Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Morda bi politikom predpisali CELIBAT :ninja:

In potem bi še v dvorani DZ razdelili poslanke in poslance, de ne bi sedeli skupaj ... ker bog ve, če to, da sedijo skupaj ne povzroča, da potem niso zbrani pri svojem delu, ker če ima npr. Eva prevelik dekolte, potem vsi zbrani okoli nje niso več zbrani in med službenim časom jim po glavi rojijo totalno druge zadeve, kot pa sprejemanje zakonov ... in niso plačani za to ... kajnede ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima prevelik dekolte Eva,

je potem to itak sexual harasment

in se ga to po posebnem zakonu

sankcionira.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to še... pol se pa umaknem iz te teme

Tako notranji, kot zunaji svet postajata v medijih površna projekcija. Resnični pomen podob in besed se izgublja. Prostor in čas izgineta. Človeštvo je vedno bolj ujeto v množico slik in informacij iz katerih kreira zase lastno indentiteo, vzporedno življenje. V svoji notranjosti zgradi podobo, kot jo želi. V resnici pa nihče ne pomisli na sebe. Zaradi te površne projekcije je vse tisto resnično, ki živi v človeku, resno poškodovano. Mediji manipulirajo s človekom, z njegovim vpogledom, njegovo zmožnostjo presoje. S tem, ko se človek prepusti programirani iliuziji izgubi občutek za odnose, svojo vrednost, svoj občutek odgovornosti in svoj pogled na svoj življenjski cilj. Informacija in razvedrilo so pomešani in se vsiljujejo gledalcu, poslušalcu in bralcu. Časa, da bi kaj sami spoznali ali presodili ni več. Informacije in reklame so nas potegnile moralno na najnižjo točko, saj nam jih ponujajo kot hitro hrano in jih še privlačno zavijejo.

EPILOG:

Informacija človeku ni več nemenjena zato, da bi ga obveščala, ampak da bi ga zaposlovala (Miran Zupančič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran a sm napisu da smo pred njimi eni manj varni?))))  Torej jest se tega dobr zavedam da se lahko tud men zgodi... slabo bereš)))))

Kurc, zgodi se tudi boljšim od mene.

Nimam časa vsega brat. .)

Al se mi pa ne da. <_<

Važn da oba veva.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi politikom predpisali CELIBAT  :ninja:

In potem bi še v dvorani DZ razdelili poslanke in poslance, de ne bi sedeli skupaj ... ker bog ve, če to, da sedijo skupaj ne povzroča, da potem niso zbrani pri svojem delu, ker če ima npr. Eva prevelik dekolte, potem vsi zbrani okoli nje niso več zbrani in med službenim časom jim po glavi rojijo totalno druge zadeve, kot pa sprejemanje zakonov ... in niso plačani za to ... kajnede ...

Jaz pa mislim da nepotešeni, so zafrustrirani in nezbrani.

Za primerno uspešnost državnega zbora, bi morala Irglova vse kaj drugega počet.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo to zanima, koga to dejansko briga. SE bomo mar res vrgli na enega ubogega reveža, kateri pač rad uživa v takem in drugačnem seksu zaradi tega, ker je med službenim časom uporabljal pc in telefon za neslužbene stvari?

Dajte se malo zresnit.

Kaj je resnično njegova krivda? Da rad uživa? Da ima doma ženo, ki ga pač ne zadovoljuje? kaj.....

dajte mi prosim odgovoriti česa je resnično kriv??

Ta tema in ta forum postajata že počasi politično bolana.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA: dejte mi povedat česa je kriv ?

To da se okol vlači, pa morajo novinarji trudoma šele izbrskat, namest da bi kar na lustru v državnem zboru.

:lol1:

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med službenim časom uporabljal pc in telefon za neslužbene stvari?

Dajte se malo zresnit.

Ta tema in ta forum postajata že počasi politično bolana.............

to Pupa, to :OK:

sej mi tud med službenim časom uporabljamo PC, pa mobi, pa tajn.....ups brbr :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je. tudi jast uporabljam službeni pc za širjenje moje megle :lol1:

najbolj pač ljudi draži in se lahko zabubijo v svoj mali zajeban svet, ko se razgali kaka intimna zadeva nekoga, ki je javno znan...in potem pametujejo in duhovičijo in pametujemo in duhovičimo in na koncu ugotovimo, da bi verjetno brez pomislit nabrisali kako dobro češpo med službenim časom... :lol1: :lol1: seveda skrito, ne na lustru... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se malo zresnit.

