Skoči na vsebino

GLASBA II


Thundercat

Priporočene objave

To, to, Cradle of filth! Prava izbira, Otyg pa ne poznam, ampak zihr je dobr.

Aja, hm, OST v SUBSUB-u. Jojprejoj! Kva se pa ti grejo zaeno eksperimentiranje? Bodo vse svoje rockerske fene odgnal! Industrial metal a la Ministry ali Rammstein se prebavljam, rave je pa malce prehuda zadeva. Sploh mi je pa tko žal, da komadi nimajo več duše, vse skupaj je samo dolgo ponavljanje enega in istega refrena, kakor se ponavlja in je predvidljiva ritem mašina (no, pa še ostala elektronska navlaka). Kitarski vložki so že fajn, ampak ko se zaveš, da bi jih lahko un za pultom posemplal, kitarist in basist bišla pa lahko na en pir, ti je pa vsega dost in greš sredi koncerta domov. A mate v planu osvojitev Ambasade Gavioli? Morda vam bo uspelo, ker rejverjem je itak vseen kaj poslušajo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer, a lohka ze poveš ker bend mate??? Lucy, ti, kr neki...Kje? Kdaj? Zakaj? Kako?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kritika? Ne vem, ce me še mika slišat, ce je podobn raveu...

Ti pejt rajs risat,da ne bom spet bosa okrog hodila!!Lucky-ju pa njegovi gospodicni pa lep pozdrav(long time no see-a me noben ne pogresa?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa raj uci, da bo vsaj mel kdo faks koncan pr bajt!! Lucky je klical me, sta se mela suprca....Zdej se pejt pa ucit!! Pa ne pošiljaj dvakrat istih postov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ti se pa raj uci, da bo vsaj mel kdo faks koncan pr bajt!! Lucky je klical me, sta se mela suprca....Zdej se pejt pa ucit!! Pa ne pošiljaj dvakrat istih postov...

Informejson baj kvotejson-ucim se pridno jem solidno,ne vem pa kako mi je dvakrat uspel poslat-mogoce mi bo se enkrat,tega ne zna vsak,ves!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

+ =

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

...ce mas mozgane na klorofil-mogoce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...ce mas mozgane na klorofil-mogoce...

Klorofil???? Brez klorofila F.G.Lorca ne bi nikoli napisal El verde qué te quiero verde.

Klorofil je znan kot močno naravno detoksikacijsko sredstvo s pomembnim protimikrobnim delovanjem...

Torej vsaj dva razloga, da pristanem . Bolje klorofil kot denimo CH3CH2OH ali celo CH3OH.

Natasha from Russia, sprejmem tvoj post kot (morda malce neroden, pa vendar) kompliment .

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...ce mas mozgane na klorofil-mogoce...

Klorofil???? Brez klorofila F.G.Lorca ne bi nikoli napisal El verde qué te quiero verde.

Klorofil je znan kot močno naravno detoksikacijsko sredstvo s pomembnim protimikrobnim delovanjem...

Torej vsaj dva razloga, da pristanem . Bolje klorofil kot denimo CH3CH2OH ali celo CH3OH.

Natasha from Russia, sprejmem tvoj post kot (morda malce neroden, pa vendar) kompliment .

PEPE

Tud jest nism včeri s hruške padla,od federikota-lorkota ti lahk tut knjigco posodm da ne bo samo zelenokiteljubimzeleno...Da ti razložim-če si umivaš zobe z wc belilnim gelom, bodo najbrž res bolj beli,smejal se boš pa z njimi malo težje,ker...ker...boš bolj bruhaaaaaal...Če ti torej rečem možgani na klorofil pomeni,da si bleknil eno neumno oz. v glavo bolj bukovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, štekam, kompliment ti je torej spodletel, ker si padla s hruške. In to ne včeraj. Nič ne de, se boš že postavila na noge, če jih nimaš ravno za vratom. Vsi smo na tvoji strani.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aha, štekam, kompliment ti je torej spodletel, ker si padla s hruške. In to ne včeraj. Nič ne de, se boš že postavila na noge, če jih nimaš ravno za vratom. Vsi smo na tvoji strani.

PEPE

Počas pa bo...Tole s hruško ne štima še čist,ampak v redu...Nč ni črno-belo(razen pingvinov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš da bo, počas pa zihr. S hruškami pač nikoli čisto ne štima, tako kot z bukvami ne, vendar naj naju to ne moti. Če nič drugega, sva vsaj nabila nekaj postov v napačen topic, ne da bi naju takoj zradirali. 3 x hura za pingvine

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja veš da bo, počas pa zihr. S hruškami pač nikoli čisto ne štima, tako kot z bukvami ne, vendar naj naju to ne moti. Če nič drugega, sva vsaj nabila nekaj postov v napačen topic, ne da bi naju takoj zradirali. 3 x hura za pingvine

PEPE

Se strinjam 100%,ko bombaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa ze nehi, PEPE, to je moja mistress....Ne dam!!!!!! Klorofira pa itak ne štekam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdej pa ze nehi, PEPE, to je moja mistress....Ne dam!!!!!! Klorofira pa itak ne štekam....

Robi, ne ajfrat pa namali hitr svoje

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdej pa ze nehi, PEPE, to je moja mistress....Ne dam!!!!!! Klorofira pa itak ne štekam....

Lej no lej kdo je tuki...Kup si slovar - KLOROFIL,ne KLOROFIR!Zdej pa spat al pa kloroform...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost debate, tuki je govor o glasbi.....Sploh pa ne vem , kaj pomen "ajfrat"....PEPE, pa še dva litra pira cakata, in to kmal!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robicop, selim se v sklop Ljubezen, kamor sodi razlaga. Tukaj smo že preveč nasmetili (ne glede na to da smo v K'r neki). Grem kar v Ženske-moški ter obratno;kaj vas moti , da ne bom bv odpiral nove teme.

PEPE

Popravil/a - pepe dne 05/05/2002 ob 07:33:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, ce hoces da Einherjer zivcni zlom dobi, potem je Born to be wild prava izbira .....

True true :))

quote:

Einherjer, drugic pa povej, ko imate koncert. Res skoda, da folk ne ve, ko pa znate ful zažgat (Medo in Vrt ljubezni)

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Ja Medo je zakon!!!! Nas najsirsi fan :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!