbacker? (zgleda ko lemmyjeva) Pa Griši povej, da je s tistim štiroglatim fosnom prej boljš zgledu.

.... sicer pa ne vem, kaj je z rockom v Sloveniji.....

Lp, Onim

p.s. a ste poskusil Vidoestopnice (enkrat sem bežno vidu I wanna be there video, ali se motim)?

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...sam nisem prepričan, da sem videl bele škorne????

nisi ...

quote:

Ej povej mi še to: a maš to doma narjeno basovko ali je original rickenbacker? (zgleda ko lemmyjeva) Pa Griši povej, da je s tistim štiroglatim fosnom prej boljš zgledu.

Moj bass ni original ampak moje izdelave (Hotschko Guitars ...)

quote:

.... sicer pa ne vem, kaj je z rockom v Sloveniji.....

Brez skrbi, vse se vrača in obrača. Časi za straight rock v SLO pridejo nazaj.

quote:

p.s. a ste poskusil Vidoestopnice (enkrat sem bežno vidu I wanna be there video, ali se motim)?

V bisvu ne, ker nismo vedel komu poslat pa še samozaložba je bla pa še komad iz prvega albuma. Video pa je Šaleharju všeč in ga je parkrat zavrtel v svojih oddajah, na lestvici ga pa ni bilo.

quote:

GSF {Genuine Suzuki Fun}

GMF {Genuine Motorhead Fan}

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... če je tako, polj vse dobro!

ad škornji: Bele pa tut maš, a ne? (Metropolis)

ad kitara: Nice

ad Rock Slovenija: Fine, I hope very soon...

ad GMF: yeap!

lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko se bodo časi za "Heavy Rock'n'Roll" spet obrnili na bolje, pa uletimo in poharamo vse okol in bomo pravi TZARJI .

Skrajni cas!!!!

quote:

BTW: Onim, a si že bil na koncertu O.S.T., ker smo v živo po zvoku bisveno bolj podobni Metropolis kot pa čemu drugemu (overdrive Bass rulz) ?

Overdrive Bass rulz!!!!!!!

Sicer bi pa tud z O.S.T. lahko delali malo bolj hard komade. Kar se tiče elektronike: tud recimo Rammstein in celo Ozzy jo zadnje čase delno vpletajo v svoje komade pa se sliši čisto OK, če ni pretirano. Neke spremembe morajo bit, če se že spreminja tehnologija, zakaj bi vztrajali pri več desetletij staremu zvoku brez nadgradnje ?

Na CD-ju je čist OK, samo na koncertu je pa Žavcer s tu in tam malo pretiraval ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se strinjam.... problem je v sestavi benda. Pri Ozzyju in ostalih podobnih (Ramstein - jaz - BLJAK) ti računalničarji niso navedeni v sestavi benda, temveč kot sodelavci (tako je prav), pol pa tud na koncertih bolj v ozadju delujejo. Brez pretiravanja!....

Sicer pa glede na to, da gre vse naprej, tehnologija pa to.... kdo od vas bi pa poslušal motor na elektriko???! Po moje motošport propade če ne bo ta pravga zvoka. Hotschko že ve (Leovincipress)

Lp, Onim

R'n'r mora ostati to kar je, pa čeprav zveni zastarelo. Naša narodna glasba (goveja) je stokrat bolša kot avstrijski štancpop (razni Antoni itd...). Tud klasika je stara, a ne?

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A gre kdo na OZZFEST?

(OZZY OSBOURNE + TOOL - petek, 07.06.2002 - Milano)

Samo za informacijo: Nastaja nov Forum kjer lahko predlagajte koncert, katerega bi si želeli ogledati, ponudite ali poiščete prevoz / poiščete sopotnike za ogled koncerta

www.koncerti.net/forum/forum.htm

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

Ko se bodo časi za "Heavy Rock'n'Roll" spet obrnili na bolje, pa uletimo in poharamo vse okol in bomo pravi TZARJI .

že šparamo čupo!!!!!

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vi sploh ne veste kaj je muzka!!! Upam, da je se kasen metalc gor na forumu. PROGRESSIVE METAL !!!!!! Zero Hour, Symphony X, Empty Tremor, Mercury Rising, Ivory Tower, Shadow Gallery, Power of Omens, Kenziner...Pa kva sploh to vi poslusate??!! Motorhead, ok, pa se neke limone za zravn....Sicr pa, sto ljudi, en okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, ki vas morda zanima nekaj novega, vas vabim ta četrtek 25. aprila zvečer ob 21h v Sub Sub v Ljubljani (bivši Klub Palma ob hali Tivoli).

Skupina O.S.T. in Valentino Kanzyani predstavljata symbiotični experimentalni dogodek SYMBIOSIS - Rock&Techno.

Po zadnjih vajah in pripravah vam lahko obljubim, da se splača videt in predvsem slišat tole zadevo. (žgekoprasica press)

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

očitno je tuki gor zelo veliko rokerjev in metalcev,

slednje sem bil tudi jaz (po moje v svojih mlajših letih edini čupavc na kroski), seveda od zgodovinski MAIDNOV pa do death metala,

(škoda za Shuldinerjevo smrt),

od elektronske glasbe pa mi edino diši Drum'n'Bass seveda v zvočno bolj polni in ne atmospheric izvedbi

pomenbnejši obiskani koncerti: cannibal corpse, atrocity, deicide,benediction,metallica,iron maiden,tiamat, black sabbath

vrag volant sucks double time

ureditev: slo scena : lačni franz, avtomobili, mlakar in vsi ostali, ki izvajajo glasbo na podlagi čustev,zabave in ne komerciale

Popravil/a - suzuki250 dne 03/03/2002 ob 12:37:20

Ja, škoda za Schuldinerja, ma je fasal enga mozganskega, po moje najboljši death metalc, clo je bil ze progresivn...Legenda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, meni je v bistvu vseeno. Dajte mi karkoli, kar sede v uho in dušo, ob pravem času, na pravem kraju, v pravi družbi. Od starih sentišev, pa razbijala vseh vrst (The Stroj, Tambours du Bronx, KODO, polinezijski bobni...), klasika, pa klasika v moderni izvedbi, gregorianski napevi, bizantinske maše, Moja teta Estera, Draga naša Lidija, flamenco.....saj sem rekel, karkoli.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Vse, ki vas morda zanima nekaj novega, vas vabim ta četrtek 25. aprila zvečer ob 21h v Sub Sub v Ljubljani (bivši Klub Palma ob hali Tivoli).

Skupina O.S.T. in Valentino Kanzyani predstavljata symbiotični experimentalni dogodek SYMBIOSIS - Rock&Techno.

Po zadnjih vajah in pripravah vam lahko obljubim, da se splača videt in predvsem slišat tole zadevo. (žgekoprasica press)

hotschko

... joj fantje kaj počnete???! me kar srce boli... Jaz ziher 100% ne pridem!!!

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To vi sploh ne veste kaj je muzka!!! Upam, da je se kasen metalc gor na forumu. PROGRESSIVE METAL !!!!!! Zero Hour, Symphony X, Empty Tremor, Mercury Rising, Ivory Tower, Shadow Gallery, Power of Omens, Kenziner...Pa kva sploh to vi poslusate??!! Motorhead, ok, pa se neke limone za zravn....Sicr pa, sto ljudi, en okus.

Dobis cisto 10-tko!!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!