Kaj je resnično njegova krivda? Da rad uživa? Da ima doma ženo, ki ga pač ne zadovoljuje? kaj.....

dajte mi prosim odgovoriti česa je resnično kriv??

on ni nič kriv, nihče ni nič kriv pri tem!!!!

nekemu novinarju in nekemu poslancu je bilo pač dolgčas in sam splet okoliščin je slovenijo pripeljal do razkola!!!! mogoče bomo dobili referendomsko vprašanje glede tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na referendumskem listu bo pisalo:

"Dragi volivec, danes odločaš o usodi slovenske grude in klenega slovenskega življa. Dobro premisli in obkroži:

x Fukat x Ne fukat

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na referendumskem listu bo pisalo:

"Dragi volivec, danes odločaš o usodi slovenske grude in klenega slovenskega življa. Dobro premisli in obkroži:

    x Fukat              x Ne fukat

:lol1:  :lol1:  :lol1:

FUKAT :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na referendumskem listu bo pisalo:

"Dragi volivec, danes odločaš o usodi slovenske grude in klenega slovenskega življa. Dobro premisli in obkroži:

    x Fukat              x Ne fukat

:lol1:  :lol1:  :lol1:

FUKAT :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj brt je biu zdej v parlamentu in k so ga uprašal kok časa je že on v njem je reku 8 let...če ste poslušal izjave,je reku da že 8 let to dela v njegovi službi(kliče ter se meni za grupiče)...plače ma 900.000....a take bomo mi plačval al kaj?! k se gonjo po parlamentu?! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo zadnjič, ko sem gledal prenos seje, da so se nekaj gonili ja...samo sem mislil, da sem mal omotičen. :BUA: :BUA:

Ne ga srat s takimi... Pa se pojdi ti gonit po parlamentu, če tako divje seka iz tebe zavist. Jebiga. Tip se daje pač na svoj način dol. Ti se pa ne bi? Če bi imel denar? Če bi se lahko tolk angažiral, da bi ga zaslužil? Zavist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa te plačuje a?..davkoplačevalci? :blink:

ah, sja nima smisla. .. a lahko kdo mogoče kaj premisli, predno neumnost zine? pismo, vam gre v nos ta seksualna štorija. pa kaj te briga, kdo koga plačuje - un naj seksa, kokr mu paše; če zato zafura svojo familijo, je to njegov problem. nikjer ne piše ,da morajo imeti poslanci pošlihtano spolno monogamijo in da morajo biti partnerjem zvesti. celo to ne piše ,da ne smejo lagati partnerjem. Ekola.

halo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj brt je biu zdej v parlamentu in k so ga uprašal kok časa je že on v njem je reku 8 let...če ste poslušal izjave,je reku da že 8 let to dela v njegovi službi(kliče ter se meni za grupiče)...plače ma 900.000....a take bomo mi plačval al kaj?! k se gonjo po parlamentu?! :SS

glej jurij je uprabljal davkoplačevalski računalnik in mogoče telefon (ne vemo če ima ločeno privat in službene klice). seksal je ženske, ki so dale ZASTONJ! torej minimalni strošek.

nekateri naši vrli politiki pa si svoje priležnice kar zaposlijo (čeprav navadno niso ravno kvalificirane oz. najboljše za to mesto) kot razne svetovalke, PR-ovke, tajnice, profesionalne gubiteljice vremena, itd..... oni davkoplačevalski dnar zapravljajo zato da jih imajo pri roki in da si z tem kupujejo njihovo vlažnost. ko pa te stroške pogledaš vidiš, da bi jurij moral dobiti nagrado za varčnost. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri naši vrli politiki pa si svoje priležnice kar zaposlijo (čeprav navadno niso ravno kvalificirane oz. najboljše za to mesto) kot razne svetovalke, PR-ovke, tajnice, profesionalne gubiteljice vremena, itd..... oni davkoplačevalski dnar zapravljajo zato da jih imajo pri roki in da si z tem kupujejo njihovo vlažnost. ko pa te stroške pogledaš vidiš, da bi jurij moral dobiti nagrado za varčnost.  .)

Menda bi znal Mirko Bandelj o tem zaposlovanju precej povedati :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda bi znal Mirko Bandelj o tem zaposlovanju precej povedati  :ninja:

pa janša, pa XXXXXXXXX, pa YYYYYYYYY, pa ZZZZZZZZZZ, pa................... edino bogi brejc je celo familijo zaposlil tako da za ljubice saj tu ni placa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa po svoje fino, da sem tak car, da plačujem tem lowlifom kurbe in raznorazni fuk. Tako vsaj kaj dobijo.

(zadevo je treba samo malo okrog obrnit, pa se človek že bolše počuti...) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(zadevo je treba samo malo okrog obrnit, pa se človek že bolše počuti...)  :D

..

..

..maš prov....naj se sabi jebejo - al pa med seboj in naj nas pustijo nepojebane :D - enim spet ne bo prov :cry: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!